Skocz do zawartości
ATLON

jak niektorzy widza nasze forum :(

Rekomendowane odpowiedzi

pa.

żałosny jestes,twoja jedyna obrona przed prawdą to banowanie Nicka ( nieskuteczne jak widać) zamiast sie obronić przed mocnymi argumentami to ty chowasz głowe w piasek jak przestraszony struś..

Czy Ty i inni Tobie podobni nie wiedza kiedy przestac ??

Jaki jest wasz cel w robireniu dymu i kwasow na forum ??

Uwazasz, a wrecz twierdzisz ze to my prowokujemy ??

Kurna, albo ja nie umie czytac ze zrozumieniem, albo ty i tobie podobni posluguja sie "inna" logika ??

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem po co ta cała gadka - ShKieLet* vs. reszta.

 

ShKieLet* :arrow: jak ci się coś nie podoba to spadaj, ja tak zawszę robię i zawsze na tym dobrze wychodzę. Chcesz zmienić świat? Ludzi? Zacznij od siebie...

 

und3r :arrow: Nie wiem o co ci człowieku chodzi - udowodniono ci, że twoim priorytetem jest ośla (odpowiem ci od razu na pytanie - tak, posty na oślej są gorsze niż np na chłodzeniu, bo są o [gluteus maximus] marynie), więc?

Posiedź sobie na kartach graficznych, albo podstawowych zagadnieniach i wtedy pogadamy na temat wtórności topiców.

 

A co do wyszukiwarki, to aby z niej dobrze korzystać wystarczy trochę pomyśleć i obowiązkowo zaznaczyć "szukaj po tytułach" - nie po postach. Sukces w 90% gwarantowany, ale widzę, że co niektórym bardzo ciężko to przychodzi... :evil:

 

Przepraszam userów, że mnie poniosło, ale jak czytam posty w/w człowieka to mi się nóż w kieszeni otwiera...

 

ShKieLet* :arrow: Jeszcze tu jesteś? Tak jak pisałeś - "do zobaczenia za miesiąc" - a najlepiej wcale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty i inni Tobie podobni nie wiedza kiedy przestac ??

Jaki jest wasz cel w robireniu dymu i kwasow na forum ??

Uwazasz, a wrecz twierdzisz ze to my prowokujemy ??

Kurna, albo ja nie umie czytac ze zrozumieniem, albo ty i tobie podobni posluguja sie "inna" logika ??

:evil:

Jeśli uważasz, że stwierdzenie ParanoikA: "Ja mam lepszą propozycję - lepiej ty się zamknij. Poprawi to humor wszystkim. Lenistwo nie tłumaczy debilizmu." nie jest ofensywne, to rzeczywiście nie ma szans na porozumienie. A przecież ShKieLet. nikogo nie obraził.

Całkiem podobnie wyskoczył kiedyś na mnie Kucyk i to jest właśnie jeden z problemów forum. Jasne, że czasami przeginają użytkownicy, ale zdaża się i moderatorom. Bezsensowne jest więc wzajemne bezwarunkowe solidaryzowanie się moderatorów, bo tworzy podział na "lud" i "władzę".

Jeszcze tylko słowo o modzie na "było - szukaj": być może co starsi z was pamiętają, że dawno temu umarła dokładnie w ten sposób popularna grupa dyskusyjna pc.com.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsjan wiesz co to jest cierpliwosc???? Powiedz ile ty czegos takiego masz???? Uzerajac sie czasami z Userami caly dzien mozna wyjsc z siebie. Niektorzy potrafia naprawde wyprowadzac z rownowagi.

Postaw sie w "naszej" sytuacji. Porzadkujemy to forum jak mozemy. Po co???? Po to by Userzy mieli wygodniej i przejrzysciej. Zeby nie musieli sie przedziera przez setki debilnych topicow. A wiesz ile z tego mamy??? Konta mailowe i to wszystko. Wiec zanim zaczniesz sie czepiac ze moder cos burkna, kogos opieprzyl, cos przykleil albo wywalil zastanow sie kilka razy.

 

A co do podzialu na "lud" i "wladze" to wlasnie cos takiego tu panuje i tego nie zmienisz. Jezeli ci to nie pasuje to nie wiem co masz zrobic. Wejdz moze na forum o2 i zobacz jak tam jest fajnie. o wszystkim mozesz pisac, nikt na ciebie nie naskoczy, nie zwroci ci uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Marsjan dokladnie to ujal...

 

widac jacy moderatorzy tacy userzy :lol:

 

A powaznie to ludzie dajcie na wstrzymanie... i zmiencie niektorych panow mod a forum sie polepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość mi się kończy. Szkieletor miał już 4 bany na inne konta. Zaraz zrobimy akcję taką jak kiedyś. Kto się odezwie ten owoca dostanie i się skończy sielanka. Mam dość debili którzy wiedzą swoje najlepiej.

AmFe: raczej zaczniemy od zmiany użytkowników - pieniaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam nadzieje ze zdarze sie wypowiedziec przed berserkiem ParanoiKa begajacego z bananem i siekajacym na lewo i prawo :wink: . Nie chce sie narzucac ale ten topik o wturnosci forum i chamstwie jest esencja tego o co niektorzy probuja walczyc . Jest po prostu wtorny , chamski i beznadziejnie denny . Ja nie jestem ani super mozgiem , zaden ze mnie niedozorwiniety czy inaczej choru czlowiek a umiem w szukacje wybrac odpoiwedni dzial a pozniej zaznaczyc zeby szukal tylko wybranych slow . No i na koncu wpisac odpowiednie frazesy aby cos mi znalazlo . O dziwo dzieki temu tylko raz posadzono moj topik o powtarzanie sie a siedze na 5 forach . Pozatym takie argumenty posilkowe w rodzjau starzu na forum sa dziecinne . A zreszta co bede pisac takie topiki pojawiaja sie w tempie geometrycznym . Tak samo jak dziwni userzy-ignoranci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporstowanie do mojej wypowiedzi.

W mojej wypowiedzi nie bylo slowa ze nieslusznie dostalem bana o aptece, na konto aster, poprostu dalem sie sprowokowac i dostalem bana, fakt obrazek nie powinien tam byc, wiec dostalem bana, OK.

ALe nie bylo dla mnie jasne (nie moglem zbytnio zrozumiec w tym miejscu regulaminu) dlaczego dostalem bana na konto Papa Jones (btw to jest nazwa pizzy gdyby ktos sie doszukiwal czegos), ale Paranoik mi to wyjasnil. To wszystko

 

BTW. CO sadzicie o tych punktach do regulaminu, moglby ktos wyrazic swoj za i przeciw bo ja sadze ze to dobry pomysl.

Spadek glupich odpowiedzi typu SZUKAJ, GLupi temat bylby drastyczny, a gdyby ludzie nie odpisywali na dany temat to uzytkownik ktory zalozyl temat ktory byl 100razy bylby zmuszony uzyc wyszukiwarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO przydało by się zaostrzyc moderowanie , ale to tak naprawde ban za banem itak przez miech albo 2 odrazu by byłoe inaczej ... IMO ShKieLet* WYJDŹ I ZAMKNIJ DRZWI.,, AHA I NIE WRACAJ...,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do moderatora marraton z hslab.pl to wydaje mi sie ze w/w Pan sie zwykle podlizuje (zeby miec wiecej userow??) ciekawe jednak co zrobi z 10 -tym podobnym pytaniem? :). wg mnie moderator nie powinien sie nikomu podlizywac. potrzeba tylko troche szcunku dla userow i spooooro cierpliwosci.

Podlizuje? Ale komu ? 8)

A jak sie pojawi n-ty raz to samo pytanie to zapewne trafi ono do tematu "czesto pojawiajacych sie problemow" i wlasnie tam bedziemy odsylac ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam napisze swoje.

Gdyby policzyc odpowiedzi naprawde padajace i zadowalajace pytajacego na tweak to liczba kilkakrotnie napewno przerasta inne fora. Bol jest tylko, ze ciezko sledzic topiki bo nowych postow jest za duzo. Biorac pod uwage jeszcze to, ze uzytkownikow jest strasznie duzo trzeba jakos ogarnac powstawanie nowych postow i dlatego dobrze, ze odsyla sie do wyszukiwania. Moze i faktycznie jest niemilo ale moze w tym forum nie chodzi o to by bylo milo a o to by skutecznie zdobywac informacje? Jak ktos chce rzeby bylo milo to moze siedziec na innych forach. Ja np. sledze 4 fora. Na tamtych jednak czytam wszystkie nowosci (no, moze poza jednym), na tweak ograniczam sie do kilku jedynie dzialow a i tak nie moge sie polapac zazwyczaj.

Jesli chodzi o moja opinie to forum jest prowadzone bardzo dobrze.

Trzymajcie sie swego chlopaki.

 

Zreszta update.

Forum jakie jest kazdy widzi. Czy jak wchodzisz na strone wp i nie podoba Ci sie rozklad obrazkow to piszesz do webmastera i prosisz by zmienil? Wszakze sajty sa tak dla ogladajacych jak fora dla pytajacych jednak tam jak sie nie podoba to sie nie wchodzi a na forum robi sie dym. Jak sie nie podoba to forow jest kupa, mozna sobie wybrac co innego.

Mi sie tweak podoba bo jest konkret, chamski konkret.

 

Update 2:

Probowalem poczytac to hslab ale mi sie kompletnie rozjechalo i wywalilo... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh.. przeczytalem... posmialem sie.. i widze co sie dzieje - i chyba wiem dlaczego...

 

kochani moderatorzy - tez takim bylem, wiem co to za chleb - na forum o podobnych rozmiarach - i tez fajnie bylo

 

poczucie bezkarnosci ktore z was tryska na lewo i prawo jest budujace - 'mam racje czy jej nie mam - to i tak bedzie moje na wierzchu'

 

osoba ktora tak szybko jak paranoik wpada w berserka NIE NADAJE SIE NA MODA - tylko na klawisza w obozie pracy - taki mod zniecheca ludzi, denerwuje, rodzi agresje [to paranoik a nie szkilelet zszedl na poziom pyskowki pierwszy, ale on mogl - przeciez paranoika nikt nie zbanuje...]

co z tego ze narobi sie, nakasuje zbednych watkow itp - skoro robi taka agresja wiekszy burdel? agresja rodzi agresje - bardzo szybko - w pewnym momencie poziom zacznie sie obnizac az siegnie gazety.pl czy onetu... a tego chyba nie chcemy?

co z tego ze szukajka wywali 30 watkow czy 5? ja wole miec wiecej zrodel niz jedno - zwlaszcza ze pozytek z posta ktory ma 600 odpowiedzi jest zaden bo przeszukac go w czasie skonczonym nie idzie - ale fakt, dublujace sie posty nalezy laczyc/kasowac

 

jak ktos ma problemy przez bycie modem - to niech przestanie byc modem! a nie tlumaczy agresje i pieniactwo tym jak tu ciezko! kaze wam ktos to robic? chyba nie...

 

a przesciganie sie w podkreslaniu swojej waznosci w podpisach 'zly moderator' agressor czy inne cuda wyglada przyznam szczerze smiesznie

 

i do liska - faceta ktoremu chyba zalezy na tym zeby ta buda sie nie rozpadla - wprowadz rotacje moderow - zmieniaj co jakis czas - zeby palemka zbyt wysoka nie wyrosla, bo jak juz wyrosnie to po frytkach

na tak duzym forum - paranoik nam przytoczyl cyferki - z pewnoscia znajdzie sie wiele wartosciowych osob ktorym mozna zaufac i powierzyc wladze na pare miesiecy - i ew. wiecej jesli sie sprawdza [chyba ze w/wym userzy uciekli - albo pisza tak malo jak ja]

bo wielu z tych ktorzy dostali te posade przy ostatniej rewolucji zdecydowanie sie nei sprawdzilo i powinno wrocic do grona userow

 

ps. sloneczko swieci, ladnie jest - i normalnie bym sie tym wogole nie stresowal i mial to w zadzie - ale.. jakos tak cos naskrobalem

 

ps2. najwiekszym bolem jaki przeczytalm bylo stwierdzenie ze posty na oslej maja mniejsza wartosc niz gdzie indziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam cię bardzo, ale już od dawna nie jestem moderatorem tego forum. Poczucie bezkarności? Zastanów się co piszesz. A co do tego kto ma rację decydują w głównej mierze administratorzy, czyli między innymi ja.

Berserka? Czy berserkiem jest banowanie osoby która ma już wcześniej kilka banów i jest _nieporządana_ na tym forum? Może zapoznaj się z historą użytkownika zanim zaczniesz najeżdżać na administrację.

Nie widzę aby ktoś miał jakiekolwiek problemy w byciu moderatorem.

Rotacji moderatorów nie będzie. Stanowimy zgrany zespół, dobrze się nam współpracuje. I tak zostanie.

ad2: tak motyla noga! - mają mniejszą wartość. Jesteśmy forum _komputerowym_ a nie forum bravo girl. I takie jest założenie, że piszemy tu o komputerach a nie za przeproszeniem, d* Marynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moze lepiej bylo skozystac z tego sloneczka niz klepac w klawiature.

Do oceny pracy moderatorow sa dmini (w tym takze jest Paranoik) i tu sie zajmuja tu admini Tweak.pl a nie innych portali.

Co do podpisow mozemy je miec jakie nam sie podoba (oczywiscie w granicy przyzwoitosci i dobrego smaku).

 

A tak po przeczytaniu tego postu zasmierdzialo mi reklama :wink: "Zarejestrujcie sie na moim forum tam jest cudownie. Uzyskacie wszystkie wiadomosci. Umiescimy wasze topici w odpowiednich dzialach. Nikt nie dostanie bana" Zobaczymy jak dlugo :?

 

Bez urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kim jestes - moderatorem czy adminem - robisz robote moda... wiec wybacz ze sie pomylilem [napis 'zły' jest malo precyzyjny - polowa modow jest 'zla'...]

 

problemy w byciu moderatorem mozesz znalesc gdzies tak 15 postow wyzej w postaci posta jonathana

trudno to przeoczyc - a brzmi po skroceniu 'staramy sie staramy, wy nas wkurzacie wiec ja sie wkurzam i robie to co robie to wszystko wasza wina' - podobne wypowiedzi ze strony min kucyka mozna znalesc w watku 'o kucyku' gdzies w tym samym dziale - sa one czeste :)

 

dobrze sie WAM wspolpracuje, zapytajcie userow czy im jest dobrze - bo to niestety ICH zdanie sie liczy - a nie twoje [jak to napisales]

user ma tylko jedna mozliwosc glosowania - jak w sim city - nogami

malo to spektakularna metoda ale ja jakos ostatnio przestalem zauwazac znane mi twarze... gdzies sobie poszli.. zastanawiam sie dokad i mam nadzieje to miejsce kiedys znalesc

 

z mojej strony koniec dyskusji na forum publicznym - zapraszam na priv/gg - maila odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak siobie to czytam i sie zastanawiam czy cos napisac czy raczej moze sie nie odzywac.

 

A co mi tam napisze.

 

Odnosnie traktowania userow przez moderatorow

To czasem przesadzaja z reakcjami na zakladane po raz x-ty te same tematy - choc w 100 % ich rozumiem bo bez zdecydowanej reakcji to tu by byl dom publiczny a nie forum ( choc mam czasem takie przebłyski ze na niektorych czesciach tego forum to sie juz zaczyna ). Choc nie usprawiedliwia to jakis agresywnych tekstow. W mojej skromnej opinii mod powinien reagowac stanowczo ale nie atakowac - podac linka i zamknac temat aby 15 osob nie nabijalo postow i nie pisalo hasel typu bylo,szukaj,google,lol itd. bo to zpewnoscia wyczysci to forum z nowych userow ktorzy pojda gdzie indziej i nasza opinia sie nie poprawi.

 

Odnosnie userow

Lenistwo nie zna granic i tyle. Wchodzi jeden z drugim na forum widzi 10 tematow o podobnej tematyce - ale po co czytac zaraz NOWY TEMAT - i kolejne 10 czy 15 osob pisze bylo,szukaj. Taka osoba powinna szukac i w 1 poscie dac link do tematu ktory znalazla i uzasadnic ze nie ma tam informacji ktorej szuka a inni powinni poszukac i podac mu te linki i tym samym sprawa zalatwiona nie pisac jak malpy 20 razy bylo szukaj. Czeba sobie pomagac no nie ?

 

Oddzielna sprawa to bany

Nie rozumiem dlaczego jak ktos dostanie bana to jak wraca to placze ze dostal bana i ze nieslusznie. A juz calkowicie nie rozumiem osob ktore placza ze jego kumpel dostal bana - i pytania typu za co ? a na jak dlugo ? a to wina moda !! itd. Bany to sprawa usera i administracji forum a nie osob ktorych one nie dotycza. A niektorzy za wszelka cene staraja sie robic kwasy i w<span style="color:red;">[ciach!]</span>..ć kazdego wokolo.

 

Jest to najlepsze forum o tematyce komputerowej w naszym skromnym kraju wiec postarajmy sie zeby tak pozostalo. Odnosi sie to do modow jak i do userow.

 

I tym optymistycznym akcentem konczem mojego długiegooo posta.

 

Ps. Sory za gramatyke :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie userow

Lenistwo nie zna granic i tyle. Wchodzi jeden z drugim na forum widzi 10 tematow o podobnej tematyce - ale po co czytac zaraz NOWY TEMAT - i kolejne 10 czy 15 osob pisze bylo,szukaj. Taka osoba powinna szukac i w 1 poscie dac link do tematu ktory znalazla i uzasadnic ze nie ma tam informacji ktorej szuka a inni powinni poszukac i podac mu te linki i tym samym sprawa zalatwiona nie pisac jak malpy 20 razy bylo szukaj. Czeba sobie pomagac no nie ?

9. Powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w pełni z przedmówcą", oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum. Niedozwolone jest umieszczanie postów o treści "Było!", "Szukaj!" bez podania pytającemu dokładniejszych wskazówek (np. linka do tematu, w którym dane zagadnienie było omawiane, lub haseł pomocnych przy korzystaniu z wyszukiwarki forum/internetowej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zadaniem przydalo by sie jeszcze kilku moderow, bo np. jakis koles mial problem z SB live a post byl w dziale "Karty Graficzne" ....zreszta nie zawsze kazdy moderator jest przy kompie/siedzi na forum....

 

A do tych co maja jakies pretensje: Jezeli jakis moderator wam nieslusznie wystawil bana to rozmawiaj z nim przez gg a nie na forum robi sie juz totalny bałagan...to forum IMHO jest najlepszym forum o tematyce komputerowej w Polsce, i niech tak zostanie....Nawet w Chip-ie sa czasem linki do watków(np. o CPC :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noose wiem co jest w regulaminie i jak on wygląda. Ale dla niektorych regulamin to tak odlegle miejsce ze glowa mala, lub tez maja ten regulamin głeboko w poważaniu ( czytaj czterech literach ) :?

 

Pozostaje 3 mozliwosc. Są tak zmuleni ze czytajac ( o ile go czytaja :? ) regulamin nie bardzo wiedzia o so chosii. Lub tez maja satysfakcje ze pojawi sie ich name i slowo lol,bylo,szukaj w jak najwiekszej liczbie tematow ( czytaj post-fuc..er :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe - naprodukuje sie, a i tak bedzie po staremu - zreszta mam to w zadzie - to co wyczyniacie momentami ma na mnie taki wplyw ze ludzie od ktorych moglem sie czegos uczyc zmienili forum [mam nadzieje ze nie tylko z waszego powodu] i ja sam zagladam tu zadko [na pewno sprawdzisz logi zeby wytoczyc date rejestracji jako argument] i mam wrazenie ze stan ten utrzyma sie [co na 100% cie cieszy]

 

a bardziej rzeczowo - bardzo obszernie produkowalem sie w dyskusji nad sposobem podzialu forumow - wspominalem tam o rozdzieleniu kompetencji moderatorow - zeby nie bylo tak ze ktos ustawia jakis dzial pod siebie a tu z nienacka przychodzi osobnik B, banuje pare osob, kasuje watki [bo mu sie nie podoba - ale sprawy nie zna dokladnie] i rozwala komus robote - niestety takie jazdy nadal sie zdazaja - chocby dlatego ze moderatorzy awansowani na admina nie moga sie rozstac ze starym fachem [no i naturalnie kazdy dzial poza swoimi opiekunami ma tez nadzor wszsytkich 'zlych' modow grupowo - co w sumie daje nam sytuacje sprzed podzialow]

pisalem ze jak malo modow - to zatrudnic wiecej, jak za duzo - to wywalic

ze jak na jakiegos moda sa ciagle skargi to czas skonczyc z solidarnoscia jajnikow bo to prowadzi do republiki kolesi i osobe pozbawic zaszczytu

ze z takim podejsciem jakie zaprezentowales teraz - brak szacunku do mnie - niewiele zdzialasz

no i na koniec

 

ze sila argumentow jest znacznie lepsza niz argument sily - ale to chyba do 'zlych' moderatorow nigdy nie dotrze

 

zycze milego dnia

 

ps. co do krytykowania - jest na tym forum watek o dodaniu parsera do linkow - pomysl super itp - ale admin napisal ze nie ma czasu sie tym bawic - kolejny pomysl - dodac guzik 'zglos post' do wypowiedzi moderatorow - to nigdy nie przejdzie - z powodow roznych - ale mam wrazenie ze przez jakis czas mielibyscie full skrzynki

 

i to tyle - ty i tak to zlejesz - ale coz.. w koncu jestes zly... to ci wolno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze sila argumentow jest znacznie lepsza niz argument sily

Nie widzę w twojej wypowiedzi ani jednego konkretnego argumentu tylko jakieś personalne wycieczki do mojej osoby.

 

chocby dlatego ze moderatorzy awansowani na admina nie moga sie rozstac ze starym fachem [no i naturalnie kazdy dzial poza swoimi opiekunami ma tez nadzor wszsytkich 'zlych' modow grupowo - co w sumie daje nam sytuacje sprzed podzialow]

Wyjaśnij o co ci chodzi? Bo nie rozumiem co to ma do rzeczy. Nie mogę się rozstać ze starym fachem? A niby z jakiej racji miałbym się rozstawać? Że co, bo komuś się to nie podoba?

 

ps. co do krytykowania - jest na tym forum watek o dodaniu parsera do linkow - pomysl super itp - ale admin napisal ze nie ma czasu sie tym bawic

Niektórzy mają oprócz forum jeszcze szkołę, pracę i życie prywatne. Komputery to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunkiem to ja darze ludzi ktorzy na to zasluguja. Aby zasluzyc trzeba sie postarac. Jak narazie osoby "pokrzywdzone" przez moderatorow wiedzialy jak sprawe zalatwic.

Co do samych moderatorow sa oni wybierani przez cale grono administracyjno/moderatorskie. Nie zawsze liczy sie ich kultura ale i ich wiedza na dany temat.

Uwazasz ze tych kilkoro moderatorow to jest za duzo jak na ta liczbe userow?? Zobacz ile powstaje dziennie nowych postow, ilu przybywa userow.

 

Co do uzytkownikow ktorzy opuscili nasze forum. Podaj mi przyklady. Kilku sie wcale nie dziwie. Sam odszedlem na jakis miesiac bo poprostu nudzilo mnie czytanie ciagle tych samych problemow. ile razy mozna przerabiac podkrecanie proca i pamieci. Udawadnienie wyzszosci jednej firmy nad druga.

 

Moze i twoje propozycje sa dobre, ale wprowadzic je mozna na forum wielkosci 500userow a nie kilkutysieczne :?

Chcialbym zobaczyc jak ty bys zareagowal w temacie gdzie jednemu userowi zwraca uwage kilku innych, a ba uwage moda wypowiada sie "Mam to w [gluteus maximus]" albo " Jak nie mozna tego robic to to zablokujcie/usuncie"

 

Uwierz po dobroci probowalismy juz kilka razy, ale zadko przynosi to skutki. Ostatnimi czasy akcja taka miala miejsce ze "starym uzytkownikiem" i wcale nie okazal sie lepszy od newbie.

Wiec prosze daruj juz sobie uwagi. Prowadz sobie swoja polityke u siebie, a nam pozwol w spokoju robic to co robimy.

 

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...