Skocz do zawartości
przeciwnik

Najlepsze Sterowniki do nForce 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie.

 

Mam płyte MSI Nforce 2 865PE Neo2 na intela i lece ciągle na sterownikach od MSI z live update czy to dobry wybór?

To się zdecyduj czy na nForce czy na 865Pe to 1.

A dwa - temat o płycie jest, tam możesz zadać pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The best w końcu mój problem zostal rozwiązany :). Długie ładowanie windowsa przez to że sw ide cos nie tak było w oryginalnych i pokazywalo sie takie sciemnione logo windy i pasek stal dopiero po 15 sekundach przelatywal 1 raz i pojawiala sie winda. Teraz od razu przelatuje 1 raz i mam winde . Nareszcie !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minelo juz troche czasu, wiec na pewno zdarzyliscie przetestowac te sterowniki (nForce 9.34 Unified Remix-[Guru3D.com]).

Jak je widzicie teraz? po 3tygodniach :)

 

Stabilnie i bez problemow?

Owszem minęło już sporo czasu. Mało powiedzieć, ze śmigają dobrze.

Są naprawdę dobrze zrobione. IDE_SW działają wporządku, dźwięk jest (IMO) najlepszy ze wszystkich driverów (mam 4.64).

 

niestety nic nie pomoglo :? moze wina lezy w czym innym ?? gry mi sie dalej wieszaja ... miga ekran kilka razy i gra sie wiesza :? dodam ze kiedys na tym samym kompie gralem w ta sama gre i bylo oki :)

WYJDŹ :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jadę na 5.10 ale widzę że sobie chwalą użytkownicy te remixy 9.34 i 9.35. Więc tylko krótkie pytanie: odinstalować te 5.10 a dopiero wtedy wrzucić 9.35 czy od razu puścić instalkę bez deinstalacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję tak zrobić, boję się tylko jednego. Z tego co pamiętam ludzie mieli problem z odpaleniem windy po odinstalowaniu sterów do nForca. Stąd też moje pytanie. Z drugiej strony instalacja sterów jednych na drugie w jakimś stopniu zaśmieca rejestr, co zawsze ma jakieś odbicie na wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...