Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

^

||

LOL!!!!!!!!!!

 

btw mam w sumie ukonczona gre a jednak mam 69%, jedyne co mi brakuje to MAGAZINES WON: 19/20 a z pewnoscia nie przegralem ani jednego, teraz to tylko szukac igly w stogu siana.

a propo nie wiecie co trzeba dokladnie zrobic by ukonczyc ja na 100% ? no bo 30% to dosyc duzo a jezdze po miescie i nie widze ukrytych wyscigow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko wlasnie dzis dostalem NFSU2 i mam problem z tekstruami sa takie kwadratowe jakby bez filtrowania. Domyslam sie ze to wina stero mam stery 66.93 , nie wiecie moze ktore stery korygua ten blad!!??

mam problem gra niema filtrowania Razz wyglada jak by bylo point sample filter ;P co zrobic ?? Razz proobowalem overidowac anizotropie

mam radoslawa 9800se i uzywam catalista 4.12 b

Sprawdzcie w opcjach w menu glownym czy wogole jest wlaczone filtrowanie:

Options->Display->Customize display settings->Texture filtering

 

Mialem podobny problem, gra domyslnie wylaczyla filtrowanie (tak jak i detale poustawiala na low) gdyz moja grafa to demon szybkosci Gf4mx440se. Na Waszych kartach powinno byc od poczatku wlaczone...

CO WAŻNE: Jesli wlaczycie filtrowanie to nalezy wyjsc z gry i zalaczyc ją jeszcze raz. U mnie nie uwzglednialo tej zmiany dopoki nie wylaczylem i wlaczylem jeszcze raz.

 

BTW: Gra wyglada oblesnie bez Vertex/Pixel Shadera .... ale i tak sie bede nią katowal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^

||

LOL!!!!!!!!!!

 

btw mam w sumie ukonczona gre a jednak mam 69%, jedyne co mi brakuje to MAGAZINES WON: 19/20 a z pewnoscia nie przegralem ani jednego, teraz to tylko szukac igly w stogu siana.

a propo nie wiecie co trzeba dokladnie zrobic by ukonczyc ja na 100% ? no bo 30% to dosyc duzo a jezdze po miescie i nie widze ukrytych wyscigow :(

a moze masz za malo gwiazdek :roll: ja mam dopiero 24% wiec mysle ze do czasu kiedy bede mial 70% ktoś znajdzie odpowiedz czemu jest "zastój" z wyscigami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, którego nie znalazłem przeglądając ten temat. Otóż gra normalnie się uruchamia, wszystko pięknie, ale fury nie mają tekstur. I ruch uliczny i fury z wyścigu. Już 2 razy przeinstalowywałem NFS`a, instalowałem nowe sterwoniki, patcha 1.1, przestawiałem w grafice wszystko co możliwe, wyłączałem NFS`a podczas gry (jak ktoś wcześniej podał), próbowałem wszystkiego, co opisali inni. I nic. Cała reszta grafiki jest ok (pomijając początkowo "ceramikę"), a tekstur samochodów jak nie ma tak nie ma. Proszę was o szybką pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ukonczone jakies 35%, prawie zero kasy ( wszystko poszlo na tuning Supry i H2 8) i zadnych wyscigow na mapie...nawet jak dodalem jakies bzdurne naklejki i inne swiecidelka, nic to nie zmienilo. Woze sie troche po miescie :P i szukam ukrytych wyscigow, ale cos nie widac....juz mnie to irytuje. Ble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam wszysci <font color="#FF0000">[ciach!]</font> gadacie.

To napewno przez to ze "Niemiec" na Procesor Baleron 2500+ od frajera za 170 zita, <font color="#FF0000">[ciach!]</font> Vdata 400MHz cl 2,5 zamiast ramu, a na dodatek Radosława Sapphire co ma 9100lat i to wszystko :D

Oczywiscie z zartami to wszystko "Niemiec" napisalem ;]

Z tego co przypuszczam to stery mialem podobne akcje na moim GF jak gralem w SL Redline, a po instalacji Detonatorow jak by reka odjal.

czego Ty sie człowieczku nałykałeś ???? hehe to ja mam ten sprzet a nie Niemiec :P

A jesli chodzi o gre to demko mi super smigalo i ladnie wygladaloa tutaj widze cholerna pikseolze 8O :evil:

norlamnie nóż się otwiera, bo już mam dość wachlowania sterami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z gra ktory chyba nie byl poruszany - po instalce kiedy uruchamiam gre pokazuje sie tylko logo EA, potem THX przez chwile chyba intro, czyli jakas panienka auto i w tle i gra zamraza :/// Wszystko to bez zadnego dzwieku (ani przy logach ani nic). Konfig zs podpisu tylko chwilowo r9600pro bo 9800 'sie popsul'. Probowalem wlozyc do kompa gf4mx i niestety to samo ://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bardzo zawiodlem... Zapowiadali mega rewelacje a tu nic specjalnego. Grafa wcale nie lepsza niz w 1 a wymagania poszly w gore. Moze to tylko moje odczucie ale gra wydaje sie bardzo monotonna-mam dopiero 17% a juz mi sie nie chce w nia grac. Moze jak zrobie sobie jakas przerwe to mi sie zachce. Albo po prostu wyrastam z gier :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak czytałem to ktoś z was miał podobny problem do mojego tzn przy włączonym filtrze anizo ekran robi mi sie czarny i tylko widac swiatła latarni i auta a poza tym ciemnosć.Ustawiałem już pod winem w sterach ale dalej to samo.Ma ktos jakis pomysł?

Na karcie GeCube 9550 - zmieniałem tez sterownik i to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moja wypowiedz może nie będzie zbyt obiektywna ale moim zdaniem gra jest po prostu słaba (godzina gry stykła ) jeszcze sie nie spotkałem z grą, która w połowie wyścigu nagle by mnie znudziła i odebrała ochote do dalszej jazdy a tu tak było , a najepsza opcja jaką w niej znalazłem nazywa się UNINStal !! POlecam !! :) i nie pisze tego ze względu na wymagania tej gry bo chodziła dobrze (grałem na 1024/768 i detale do połowy )

 

i nie jest to tylko moja opinia na szczęście....

 

a wy grajcie w ten badziew dalej ...

 

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna zdobyc WV Golfa? wprawdzie zaczolem dopiero gre (mam odblokowane 3 strefy miasta) i widze na drogach i wyscigach golfy a niestety niemoge go jeszcze wziac, czy wogole jest on do zdobycia? czy moze trzeba cos specjalnie wykonac by go miec a moze sam sie pojawi po ukonczeniu jakiegos tam procenta gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody pojawiają się po wygraniu URLów.

Ja mam problemik który już był tu opisany - przeszedłem ok 50%, 3 furki stuningowane, kasy ok 20k, ale żadnych wyścigów na mapie :?

Oto moje bryczki:

http://members.lycos.co.uk/dzbpl/NFSU2/tiburon2.jpg

http://members.lycos.co.uk/dzbpl/NFSU2/focus2.jpg

http://members.lycos.co.uk/dzbpl/NFSU2/tt2.jpg

Trochę mało gwiazdek..... Ale wydaje mi się, że wpakowałem wszystko oprócz badziewnych naklejek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...