Skocz do zawartości
|Micro|

Battlefield: Vietnam

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj widzialem u kumpla:

A wiec:

-Giera jest oddzielna gra, nie wiaze ani troche z BF1942 ale to juz chyba wszyscy wiedza.

-Jest strasznym pozeraczekm zasobow kompa. Przy procku 2Ghz, 512MB ramu i radeonie 9500pro przycina sie miejscami (moze to wina systemu i syfu na nim)

-Zasady pozostaly bez zmian.

-Kazda specjalnosc militarna ma dwa rodzaje broni do wyboru nie jedna jak w BF1942

-Gra z botami to banal

 

Ja czekam az sie ukaza oryginaly w sensownej cenie i smigam w multi. Ta gra jest do tego stworzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - na tym co mam w podpisie gra chodzi w 1024x768 z detalami na medium ( nie ma zadnych zwolnien). Co do samej gry - po kilku minutach grania moge potwierdzic wszystko to co napisal jonathan - te same zasady gry, boty nie sa wyzwaniem, gierka zżera zasoby kompa że hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania duże, musze grac w 800x600 zeby było płynniej. Grafika ładna. Narazie nie kumam o co chodzi w grze :) mam problem przy respownie, mam zaznaczyc punkt ale nie wiem w jaki sposób to robie, musze troche sie naklikać :)

Zdenerwowala mnie gra juz od samego początku bo trzeba miec te syfiaste stery 56, na moich 45.23 nie dziabie.

Myslalem ze sobie postrzelam na singlu jak w call of duty ale to jednak zupelnie inna gra, trzeba chyba troche w niej myśleć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!! Bez witaminek mi tu. Jak nie dziala to prosze bardzo http://www.gry-online.pl/S012_gra.asp?ID=2326 139zl i masz pelnowartosciowa gierke.

 

Co do samej gry. Ktos mial problemy na respie: wlaczamy enterem mapke. Zaznaczamy myszka respawna z taka flaga pod jaka gramy. A dalej zabijamy przeciwnikow i zajmujemy im bazy (respawny) proste i przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mam, dziala! Chodzilo o odswiezanie, uzywalem programu RefreshForce 1.10 i jak odpalalem gre to natychmiast pojawial sie error. Zrobilem reinstala sterownikow i teraz jest ok, ale mam za to w grach 60Hz, co jest bardzo wnerwiajace! :evil: Czy ktos wie jak zmusic giery do smigania na powiedzmy na 85Hz tak zeby nie kolidowalo to z BF Vietcong. Zawsze bylem zadowolony z dzialania RefreshForca, ale widze ze czas go zmienic na jakis inny, ale na jaki? Moze jakies propozycje? Jak sobie radzicie z odswiezaniem w grach (ATI)?

Dzieki za info i pomoc. Pozdro!

 

P.S.

Latam na Omegach jesli to cos da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Wgraj sobie ATi Tray Tools naprawde dobry program, a co do witaminki to jest do niej FIX :twisted: . Jest na ...... wiesz sam :twisted: .

 

Dzieki! ATi Tray Tools zadziałał... musze stwierdzić ze cool program.

Na 60Hz w BF V. witamina juz jest, z tego co widze to na multiplayera tez jest rada... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEREALNY i Boxter czy wam naprawde az tak zalezy na urlopie ??

Czy ostrzezenie (niejednokrotne) do was nie docieraja ??

Jonathan widze wam odpuscil, ja sie nie bede pier....patyczkowal.

Jeszcze raz natrafie na witaminy itp i bedziecie mieli troche czasu na przemyslenia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi sterownikami to mi sie pomyliło, chodzi wlasnie o odświeżanie a nie wersje sterów, na którejś tam rozdzielczosci musi byc mniejsze bo inaczej gra wywala błąd. Teraz zainstalowalem zpowrotem 45.23 i lata.

Aha fajnie sie jeździ tymi pojazdami, np skuterkiem :lol:, nie umiem jeszcze latać samolotami, tzn nie chcą lądować na wodzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rygor????

Prosta sprawa ma koles problem. Nie moze zapytac na oprogramowaniu "Sorry chlopaki mam plik z rozszezeniem xxx, nie wiem czym go rozpakowac." To nie lepiej walnac posta w topicu gdzie padly juz dwa ostrzezenia. Podac nazwe pliku i skad sie go zassalo. Brawo!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy macie problem z ta gra na ati??bo u mnie na r 9700 i catalyst 4.3 w grze psuja sie tekstury

dokładnie u mnie to samo,tekstury migotaja, giwera znika, chyba trzeba spróbować innych katalizatorów.no i te wymagania chyba przesadzone w 1024x768x4xAAx16anizo cienko pieje mój piec, bardzo brakuje fps.. 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak u mnie to samo na cat. 4.3 tekstury znikaja (jak wylaczycie AA juz jest ok) , ale giera mnie zawiodla frami strasznie do tego nic spejclanego.

No i nie ma singla z fabula jak byl w battlefildzie 1942, chce pograc single a tu instatn battle , blee juz skasowalem, poczekam na far cry'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BT Vietnam jest wypas! To ze brak singla to nic, bo jak ktos chce to sobie "kupi" Vietconq + dodatek i bedzie miał miod. Multiplayer BT V. to czysta rozkosz, narazie wyglada to troszke lipnie, bo ludzie dopiero ucza sie grac, ale jest w nie potecjal ktory bedzie wbijal w beton. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy macie problem z ta gra na ati??bo u mnie na r 9700 i catalyst 4.3 w grze psuja sie tekstury

dokładnie u mnie to samo,tekstury migotaja, giwera znika, chyba trzeba spróbować innych katalizatorów.no i te wymagania chyba przesadzone w 1024x768x4xAAx16anizo cienko pieje mój piec, bardzo brakuje fps.. 8O

U mnie jest tak samo :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...