Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

no to czekam :wink:

niektórzy po prostu lubią fontanny :D , poza tym za dużo PSujki na tym zdjęciu przez co pierwszy plan sztucznie wyszedł

Ale fakt faktem, tam nie ma PSa to oryginal.

 

 

 

EDIT:

 

Kurcze przegladam sobie fotki i takie cos zauwazylem:

 

Dołączona grafika

 

Wtf? :/

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe pierwszy raz widzę taką GO :blink: poza tym widać slady gumki na krzakach zresztą niech Maciek się wypowie

Jak to takiej GO nie widziałeś ? na zdjęciu można zobaczyć dużą różnicę - trawa rozmyta a krawężnik dalej jest just ostrzejszy. Powód ? te drzewa i blok są po drugiej stronie ulicy. a WTF z tymi " schodami " to nie wiem :blink: . Pozatym ślady gumki ? where ?

 

SKR-> mocne zdjęcie :ph34r: 8O . Jednak błona - to jet to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to takiej GO nie widziałeś ? na zdjęciu można zobaczyć dużą różnicę - trawa rozmyta a krawężnik dalej jest just ostrzejszy. Powód ? te drzewa i blok są po drugiej stronie ulicy. a WTF z tymi " schodami " to nie wiem :blink: . Pozatym ślady gumki ? where ?

 

SKR-> mocne zdjęcie :ph34r: 8O . Jednak błona - to jet to.

spoko chłopie nie nerwuj sie :D dla mnie tak to wygląda może monitor mi coś przekłamuje a może to kwestia kompresji? skoro mówisz że nie ma tam PS-a to nie mam powodu Ci nie wierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko chłopie nie nerwuj sie :D dla mnie tak to wygląda może monitor mi coś przekłamuje a może to kwestia kompresji? skoro mówisz że nie ma tam PS-a to nie mam powodu Ci nie wierzyć

Ależ ja się nie nerwuje. :D Poprostu dziwi mnie ten fakt. Jeśli widzisz choć odrobinę złości w tamtym poście to wybacz - wcale taki nie miał być. :D Widać, że emoty " :) " i " ;) " są niezbędne. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja się nie nerwuje. :D Poprostu dziwi mnie ten fakt. Jeśli widzisz choć odrobinę złości w tamtym poście to wybacz - wcale taki nie miał być. :D Widać, że emoty " :) " i " ;) " są niezbędne. ;]

no czasem się przydają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niebo ma wypasione kolorki :) pewnie to dzisiaj robiles, no nie? ja tez robilem ten zachod slonca tylko nic ciekawego nie wyszlo :)

Dokladnie ze 2-3 godziny temu, fajne niebo bylo, mozna bylo dobrego HDR-a zrobic ale nie mialem statywu ani na czym postawic aparatu ;( zrobilem pare fot ale chyba nic z tego nie wyjdzie bo kazde jest lekko przesuniete wzgledem drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja jeszcze wstawiam kilka fotek :)

 

 

podoba sie chociaz jedna? :)

 

poodba mi sie 1- super cienie, kolory itp...

 

3- fajnie złapane

 

4- księżyc ;) fajny pomysł

 

5- ? :) co to jakas rozgnieciona gruszka miala byc ?:)

 

9-- ma klimat :) chociaz krzywawa :(

 

@ genghiskan

 

fajne, ale ciemne.... takie troche przymulone i szare mi sie wydaje :P

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan

HDR ? :-P Podoba się.

 

daniel_konio

Jedynka fajna, ale w BW będzie lepsza IMO. Dziewiątka też fajna.

 

Tak w ogóle to długo mnie tutaj nie było i gdy przeczytałem kilka ostatnich stron, to nasuwa mi się jeden wniosek: wszyscy oszaleli na punkcie HDR'a :) . Ja do tego celu uzywam programu easyHDR napisanego przez jednego z uzytkowników Astro-Forum - polecam ten program. Pierwsze wersje programu były free, a teraz trzeba płacić niestety.

 

Przy okazji moje zdjęcia:

01 W krzywym zwierciadle

Dołączona grafika

 

02 Po drugiej stronie

Dołączona grafika

 

03 HDR

Dołączona grafika

 

04 HDR

Dołączona grafika

 

05 Stairway to heaven

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KURDE mialem skomentowane prawie wszystkie wasze nowe posty i opera sie wywalila!! :[ a od nowa mi sie nie chce pisac :[

Wiec nie przekaze wam mojej wspanialej wiedzy ;)

 

Ewentualnie:

@PiotruśPan - nie za duzy ten podpis?

@genghiskhan - po co dawales swoja fotke, teraz bede mial koszmary w nocy :P

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKRYTOBOJCA

Możliwe :) . Jak wstawiałem podpis miałem zmniejszone zdjęcie i faktycznie za duży wyszedł. Nie będę jednak już tego poprawiał, bo PS za każdym razem wstawia czcionkę innej wilkości tzn. raz 18pkt to 18 pkt, a innym to juz tylko 2pkt (mimo, że mam ustawione 18). Jednak bardziej od podpisu intersesuje mnie, czy podobaja się kadry :-P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...