Skocz do zawartości
przeciwnik

Najlepsze Sterowniki do nForce 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja testowalem tylko w marku03 :( W porownaniu do 4.24 zadnych roznic, nie radze instalowac drivera do Ethernetu bo zrzera procka i ogolnie wtedy z 50 markow mniej ( hehe, ah te marki ;) ) Do Ethernetu 3.39 i wszystko smiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapuść prime95. Wygląda na winę kompa. Ewentualnie jakiś wirusek. A tego mixera moge ci na maila podesłać.

komp jest stabilny.... nie mam zadnej zwieszki... nie wiem moze jakis konflikt ult. nie wspolgra z driverami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pojawiła sie paczka 4.27 na nVidii - polecam, wreszcie coś na miarę oczekiwań... nie krzaczy się jak 4.24. Dzwięk super. Wg mnie lepsza niż 5.03 z Abita i 4.40 Beta ... Testujcie, czekam na opinie... . W każdym razie dla mnie rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak sie pokusicie na bardziej profesjonalne opinie?

Ja od wczoraj jestem na 5.03: nie widzę różnicy (specjalnie) od tych majowych sterów. Żadnych rewolucji: nic mi sie nie krzaczyło i sie nie krzaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz paczke 4.24. Wczesniej mialem jakies staruszki (te z CD dolaczonej do mobo). Nie widze zadnej roznicy. No ale sciagam sobie te 4.27 i zobacze co to za cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterownik SW IDE daje wymierne korzyści wyłącznie dla systemów nie używających napędów CD-ROMo podobnych.

Dla pozostałych systemów jest przysłowiową "kulą u nogi" - wprowadza upierdliwe ograniczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto dzis nie uzywa napedow "CD-ROMo podobnych"??? i jakie to sa ograniczenia???

na tych sterownikach dolaczonych do mobo po instalacji IDE SW moglem kozystac z programow bez wlasnego aspi a teraz nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto dzis nie uzywa napedow "CD-ROMo podobnych"??? i jakie to sa ograniczenia???

na tych sterownikach dolaczonych do mobo po instalacji IDE SW moglem kozystac z programow bez wlasnego aspi a teraz nie moge

Użyj opcji SZUKAJ: temat jest tak oklepany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak czytalem ten watek od poczatku,myslalem,ze pod koniec sprawa z IDE_SW sie rozstrzygnie,lecz niestety dalej bledy z ASPI. A ktos gadal,ze ponoc winda z IDE_SW laduje mu sie duzo szybciej i wogole szybciej kopiują sie pliki. Ja zaraz bede robil testy na starych sterach i sciagam nowe i pozniejsprawdze czy sie oplacalo wogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz cos zrobilem,ale nie maielm nawet softu do testowania, kumpel mial mi sciagnac PCmark'a i Aquamarka,ale cos sie nie udalo :( Wiec dysponowalem tylko Aidą i 3dMarkiem01.

SCiaglem wiecej wersji sterow,ale jedne sie zle sciagly,drugie na haslo....:( Masakra....

 

Wytestowalem moje oryginalne stery do nf2 v. 2.03

 

Aida:

R-2463

W- 906

 

3dmark: 6291

 

Stery pakowane by patchboy:

 

R-2457

W- 901

 

3dmark: 6285

 

uwagi: przy uruchomieniu kompa blad z nvmixerem

i wykrzyknik w menadzerze urzadzen przy nvidia nforce mcp driver networking controller /blad 19/

 

Stery od morpheusa + extreme video: wg mnie najlepsze

 

R-2488

W- 911

 

3dmark: 6212 (na sterach video xtreme) w ust. nie nie bylo PURE Hardware

3dmark: 6307 (na sterach co w poprzednich testach) ale na video xtreme wiecej klatek bylo ogolnie :)

 

 

Dajcie jakies linki do sterow do nForca2 to potestuje

 

Oczywiscie nie instalowalem IDE SW.

A jakich driverkow uzyc, bo pisaliscie,ze te nowsze zzeraja proca. Ale gdy ja mam neta przez USB, to mi tez te stery zzeraja CPU? Ktos mowil zeby zainstalowac Ethenret Driver 3.39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam abita nf7-sl i czy mozecie mi polecic najlepsze wedlug was stery do plytki, dzwiekowki i sieciowki bo stery ktore otrzymalem z plytka to zrzutka kilka w jedno i tak samo z tymi ktore sciagnalem z neta wiec poprosil bym o oddzielne pliki zasilajace podane wyzej podzespoly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma 4.27 vs. 5.10. Jutro bede od nowa instalowal system i chcialbym miec to juz porzadnie zrobione. Jak z dzwiekiem pod 4.27, nie kaszani sie soundstorm?

 

I jeszcze mam pytanie. Zostawic wszystkie zakladki czy cos odznaczyc? :

 

Audio driver 4.42 (WHQL)

Audio utilities 4.44

Ethernet driver 4.42 (WHQL)

GART driver 3.77 (WHQL)

Memory controller driver 3.38 (WHQL)

SMBus driver 4.04 (WHQL)

Installer 4.46

IDE NVIDIA driver 4.12 (WHQL) ( Czy to jest IDE SW ?)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...