Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

kurde sprawilem sobie toce i ja tez nie mam cieni;/ niby problem (wg. faq codemaster) byl tylko na catach 4.5, 4.6 a ja na 4.11 i 4.12 (omegi tez) mam ten zonk :( kto ma radka 9100 i widzi cienie?? :)

 

edit: zainstalowanie patcha 1.2 tez nic nie dalo :/

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę kupiłem siostrzeńcowi (6 lat) specjalnie tą gre żeby sobie pograł u wujka:) ale chciałem odblokować mu wszystkie trasy i samochody czy może ktoś podrzucić mi jakie są kody na to ewentualnie savy na maila slawek268@tlen.pl z góry dzięki szukałem na stronkach ale nie działają bo chyba są do 1 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scar

siemka ludzie! powiedzcie mi co mam zdzialac zeby grac w trd2 codziennie ? :( kupilem sobie z ziomem trd2 na spole i jeden dzionek on wymiata drogi ja,,,juz nieraz tak robilismy, ale ryje mnie jak niemorze pojsc zgrana na zwykla plyte giera :( czemu oni tak to utrudniaja ? dzisiaj mam dzionek bez toca :( a taka dobra giera...wiem ze niedaerady grac na zgranej plycie, ale kiedys gosciu podsunal mi niepamietam co byla to za giera i co to bylo ale dzialalo bez plyty :) ale za nic niemoge znalesc nic takiego ??? szukam po stronach z toca...oficjalnych i nieoficjalnych ale nawet w sumie niewiem czego szukam..niktozi tu maja podobny problem,,,wiekszosc nie chce pomoc bo twierdza ze to niezgodne z regulaminem,,, :P ale co niezgodne? mam orginala tylko w sumie co drogi dzien :( a zreszta co za krzywda ze sobie uruchomie gre bez plyty, nawet dla codemasters ??? wiekszosc niema pojecia tutaj o czyms takim i wkreca ze wie ale niepowie... ooo albo mam pomysl! podsuncie mi chociaz forum takie wypasne gdzie urzytkownicy maja cos pojecia... thx! narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol:

chodzi Ci zapewne o cracka no-cd, ale o ile dobrze mi wiadomo to do starforce'a (ktorym gra jest zabezpieczona) takowy nie powstal wiec jestes skazany na gre co dwa dni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scar

:lol:  :lol:

chodzi Ci zapewne o cracka no-cd, ale o ile dobrze mi wiadomo to do starforce'a (ktorym gra jest zabezpieczona) takowy nie powstal wiec jestes skazany na gre co dwa dni  :lol:

1433177[/snapback]

no to tak nie na klate raczej :(...ale znalazlem cos ??? pliki po rozpakowaniu zajmuja 15,8 MB ... wygladaja jak na princie, ale jest problem :( kombinuje kombinuje i nici,,,a taka dzis piekna niedzielka :P nic tylko siedziec na jamce i grac, a w sumie juz troche przeszedlem, smigam poki co martinkiem ale nie dziiis :( wada! tega wada giery! nawet jak masz orginal to masz wade! ale wie ktos moze jak uzyc tych plikow zeby gierasia smigala bez cd...w sumie dvd hehe dlamnie wystarczy patent dzieki ktoremu giera bedzie co nawet drogi dzionek smigala bez dvd :) maliiina hehe... ... ... mam nadzieje ze sie tu nieprzyczepia do mnie?! niemozna gadkowac tu o piratach niby jak czytalem, tyleee ze ja mam oryginal >:[ a niemoge gierzyc,,,a jutro buda i zwadowice brrrr :( pomocy chlopaki!

ps. jakis plik textowy jest tam ale niewiem co on gdzie on jak on... ? 8\

ps2. wogole moim zdaniem nawet produceci powinni sami udostepniac cos takiego jak mowiles "cracka no-cd"...wszystko powinno chodzic bez plyty na kompie co sie instaluje bo np. ciekawe jakby to wygladalo jakby system chodzil z plyta :P...

Edytowane przez scar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w CDA reklame Toca RaceDriver w serii Fajna cena i że już jest podobno w sklepach (cana - 49.99)

Widział ktoś już w sklepie tą grę za taką cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część można kupić w serii extra/super/czy jakaś tam klasyka za 19,99PLN więc to pewnie chodzi o TRD2, zresztą już czas na obniżki w końcu gierce stuknoł roczek, a jakaś super hiper wybitna (poza genialnym multi) nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodziłem po wszystkich sklepach typu media market ale nie było jak sie zapytałem jakiegoś kolesia to powiedział że trudno powiedzieć kiedy bedzie jezeli ktoś już widział to gdzieś to niech coś powie plz.Byłem w MM od początku Czerwca chyba z 6 razy :mur:

A tak pozatym to mój pierwszy post (to chyba tak sie nazywa)witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...