Skocz do zawartości
wojs

Kobiety! - gdzie je poznaliście?

Rekomendowane odpowiedzi

Topic będzie na luzie. Ciekaw jestem, gdzie kto poznał swoją obecną dziewczynę/małżonkę.

Wydaje mi się, ze większość poznała na imprezie a część poprzez sieć.

A moze się mylę? Piszcie, jak to było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sieć :D

poklikasz ? :lol: :lol: :lol:

nom bez kitu nie klikam własnie w ten sposob o ktory ci chodzi ale to byl wyjatek sam niewiem czemu poklikalem no i stad później szereg zbiegow okolicznosci itd.....................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoja poznałem idac sobie spokojnie po ulicy i widze ze ida jakies dwie laski to se podeszłem i sie poznałem wziołem numery telefonow no i zadzwoniłem do jednej no i juz 2,5 roku :) a o innych nie bede pisał bo piszemy o ostatniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoja poznałem idac sobie spokojnie po ulicy i widze ze ida jakies dwie laski to se podeszłem i sie poznałem wziołem numery telefonow no i zadzwoniłem do jednej no i juz 2,5 roku :)  a o innych nie bede pisał bo piszemy o ostatniej :)

I to mi się podoba! Brawo!!!

Podszedł, wziął i ma już 2,5 roku! ;)

Spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W knajpie, na jakiejś zamkniętej imprezie.

I co najśmieszniejsze to teściowa (wtedy to jeszcze nie) ostrzegała moją Kasię, że broń Boże faceta z knajpy, bo jak on w knajpie siedzi to co on może być wart i takie tam ble, ble, ble.

No i stałem się jako ta łajza knajpiana najukochańszym zięciuniem w Europie Środkowej (bez kitu, większość ludzi chciałaby mieć taką matkę, jaką ja miałem teściową - niedawno, niestety, zmarła).

A i Kasia jakoś przez te dziewięć lat nie narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja druga poloweczke poznalem na studiach. juz sie ciagnie to ponad dwa latka.. i jest zaje.... fajnie :)

 

Cze!!!!!!!!!! S kont klikash?!!?!?!?! ile mash lat?!?!!?@?! sloochash hiphop?!?!?!?!

haha.... nice :) haahha... :lol: 8O :D

To ona jest na avatarze? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Net. Poznać porządną panienke w necie - baaardzo ciężko (nie wsiadajcie na mnie, wiem co mówię, net mam kilka lat i z netu "znam" kilka panienek).

Ale za to teraz jestem wolny "rajski" ptak :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sieć :D

poklikasz ? :lol: :lol: :lol:

Cze!!!!!!!!!! S kont klikash?!!?!?!?! ile mash lat?!?!!?@?! sloochash hiphop?!?!?!?!

 

 

;]]]] To jest m/w autentyk ;]

no ja podobnie ale jakos rozmowa zaczeła sie całkiem inaczej jak te wszystkie standardowe gadki...juz niepamietam bardzo, moja girl pewnie pamieta.

 

internet rulezz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja poznalem w szkole byla to kolezanka mojego kumpla :), gdzies w 6-7klasie podst.?! i byla dlugo moja kolezanka, az sobie uswiadomilem ze to ona :) Ale zanim zostala moja moja girl to musialem niezle sie nameczyc o jej wzgledy hehe twarda sztuka :>

 

I po jakis 2-3latach znajomosci - byla juz moja :>

 

23kwietnia mina nam 3lata i 6miesiecy - tyle czasu z jedna kobieta ufff horror ;)

 

A jak to moj kolega zabawnie powiedzial, jak uslyszal ile czasu jestem z jedna kobieta - "Przy jednej dziurze to i nawet kot zdechnie..."

 

pozdr.

 

Update:

Czyli lacznie znam ja ponad 6lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...