Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Dopiero co zacząłem grać w tą wspaniałą gierę i już niewiem o co chodzi ???

Kupiłem autko,wygrałem wszystkie kółeczka (wyścigi) i niewiem co dalej ???

Na mapce mam tylko : Performance Shop,Garage i Car Lot ???????????

Czy ktoś mi pomoże ??? Z góry bardzo dziękuję................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dopiero co zacząłem grać w tą wspaniałą gierę i już niewiem o co chodzi ???

Kupiłem autko,wygrałem wszystkie kółeczka (wyścigi) i niewiem co dalej ???

Na mapce mam tylko : Performance Shop,Garage i Car Lot ???????????

Czy ktoś mi pomoże ??? Z góry bardzo dziękuję................

Weś wykup do swojej bryki wszystko ze sklepów :) lub kup sobie nowy wóz :)

 

UPDATE:

 

I ja sie pochwale ukończeniem gry w 100% :)

 

Dołączona grafika

 

A tym sobie jeździłem:

 

Dołączona grafika

 

(kliknij aby powiększyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam, ja wole renesis zamiast 13B :P ... brzydka?:P czemu? mi sie wydawało ze do niej nie pasują zadne pługi i spojlery ani szpanerskie naklejki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo w full poprawili obsługe kierownicy, albo zacząłem inaczej jeździć... to takie pierwsze spostrzeżenie.

 

Przeciwnicy oszukują - nie, żeby byli mocni, ale jak rozwalę jednego (wepchnę go pod samochód, obróce itp.), to dogania mnie prawie od razu i już tak zostaje za mną, chyba, że sam się rozwalę...

 

Na URLach czasem mi przycina - to bez sensu, bo tam to już najmniej grafiki jest. W ogóle, to gra mi nie chodzi najlepiej - może to wina sterowników, bo widziałem, że ktoś z radkiem 9800pro narzekał...

 

Cofanie pod hamulcem to najgłupsza rzecz jaką mogli wymyśleć - no ale w końcu to arcade...

 

Kręciołki na felgach to straszna wiocha, tak samo jak hydraulika w samochodzie sportowym...

 

Czemu nie są dostępne wszystkie akcesoria w sklepach - przecież i tak kasa jest ograniczeniem - po co mi takie sklepy - nie widze specjalnie różnicy pomiędzy NFSU 1 - powinien być chyba wolny wybór...

 

Samochody są darmowe - super!! Żeby w życiu tak było...

 

No dobra, ale jeździ się fajnie, prosto i efektownie i o to w sumie chodziło - gdyby nie było tak kolorowo i gdyby gra lepiej chodziła na moim sprzęcie, bo grafika nie jest na wysokim poziomie w końcu. Może w końcu uda mi się to przejść, bo wyścigów jest więcej niż sporo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytuj wiadomosci bo nei wiadomo do kogo piszesz :)

Specialnie nie cytowałem :) ten dokogo to było , się domyślił bo juz zmienił post :) a ja nie chciałem zostawic śladów po łamaniu regulaminu :>

to pisz na prv :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...