Skocz do zawartości
ParanoiK

Nowy regulamin! BARDZO WAŻNE!

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie oto michodzi... poprostu jestem za piractwem. wole iwestowac w sprzet :):):)

a cos ty taki przeciwko piratom? napewno sam masz w domu nielegalna wersje wina?

Pozdrowka. :P

Mam, telefon na policję i paragrafy.

A dla twojej informacji windowsa mam oryginalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część modów bardzo sie podnieca tymi punktami i sypią za najwieksze bzdury (imho bezsensownie). Też ostatnio ktoś dowalił że "w tym temacie będę wstawiał pkt karne x2", napewno wszyscy sie straszliwie przejeli. Większość osób który to widziały, miały jeden pogląd na ten text, taki:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część modów bardzo sie podnieca tymi punktami i sypią za najwieksze bzdury (imho bezsensownie). Też ostatnio ktoś dowalił że "w tym temacie będę wstawiał pkt karne x2", napewno wszyscy sie straszliwie przejeli. Większość osób który to widziały, miały jeden pogląd na ten text, taki:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Moim zdaniem dzięki moderatorom to forum jeszcze funkcjonuje. Dobrze że dają punkty karne, jeżeli jest naruszany regulamin to takie osoby powinny otrzymywać te punkty. Podaj linka do tego tematu, o którym piszesz. Może to było na testowym :?: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka nie mam, w każdym razie było w którymś z tematów o fc berkuta... i raczej nie było to forum testowe :|

Oto link, a chodzilo o post xan'a ;]

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=958...r=asc&&start=90

 

A co do punktow x2 (itd...) mowi o tym punktacja systemu ostrzezen wiec nie wiem co w tym smiesznego :| - chyba tylko to, ze ktos jej nie przeczytal (lub przeczytal i nie zajarzyl) ;]

Jak ktos nie potrafi dyskutowac, to punkty jak najbardziej powinny sie sypac - po to przecie sa... ot co :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty x2 czyli razy dwa czyli jak ktoś ma dostać 2 to dostanie 4. Ja to tak zrozumiałem jak i pare innych osób.... Teraz to to nie jest śmieszne ale tam było jeszcze kilka postów które zostały skasowane i cała sytuacja była śmieszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty x2 czyli razy dwa czyli jak ktoś ma dostać 2 to dostanie 4.

No przecierz o tym mowie (drugi raz popelnisz to samo...) :lol:

Teraz to to nie jest śmieszne ale tam było jeszcze kilka postów które zostały skasowane i cała sytuacja była śmieszna.

Czytalem ten temat przed skasowaniem postow i bynajmniej posmialem sie (ale nie tylko z postow tych co Ty),

bylo minelo jak dla mnie EOT. ;]

 

P.S dzisiaj jest czwartek :roll:

 

:arrow: a no to, ze... sprawdz w archiwum gada :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty x2 czyli razy dwa czyli jak ktoś ma dostać 2 to dostanie 4.

No przecierz o tym mowie (drugi raz popelnisz to samo...) :lol: .

Aaa fakt :P Z kumplami jednocześnie rozmawialem i to pisałem

 

Czytalem ten temat przed skasowaniem postow i bynajmniej posmialem sie (ale nie tylko z postow tych co Ty),

A skąd wiesz z których ja się smiałem :lol: :?: Wracając do listy punktów karnych i regulaminu to pewnie mnie zaraz pobiją ale nie czytałem obu bo mi się nie chce :P Jakoś jednak udaje mi sie go nie łamać (chyba) :P

 

 

P.S dzisiaj jest czwartek :roll:

So? :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie składałem zadnej deklaracji na temat akceptacji nowego regulaminu :) jak na dziś jedynym prawnie mnie wiążącym jest ten, który zaakceptowałem w momencie rejestracji na forum :) a wszelkie zmiany to zupełnie są nie na miejscu bo t ojak z jednostronne zmienianie umowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ci skasować konto abyś mógł ponownie zaakceptować regulamin? Został on rozesłany na maile i jest wiążący - poza tym nie jest umową tylko nakazem i uprawnieniami. Jeśli się z nim nie zgadzasz opuść to forum.

 

Poza tym:

 

Regulamin forum Tweak.pl

KAŻDORAZOWE, CZYNNE SKORZYSTANIE Z FORUM OZNACZA AKCEPTACJĘ TEGO REGULAMINU.

Myślę, że to rozwiewa twoje wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część modów bardzo sie podnieca tymi punktami i sypią za najwieksze bzdury (imho bezsensownie). Też ostatnio ktoś dowalił że "w tym temacie będę wstawiał pkt karne x2", napewno wszyscy sie straszliwie przejeli. Większość osób który to widziały, miały jeden pogląd na ten text, taki:

Lubie jak ktos pisze o rzeczach, o ktorych nie ma pojecia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...