Skocz do zawartości
przeciwnik

Najlepsze Sterowniki do nForce 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pojawily sie nowe sterowniki, ktos je moze przetestowal ??

 

ftp://download.nvidia.com/Windows/nForce/7.11/

 

Ja je zainstalowalem i dziajala bardzo dobrze ale w czasie instalacji nei ma opcji:

NVIDIA Gart oraz kontrolera pamieci NVIDIA

 

Co 5.10 mialy i inne remixy.

 

 

 

ps. piszcie ludzie cos czasem bo temat zamiera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat juz w sumie zamrał, kiedy nVidia olała starsze systemy (nForce2) na korzysc nowszych nf3 i 4 czy 5 czy 10:///

 

A to bardzo złe,.. ja już pakuje paczuszke do nich.. tik tak zawartosc itp:)

joke;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pojawily sie nowe sterowniki, ktos je moze przetestowal ??

 

1471522[/snapback]

Nie ma ich, bo to stery do nowych platform, gdzie nie sa juz potrzebne, albo sa inaczej realizowane.

 

A najlepsze obecnie stery nForce2 to remixy 2.3 dostepne ze stronki www.planetnvidia.com - sam uzywam i chwale :idea:

 

EDIT:

Wersje sterow w paczce v2.3:

NVIDIA AGP drivers v4.40

NVIDIA Ethernet drivers v4.71

NVIDIA SW IDE drivers v5.29

NVIDIA Memory Controller drivers v4.40

NVIDIA SMBus drivers v4.46

NVIDIA SoundStorm drivers v4.62 (WHQL)

NVIDIA NvMixer v4.51

Edytowane przez Dimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DIMEK _ Instalujesz SW_IDE, bvo widze,ze masz dyski takei jak u mnie, czyli PATA+SATA ?

1471854[/snapback]

Od poczatku instaluje SW_IDE i nie mialem zadnych problemow z nimi (zle/nie -dzialajacy soft do nagrywania, rozpoznawanie napedow, duze obciazenie procka itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe wieki mnie tutaj nie było (2 fora amerykańskie, 4 polskie i cholernie mało czasu) :

@ Dimek : te nowe remixy z Planetnvidia dały Ci jakiś przyrost wydajności, cokolwiek w tym stylu, czy też po prostu sprawują się dobrze i tyle? ;)

 

Ja siędze 2 miesiące na laptopie, ale jak wrócę za tydzień do domu, to mam zamiar zmienić stery : po 4.27 korzystałem z 6.37 remix beta i wszystko było ok. Zauważyłem nawet przyśpieszenie pracy dysków, chociaż nie robiłem żadnych testów (może to autosugestia? ;)). Do wyboru mam jakieś starsze remixy z Planetnvidia, potem wersję 2.2a i tą najnowszą 2.3. Win2000 trzyma się dzielnie przy wszelkich takich zmianiach, więc może porównam, jak będę miał czas.

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników starego dobrego nForce2! :)

Edytowane przez MietmaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery dzialaja spoko - nie przyspazaja problemow - to wazne...

Jakos szczegolnei nie odczulem wzrostu wydajnosci... ale specjalnie tez nie sprawdzalem ;-) .... i nie sprawdze, bo postanowilem przesiasc sie na inna platforme... ale o tym juz nie bede tu pisal... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podsumowując...

jak używam soundstorma, do najlepsze stery do dźwięku to które są?

 

nie chcę experymentować ze sterami tylko zapodać jakieś przetestowane przez Was, bo jak experymentowałem ostatnio to dźwięk na niektóryc sterach nie chciał mi śmigać :/

 

Pozdr.

 

PS. myślałem o tych 2.3 z - http://www.dru2004.pwp.blueyonder.co.uk/do...e/setupv2.3.exe

jak są gdzieś lepsze to proszę o wskazanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podsumowując...

jak używam soundstorma, do najlepsze stery do dźwięku to które są?

 

nie chcę experymentować ze sterami tylko zapodać jakieś przetestowane przez Was, bo jak experymentowałem ostatnio to dźwięk na niektóryc sterach nie chciał mi śmigać :/

 

Pozdr.

 

PS. myślałem o tych 2.3 z - 1490952[/snapback]

Te co podales sa najlepsze... 4.62 + 4.51 (mixer)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mają te stery Garta najnowszego jakiegoś ?

bo jak instalowałem kiedyś stery bez Garta to mi AGP nie działało...

o ile mi się wydaje to Gart to to samo co AGP drivers <?>

 

POzdr.

 

PS. jak możecie to zapodajcie link do jakiegoś prostego programu do robienia backupu :) bo miałem już kilka sytuacji że mi komp nie działał po zainstalowaniu sterów MOBO... i krótki opis jak przywrócić kopię jak winda się nie uruchomi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. a ja mam pytanie, nie wiem gdzie je umiescic, bo pisze tutaj:)

Mam plyte jak z podpisu i zainstalowalem sterowniki do AC97 które tam są od realteka.. Jak w mp3 właczyc dźwiek na 4głośniki? żeby nie było efektów żadnych, tylko po prostu żeby grały 4głośniki + subwoofer, centralny nie musi grac.. w grach które obsluguja dzwiek 5+1 dziala wsio.. ale w mp3 da sie na tym shicie?:) Tak testuje bo chce sprzedac mojego live'a.. i zbieram na audigy2..

hmmm.. Najpierw zainstalowalem Forceware z płyty, ale później stery od realteka i w mp3 jest stereo+tuba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze to sprawa programu w ktorym odtwarzasz muzyke :) jak uzywasz winampa to w options/preferences/plugins/output i jak uzywasz directsound pluginu do dzwieku to zaznacz allow hardware czy jakos tak i wybierz karte. Cos takiego podobnego powinno byc w kazdym programie do odtwarzania.

Pozdro ! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradźcie, tak na szybko, czy mam zmienić przy okazji reinstalki stery do nf2 czy nie ?

mam epoxa na nf2, dzwięku z mobo nie używam, dyski mam 2 PATA.

do tej pory używam sterów do mobo dołączonych do niej.

czy to zmienić ?

btw: kiedyś , gdzieś przeczytałem zeby SW-IDE nie instalować.

prawda czy mit ??

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są najlepsze na dziań dzieiejszy stery do nf2 do 3dmarka 2001? Szukałem ,ale nic nie znalazłem na ten temat. Mam 19880 w marku i nie mogę nic więcej osiągnąć, a musze 20k przekroczyć. Więc pomyślałem że jakieś wydajne stery do mobo załątwią sprawę :) Z góry THX za pomoc. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stalem sie szczesliwym posiadaczem "beznadziejnej" ;) plyty jak mi tu abitowcy mowia ;) stad moje pytanko co polecacie do niej ? ;) zainstalowalem cala paczke najnowszych sterow nforce ale czytam ze niektorych z tych sterowniko nei warto instalowac ? czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stalem sie szczesliwym posiadaczem "beznadziejnej" ;) plyty jak mi tu abitowcy mowia ;) stad moje pytanko co polecacie do niej ? ;) zainstalowalem cala paczke najnowszych sterow nforce ale czytam ze niektorych z tych sterowniko nei warto instalowac ? czy to prawda?

1500340[/snapback]

Dlaczemu beznadziejnej?? To jest dobra płyta, tylko nie nadaje się do OC. No a ty masz 3200+, więc nawet na NF7-S byś wiele nie pokręcił :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczemu beznadziejnej?? To jest dobra płyta, tylko nie nadaje się do OC. No a ty masz 3200+, więc nawet na NF7-S byś wiele nie pokręcił  :wink:

1500993[/snapback]

 

musze zupdejtowac podpis to jest Thorton 2000+ @ Barton 3200+ na default vcore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nic nie mówi to oznaczać może, że lepsze stery do nforsa się nie pojawiły niż te, o których była mowa na wcześniejszych stronach. Wystarczy się cofnąć o dwie, trzy strony i wszystko się rozjaśni. Ale dodam, że chwalone są remixy 6,31 oraz 6,39 i niejakie setupv2.3.exe. Które będą najwłaściwsze do Waszych konfiguracji WRÓŻKA tylko wie. Każdy ma kompa złożonego z różnych części i nic nie jest standardem. NAleży odczytywać uwagi i je mądrze wykorzystywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nic nie mówi to oznaczać może, że lepsze stery do nforsa się nie pojawiły niż te, o których była mowa na wcześniejszych stronach. Wystarczy się cofnąć o dwie, trzy strony i wszystko się rozjaśni. Ale dodam, że chwalone są remixy 6,31 oraz 6,39 i niejakie setupv2.3.exe. Które będą najwłaściwsze do Waszych konfiguracji WRÓŻKA tylko wie. Każdy ma kompa złożonego z różnych części i nic nie jest standardem. NAleży odczytywać uwagi i je mądrze wykorzystywać.

1501707[/snapback]

czemu te remixy sa takie dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BO takie je stworzyli ? :blink:  To jest jakaś prowokacja czy co?

1502028[/snapback]

 

inaczej zapytam, czemu sa dobre ? zapewniaja wieksza wydajnosc w grach ? lepsza wydajnosc systemu ??? w czym sa lepsze od chociazby najnowszych ze storny nv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moze nie temat ale prawie - do niedawna uzywalem 5.03nvidii i komp mi lekko cial w CS:S z botami [niby procek 234*8, a 12 botow nie chcial obsluzyc...] no to stweridzilem, tak juz jest i olalem, ale jak przypadkiem wlazlem do tego watku i poczytalem o tych remixach to zaryzykowalem przesiadke - na te wlasnie remixy 2.3

 

efekt? moge stawiac lanowy serwer z 20 botami a w tle miec odpalonego foobara i zero sciec..

 

od zawsze instalowalem SW-IDE - problemy byly tylko do wersji 3.xx, potem zniknely

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...