Skocz do zawartości
Marcin_gps

Maturka 2k4 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z ta matma w tym roku? Pisalem rozszerzona w mazowieckim i nie bylo zadania na szostke tak jak zawsze do tej pory. Czy to znaczy ze rozwiazanie 3 z 5 zadan poprawnie bedzie na 6??? Jak tak to luz, bo bedzie latwiej dobra ocene dostac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po maturze to dopiero sie zacznie. Czekaja jeszcze egzaminy na studia, a to juz nie beda przlewki i luz taki jak na maturze (sam tego doswiadczylem wczoraj i dzisiaj).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahha Matematyka parodia :D bk :D

Zgadzam sie z toba. U mnie byly proste zadania (woj. wielkopolskie). Wyliczylem zadania 1,3,5 (cale, od poczatku do konca). 1 i 3 na 100% dobrze, nie jestem pewien co do zadania 5. Ja swoje zadania wyliczylem sam, ale nie bylem chamem i dalem przepisac innych ktorzy ich nie umieli wyliczyc. Z probnej mialem 1, a wlasciwej cos czuje ze bedzie wysoka ocena hehe. Na probnej maturze nie chcialo mi sie liczyc. W mojej szkole byly takie jaja ze na koniec to wszyscy ktorzy nie mieli jakiegos zadania spisywali juz nie mowiac o sciagach ktore lataly w powietrzu i ktore przenosili nauczyciele (oczywiscie uczacy innych przedmiotow). Niektorym nauczyciielom to sie glupio robilo jak na ich oczach ktos cos sciagal lub przepisywal. Panowie matura to parodia........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matematyke zdawalem, woj. Slaskie wybralem zadania 1,3,5. 5 to byl banal, tylko napisac, 10 punktow murowane. W 3 sie pomylilem i napisalem ze 16-4=10 pol punkta za to chyba idzie czy jakos tak, no i nie jestem pewien rozwiazania podpunktu B) gdzie wyszlo mi, ze mam napisac dla c1, c2, c3, c4 (dwom innym osobom wyszlo bez c4) :( A pierwszego zadania tez nie jestem pewien, napewno zbior wartosci mam zly (ja nawet nie wiem co to zbior wartosci do cholery), inne rzeczy powinny byc ok.

No ale, ktos widzial moze juz gdzies w necie zadania z maty (z rozwiazaniami) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja rozwiazalem 3 i 5

odpowiedzi w zadaniu 3 to na 100%

ROSNACY

a) n=7

B) n {1,2,3}

 

tak wyszlo wielu osobom u mnie na sali.

 

zadania 5 odpowiedzi nie pamietam, ale coz :) moze bedzie ok. Wie ktos jaka miala byc odpowiedz w zadaniu na szóstkę w woj. slaskim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie gegra 16 stron drobnym makiem nauczyciel text "boze  ja to mam pecha" (drobne niestaranne pismo z nerwow ) :D:D:D:D tematy 3,4,5

Tos troche napisal ja wystrugalem tylko 14 stronek i tez poruszylem temacik 3,4,5! zdawales moze w mazowieckim?

 

Tak sie wszyscy bali, ze bedzie trudne i ze nic nie napisza a tu prosze same pochlebne slowa. Zobaczymy jak wyniki, jestem ciekaw bo mam w poniedzialek wypiske a nastepnego dnia ustny polski :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila lukam na tv a tam mowia ze dzisaij mature zdawala Renata Beger :DDD No niee no blamaż. ALe patrze patrze o_0 o <span style="color:red;">[ciach!]</span>A :D Przeciez to Żylik :D W mojej szkole zdawala mature :ASD XVIII w Szczeinie - nie da sie u mnie czegokolwiek nie zaliczyc wiec specjalnie wybrala ta szkole :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co jej po tym jak na polskim nie byla ? Ja dzis pisalem rozszerzona matme woj. war-mazurskie . Zadania 1,2,5 po prostu bajka . Wszystko dobrze z komentarzem , tylko sie cieszyc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić z siebie idiotę - czyli ironia losu i wieczny pech.

 

Powiem tak: przez 4 lata uczyłem się wszystkiego jak idiota, średnia na koniec 4,93 (przez 4 PO, z reszty- 5); prawie wcale imprez, itp.

Myślałem, że lepiej się przygotuję do matury.... But shit happens!!!

 

Wczoraj polski- Śląskie, najgorsze tematy w całej Polsce :evil: - pech - i w dodatku "Pole position" - 1st row. Moje wypracowanie wygląda tak: streszczenie, opis, stresczenie, opis....itd. do końca... jak to przeczytałem - dno, 7 stron jakichś piedoł. A zawsze miałem ~4, czasem przytrafiło się 5.

 

Dzisiaj mata - profil mat-fiz, 6 mat tygodniowo, obniżona punktacja - już od 29- cel. i oczywiście po tych całych 4 latach wyszysto spie@@#%%%łem. Spojrzałem na te zadania- banał. Piszę to na brudno, 1,3,5 zrobione i coś mnie wzięło, żeby nie skracać tego "(m - 1)", które we wzorze funkcji było w liczniku i mianowniku, a 1 wyrzucona z Df....(zad 1 B)

Poszło badanie przebiegu- i przy granicach wszystko kaputt, nawet d`H próbowałem i qpa. Wykres wyszedł, jak miało być, tylko bez tej części (-1,1). Jakbym to przepisał z brudnopisu, w którym skróciłem to "(m-1)", to bym może nawet miał 6, a tak mam nadzieję, że się w 5 mieszczę.

 

I co wy na to? Czy to nie jest ironia losu? 4 lata ciężkiej roboty, żeby w ciągu 2 dni wszystko zniszczyć. Po prostu qpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac sie dobrze nie przygotowales. Sorry, ale jesli jestes dobry, to dajesz rade. BTW wie ktos gdzie sa te zadania ze slaskiego? jestem bardzo zainteresowany zobaczeniem ich jeszcze dzis wieczor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie gegra 16 stron drobnym makiem nauczyciel text "boze  ja to mam pecha" (drobne niestaranne pismo z nerwow ) :D:D:D:D tematy 3,4,5

Tos troche napisal ja wystrugalem tylko 14 stronek i tez poruszylem temacik 3,4,5! zdawales moze w mazowieckim?

 

Tak sie wszyscy bali, ze bedzie trudne i ze nic nie napisza a tu prosze same pochlebne slowa. Zobaczymy jak wyniki, jestem ciekaw bo mam w poniedzialek wypiske a nastepnego dnia ustny polski :(

 

tak w mazowiecki dogodne tematy na rozpisanie sie temat 5 konczylem na sile bo moglem pisac i pisac juz mi sie nudzilo jakies muchy lapalem :D:D:D dla sprostowania lataly przy fizyczce z komisji czasem sie odrywaajac na sale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie mów mi, że się nie przygotowałem. Po prostu miałem jakiegoś doła i tyle. Napisałem tego posta, żeby jakoś tak wzbudzić refleksję, że od małych rzeczy zbyt wiele może zależeć.

 

A rozwiązania z mat-fizu Śląskie będą na www.rozwiazania.pl, ponoć jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napisałem z polaka 4,5 strony. nie rozumie jak ktoś może napisać 8stron czy więcej. to jest przecierz niemożliwe jak się pisze wczesniej na brudno, nie ma tyle czasu. pisałem sam (bez ściąg) i bałem sie że nie zdąrze tego przepisać na czysto.

 

z majcy też mi nie poszło, zrobiłem dwa zadania (sam)i jeszcze nie za dobrze. reszta klasy miała 3 zadania, niestety do mnie nie doszło trzecie :(

 

wogóle uważam to za jedno wielkie badziewie (mature oczywiście), osoby które przez wszystkie lata były zagrożone z matmy czy z polaka będą miały dzięki ściąganiu lepsze oceny ode mnie, może nie byłem jakimś kujonem, ale na to 3 czy 4 zawsze zasługiwałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napisałem z polaka 4,5 strony. nie rozumie jak ktoś może napisać 8stron czy więcej. to jest przecierz niemożliwe jak się pisze wczesniej na brudno, nie ma tyle czasu. pisałem sam (bez ściąg) i bałem sie że nie zdąrze tego przepisać na czysto.

 

z majcy też mi nie poszło, zrobiłem dwa zadania (sam)i jeszcze nie za dobrze. reszta klasy miała 3 zadania, niestety do mnie nie doszło trzecie :(

 

wogóle uważam to za jedno wielkie badziewie (mature oczywiście), osoby które przez wszystkie lata były zagrożone z matmy czy z polaka będą miały dzięki ściąganiu lepsze oceny ode mnie, może nie byłem jakimś kujonem, ale na to 3 czy 4 zawsze zasługiwałem.

napisalem 8,3 stron w tym 3strony albo 4 na brudno i wyszedlem o 12:15 czyli 1h 45min przd czasem , w miedyz czasuie gadalismy jeszcze z kumplem sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napisałem z polaka 4,5 strony. nie rozumie jak ktoś może napisać 8stron czy więcej. to jest przecierz niemożliwe jak się pisze wczesniej na brudno.

Mozliwe ... na probnej napiszalem 13 stron brudnopisu z czego przepisalem 11 i 2 zostawilem. Na normalnej 8 i 9... więc jest możliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...