Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

rozwiazalem problem z krzaczeniem sie. wystarczylo odlaczyc pada od usb. czy ktos by na to wpadl?? udalo mi sie to calkowicie przez przypadek...

 

musialem w ustawieniach gry zjechaz filtrowaniem, bo mialem ceramike zamiast asfaltu :/

 

full chodzi gorzej niz demko. na samym poczatku wysciug niesamowicie zwalnia :/

 

z takim tempem gry jakie teraz mam to bebe ja przechodzil do swiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted: no i tym oto sposobem na tej oto mej bryczce

 

Dołączona grafika

 

skonczylem gre i jestem z tego bardzo zadowolony

 

Dołączona grafika

 

w sumie na 238 wyscigow 222 wygralem na 1 miejscu, 16 niestety musialem sie zadowolic miejscem 2gim bo jak pamietam np w url (x3) moznabylo spokojnie wygrac 2 na 1miejscu a jeden na 2gim, a nie chcialo mi sie tez powtarzac 7minutowych rejsow zeby byc 1 miejscu wyzej jak i tak bylo wiadome ze wygram dany URL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem nowy ale przegladnalem wszystkie strony o NFSU 2 i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

 

Mianowicie mam taki problem gdy wciskam [ Tab ] aby odebrać SMSy to gra "staje" na chwilę po czym dalej już jest normalnie i mógłbym się do tego przyzwyczaić gdyby to był tylko [ Tab ] ale tak jest zawsze: podczas wjazdu do garażu/sklepów, podczas wyjazdu z garażu/sklepów, w ujęciach startu na wszystkich trybach wyścigów, podczas wejścia do menu ([ Esc ]), podczas wejscia to statystyk, do mapy itp. słowem wszędzie !

Jeśli chodzi o grafikę to wszystko ładnie chodzi, nawet nie zamula tak mocno. Z ustawieniami grafiki też już próbowałem i nic dalej gra "zastyga" na chwilę.

Czy ktoś wie może w czym tkwi problem ?

 

Konfiguracja komputera:

Win XP

Ge Force 4 Ti 4200 128MB

Cel. 1,7

512 MB Ram

 

PS. Jak obracać widok na samochód w garażach/sklepach gdy ma się tylko dwuprzyciskową myszkę ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem nowy ale przegladnalem wszystkie strony o NFSU 2 i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

 

Mianowicie mam taki problem gdy wciskam [ Tab ] aby odebrać SMSy to gra "staje" na chwilę po czym dalej już jest normalnie i mógłbym się do tego przyzwyczaić gdyby to był tylko [ Tab ] ale tak jest zawsze: podczas wjazdu do garażu/sklepów, podczas wyjazdu z garażu/sklepów, w ujęciach startu na wszystkich trybach wyścigów, podczas wejścia do menu ([ Esc ]), podczas wejscia to statystyk, do mapy itp. słowem wszędzie !

Jeśli chodzi o grafikę to wszystko ładnie chodzi, nawet nie zamula tak mocno. Z ustawieniami grafiki też już próbowałem i nic dalej gra "zastyga" na chwilę.

Czy ktoś wie może w czym tkwi problem ?

 

Konfiguracja komputera:

Win XP

Ge Force 4 Ti 4200 128MB

Cel. 1,7

512 MB Ram

 

PS. Jak obracać widok na samochód w garażach/sklepach gdy ma się tylko dwuprzyciskową myszkę ?

 

Pozdrawiam

Twój problem twki w celeronie :) Qmpel też ma celka i ma dokładnie ten sam efekt :) No niestety, jest to procek typowy do prac biurowych, ilość cache i zawarte instrukcje eliminują go jako procek do gier :) Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że przez to grafa się nie rozwija :) Ogólnie zwalnia Ci cały sprzęt :) Wymień sobie procka na p4, nawet z ciut wolniejszym zegarem a będzie wydajniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... Gierka wyglada jak woreczek landrynek - hehe...

 

Mam 2 problemy:

1. Nie mam lusterka wstecznego, gdy widzę samochód przed sobą (np. tryb kamery Far), w pozostałych widokach lusterko jest.

2. Pomimo ustawień dźwięku w systemie 5.1 - dźwięk w gierce mam tylko stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ R.I.P. a jakie stery polecasz bo wypadłem z obiegu tzn. mam omegi 4.10.  

w takich ustawieniach (1024 AA4 AF8) czasami mam kolo 25fps i denerwujące skoki :/

nie śmiga to za płynnie....

 

ImHo masz 19 powinienes popykac sobie w 1280 albo 1600 ja pykam w 1600 bez aa i jest swietnie a giera zwalnia czasami niesamowicie ale tylko czasami z tego co zauwarzylem to kazdemu gdzies klatkuje mi na street X troche na poczatku ale to nie jest standart . Zaleznosc u mnie jest taka ze w 1280 wiecej darlo niz w 1600x1200 wiec sprobuj sam ja mam katy 4.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S. Jak obracać widok na samochód w garażach/sklepach gdy ma się tylko dwuprzyciskową myszkę ?

W windows jest gdzies taka opcja 'Emulacja 3 przycisku', ktora dziala przez naciskanie lewego i prawego jednoczesnie. Nie pamietam tylko, czy wlacza sie ja normalnie, czy przez TweakUI lub TweakXP...

 

Masakra z tymi cholernymi gwiazdkami - trzeba sobie z dobrej, ladnej bryczki zrobic choinke, aby isc dalej.. no i nadmiar tych kolorow na dluzsza mete sprawia, ze bierze mnie na wymioty :devil: - czasami tesknie za jazda w dzien, jak w normalnym NFS...

 

Co do grafiki, to odwalili kawal pozadnej... fuszerki - te kafelki sa masakryczne.

Gram 800x600, FSAAx4, ATFx4, quality (ustawiane w Windows na chama) i dosc ladnie wyglada, ale czasem szarpnie..

Jeszcze kariery nie zaczalem bo sycilem sie Quick Racem..

 

Widok z maski rox, muza jest fatalna - w 1 byla lepsza..

Pozostaje wylaczyc muze i sciezki z 1 do Winampa...

Z tym garazem z tego co czytalem, to tez masakra...

 

No i czy jest tu cos niemieckiego? Seria 3, M5, seria 6? Lub moze CLK-GTR, CLK, SLK, SLR? Ogolnie trzeba mi jakiegos ladnego sedana , aby bylo czym zarzucac, bo ten Evo8 to mi sa bardzo nie lezy..

No i co tu do diabla robia wozy MPV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale także zero kasy za wygrane wyścigi...

Na to tez jest sposob :)

jak wybierzemy wyscig z World Map i juz sie wgra plansza to przed wystartowaniem

wystarczy dac ESC i wybrac restart

po tak wystartowanym wyscigu dostaniemy kase

 

milej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podam kilka faktow ktore mnie denerwuja:

1-na URLach zwalnia nie wiadomo dlaczego - szczegolnie na jednym zakrecie ale trudno mi bedzie go opisac

2-chlopaki mogliby sie matmy pouczyc :P Sprint o dlugosci 5km przejechany w 3min a oni pisza ze srednia predkosc 170km/h :P Niby szczegol ale mogliby lepiej to dopracowac

3-wielkie piksele na drodze

4-o tym ze z samochodow trzeba robic tandete zeby przejsc dalej to wszyscy wiedza ... ;/

Ale i tak wielki + za to ze nie da sie jej przejsc w 1 wieczor. NFSU1 na upartego mozna bylo w jeden dzien przejsc a tutaj trzeba poswiecic duzo wiecej czasu. IQ przeciwnikow na StreetX tez male nie jest :P Widac ze sie staraja zepchnac do bandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...