Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

info dla fanów, właśnie pojawiło sie demko symulacja uszkodzen samochodu jest naprawde super (az chce sie czołówki robić :P ) , grafa troche poprawiona od pierwszej częsci istrasznie ciężko sie prowadzi na hardzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo (oficjalnie) ma się ukazać jutro około godziny 14:00

A tataj macie mały review :lol: :

Dołączona grafika

Optimalizacjon :lol:

 

Dołączona grafika

Witamy 8)

 

Dołączona grafika

Co tu wybrać? :lol:

 

Dołączona grafika

1szy potwór 8)

 

Dołączona grafika

Jazdaaaaa

 

Dołączona grafika

Zacięta walka

 

Dołączona grafika

Jeden mały błąd i...

 

Dołączona grafika

ukazuję się taki napis 8) Simulatjon na maksa :lol:

 

Dołączona grafika

zmiana auta

 

Dołączona grafika

wyścig czas zacząć

 

Dołączona grafika

znów "błąd"

 

KONIEC 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemoge bo to z tej "zakazanej" strony ściągałem  :?  ale niebawem pewnie sie oficjalnie wszędzie pojawi  8)

A jesli jest to link do dema to też nie można??

po tym linku to mozna dojść do stronki z mniej legalnymi rzeczami niz demko więc nie bede ryzykował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemoge bo to z tej "zakazanej" strony ściągałem  :?  ale niebawem pewnie sie oficjalnie wszędzie pojawi  8)

A jesli jest to link do dema to też nie można??

po tym linku to mozna dojść do stronki z mniej legalnymi rzeczami niz demko więc nie bede ryzykował

ok... rozumiem... ja już sam doszedłem jaka to stronka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada sie super czszególnie model uszkodzeń samochodów w demko zagram sobie dopiero jutro :( . A co do CMR4 jet dla mnie wielka pomyłką i moim zdaniem seria umarła od pojawienia się częsci 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie nei udalo wyjezdzic paliwka ;]

 

giera jest niesamowita. kilka stukniec i konczymy gre. teraz nawet przeciwnicy jezdza ostroniej. nie ma juz czegos takiego jak w jedynce, ze taranowali i uderzali jak sie wypadlo poza trase, teraz hamuja. fajnie sie tez jezdzi. jak jedno kolo zeskoczy z trasy na pobocze to wykrec baczka, najlepiej to widac na Philips Island. tryb old timerow rox, w men8u widzalem tez cos takiego jak RALLY, wiec moze bedzie dobra rajdowka z realnym modelem jazdy. poza tym jest cala kupa trybow gry, nie liczylem ale 50+.

 

w opcjach jest tez mozliwosc wyboru realnosci, przy zmianie na PRO SIMULATION gra sama ostrzega, ze jest to dla maniakow z kolkami.

 

jak dodadza jeszcze opcje tuningu to GT bedzie sie moglo schowac.

 

czek tos zna sposob na to, zeby jezdzic innymi wozkami, bo do myboru mam tylko Jaguara E-Type a po trasie smiga jeszcze aston martin i mustang gt350 i tym ostatnim z checia bym pojezdzil ;]

 

 

czekam na fula, tylko bede musial kupic DVD.

 

 

ale sie rozpisalem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka wypasiona tylko ten holden commodore(czy jak mu tam) jedzie jakby chcial a nie mogl...100x lepiej jest z merolem ktorym ma boooooooosta jak okret :) jaguar E-Type tez super, wogole jak w tej grze mozna wchodzic w poslizgi kontrolowane :D

 

 

aha wie ktos moze kiedy pełna wersja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwstowałem demo i mogę powiedzieć, że zapowiada sie bardzo ciekawie. :) Czekamy na full (może być na DVD :P )

 

---edit---

 

Czy macie w demku pit stop? bo chyba nie ma tzn. jest ale nie widać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałeś mi o tym dźwięku. Może to wina mojej super Blaster zintegrowanego z mobo :> ale w I Toce to dźwięk przypomniał pierdzenie w słoik. Demko już ściągam.

 

Dołączona grafika

 

Yyyyy, trochę czuje się zdezorientowany :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...