Skocz do zawartości
global

Szybsza Neostrada TP za dotychczasową cenę.

Rekomendowane odpowiedzi

A bo na emule pelno kozakow ze shackowanymi wersjami i pozniej tak jest jak nie net limiter to shackowany program nikt nie chce uploadowac a zeby sciagac 60 kB/s to ktos to musi z taka predkoscią wysylac no nie? No i tu sie zaczynaja schodki co z tego ze gosc ma 10 mbitow jak mu 5 osob sciaga i gry mu tnie totez zaraz ogranicza upload i tak robia wszyscy, niedlugo sciaganie 10 kB/s bedzie normą :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

MAMMMMM!!!!! :lol: :lol: od dzisiaj rana...Bydgoszcz Srodmiescie- podwyzszyli neo download juz tez(do tej pory tylko upload byl 20kB/s)....sciagnalem na probe demko nfsa under. i ustabilizowalo sie na 77kB/s....yeah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak jak mowilem wczoraj przelaczyli synchronizacje a dzisiaj rano tak dla sprawdzenia sciagnalem sobie nowe omegi 4.5 i patrze transfer sie zatrzymal na 80,2kB/s, patrze na tabelke laczeniowa tepsy i pokazuje ze leci 648kb/s - no super tu sie TPSA popisala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo na emule pelno kozakow ze shackowanymi wersjami i pozniej tak jest jak nie net limiter to shackowany program nikt nie chce uploadowac a zeby sciagac 60 kB/s to ktos to musi z taka predkoscią wysylac no nie? No i tu sie zaczynaja schodki co z tego ze gosc ma 10 mbitow jak mu 5 osob sciaga i gry mu tnie totez zaraz ogranicza upload i tak robia wszyscy, niedlugo sciaganie 10 kB/s bedzie normą :-(

Jakoś nie używam żadnych leecherskich modów a spokojnie uzyskuję prędkość 50-60kB/s. Fakt - raz jest lepiej raz gorzej, ściąganie nie przebiega tak szybko jak na BT i czasem trzeba trochę poczekać - ale emule ma swoje dobre strony. Wszystko jest kwestią znalezienia odpowiedniego moda, odpowiednich jego ustawień no i oczywiście dostępności źródeł na dany plik.

 

A wracając do tematu - u mnie zwiększyli narazie Upload na 20kB/s (używam jeszcze wcześniejszej Neostrady+ z czarnym Lucentem :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie używam żadnych leecherskich modów a spokojnie uzyskuję prędkość 50-60kB/s. Fakt - raz jest lepiej raz gorzej, ściąganie nie przebiega tak szybko jak na BT i czasem trzeba trochę poczekać - ale emule ma swoje dobre strony. Wszystko jest kwestią znalezienia odpowiedniego moda, odpowiednich jego ustawień no i oczywiście dostępności źródeł na dany plik.

No ale nie sugeruj sie ze Ty nie uzywasz to znak ze inni tez nie, albo ze Ty masz 60 kB/s to znak ze inni tez tyle maja. Moze masz poprostu szczescie. Ja jeszcze na emule nie mialem ani razu nawet przez chwile 60 KB/s tak na 2 mbitach polpaka jak na neo a uzywam tez roznych wersji itd itp. Potwierdziles tylko to co napisalem, wszystko jest kwestia moda roznica z hackiem niewielka bo mod to jest hack wlasciwie to tylko kwestia nazw. Ja oczekuje czegos na wzor dc - planuje zadania rano mam wszystko sciagniete a nie jak na emule rano mam 3 GB upload 60 MB download to przynajmniej ja nie po to uzywam p2p, gdyby jeszcze ten stosunek byl 1:1 to bym mogl zaakceptowac, ale zazwyczaj to przekracza on 1:10, jak dla mnie smieszne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie ze specyfikacją z jaką działa Neo 768 kb/s połączenia modemu daje 576kb/s transferu, czyli 72 kB/s.

 

Czy ktoś potrafi mi to wyjaśnić skąd ma się <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> te magiczne 640kb/s ? Czy mylę się, że 1/4 jest wykorzystywana na błędy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie ze specyfikacją z jaką działa Neo 768 kb/s połączenia modemu daje 576kb/s transferu, czyli 72 kB/s.

 

Czy ktoś potrafi mi to wyjaśnić  skąd ma się <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> te magiczne 640kb/s ? Czy mylę się, że  1/4 jest wykorzystywana na błędy ?

skonczcie juz z tym 768 czy 655,2 - to jest tylko synchronizowanie sie modemu !!!!

 

wczesniej transfer neo+ wynosil 512/128 (512/8=64kB/s , 128/8=16kB/s)

a teraz ma byc 640/160 (640/8=80kB/s , 160/8=20kB/s) !!

 

no i koniec !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

128/8=12kB/s

Cos na bakier z liczeniem? :lol: :lol: :lol:

sorx - juz zrobilem UPDATE:

heh - jestem tak wpatrzony w ten emule - i mi soie to caly czas myli -

bo w mulku mam upload ustawiony na 12kB - i jak to sie coddziennie widzi - to sie czlowiek przyzwyczaja

hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie ze specyfikacją z jaką działa Neo 768 kb/s połączenia modemu daje 576kb/s transferu, czyli 72 kB/s.

 

Czy ktoś potrafi mi to wyjaśnić  skąd ma się <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> te magiczne 640kb/s ? Czy mylę się, że  1/4 jest wykorzystywana na błędy ?

mylisz się :) nie na błędy, tylko na overhead bandwidth (dane kontrolne, nagłówki pakietów itp itd.) i nie 1/4 tylko tyle ile wyjdzie. Na oko wychodzi koło 80kB/s i już

 

bez odbioru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

no apnowie...jeszcze raz ja...wielkie thx dla tepsy(nie sadzilem ze to powiem)...obnizka o 10zeta(dzis dostalem rachunek) i do tego super transfer...teraz akurat sciagam wielka pake komiksow(Uncanny X-Men - USA :D (3GB)-geezz tez lubicie komiksy??? zawsze marzylem o komiksach z USA a jest i bylo to niemozliwe...a siec daje mozliwosc) przez Bittorrenta i caly czas 74-80kB/s....w godzine wychodzi ok 260MB....thx dla tepsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

U mnie od wczoraj neo lata na zwiekszonych obrotach

ale super :!: :!: :!:

 

 

Kto by pomyslal ze tak szybko to beda zmieniac,

w koncu pierwszy "+" dla TPsy

 

oby tak dalej, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście jest dziwnie. Mam kilku kumpli, którzy mają już szybciej, ale u mnie jest nadal po staremu. Myślałem, że jak przełączą to już całą mieścinę (12tyś) ale widać na swoje będę musiał jeszcze poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos w woj. swietokrzyskim ma szybsze neo?

Ja od 25.05 mam ze 128 na 320 (z tym ze modem synchronizowal mi sie na 384 juz od 20-ego). Ktoś mi mówił, że ma już szybciej tez w opcji 512.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...