Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy ten filmik, a wracajac do samej gry mogliby dac opcje uszkodzen samochodu :) moze byt realistyczne by bylo ale ja bym traktowal to glownie jako ciekawy dodatek, bo chyba nie mozliwym by bylo dojechanie do mety ze srednia predkoscia 200km/h nie uszkadzajac samochodu :) bo ta gra to glownie ARCADE jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol ja wszystkkie przeszedłem na hard i bez trainerów i sie nie chwale na forum o tym, opdpisując na twojego posta :P

Wogóle jedynka to był banał, ale lubie takie banałki :D:D Super klimacik itd... I te autka cudowne i "tjuning"... mniammm!!!

Czekam z niecierpliwością na dwójke... ale boje sie że nie przetrzyma konkurencji o miano nr1 na kompie z H-L 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.i.P

 

Racja i Prawda

 

 

:mrgreen: :mrgreen:

RiP - Rest in Pieces - motyw z gier FPP...

 

A nie przejmujcie się tak, jak ktoś napisze, że będzie mieć grę, która jeszcze nie wyszła... No chyba, że ściąga w jakim P2P plik o nazwie Need For Speed 2 - bo widziałem takie (pełna nazwa to Need For Speed 2 CDs albo in 2 CDs :lol: )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już grałem w demo NFSunderground2 z dwa tygodnie temu na konsoli. Powiem tyle, że 1 część underground to zupełnie inna gra niż 2 część. W pierwszej fajnie się ścigało, ale była strasznie liniowa(przez to MIDNIGHT CLUB 2 rządził), a tutaj DUŻE MIASTO z mnóstwem skrzyżowań. Mmmmmmmmm...iodzio. Jeszcze nie wyszła, ale polecam :!: To będzie giera :!: Topic będzie miał trochę stron :twisted:

aha! jak ktoś ma burnouta 3 i chce pograć sobie w demko N 4 SPD underground 2 to proponuje wejść w "driver profile" i wybrać "extras" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już grałem w demo NFSunderground2 z dwa tygodnie temu na konsoli. Powiem tyle, że 1 część underground to zupełnie inna gra niż 2 część. W pierwszej fajnie się ścigało, ale była strasznie liniowa(przez to MIDNIGHT CLUB 2 rządził), a tutaj DUŻE MIASTO z mnóstwem skrzyżowań. Mmmmmmmmm...iodzio. Jeszcze nie wyszła, ale polecam :!:  To będzie giera :!: Topic będzie miał trochę stron :twisted:  

aha! jak ktoś ma burnouta 3 i chce pograć sobie w demko N 4 SPD underground 2 to proponuje wejść w "driver profile" i wybrać "extras" :wink:

Czytam wasze posty i nie wiem! Czy niektórzy naśmiewają się z tego co powyżej zacytowałem, że grałem w demo NFSU2? Czy to takie śmieszne?

 

kiaad,

ja grałem na PS2. W grze(burnout3) wchodzę w opcję, tam gdzie są ustawienia ekranu, dźwięku itp. na samym dole tego menu jest extras tam, są wszystkie filmiki, które odkrywa się w grze. I tam właśnie jest NFSU2demo(przynajmniej na PS2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...