Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Musze zmienic grafike do tej gierki na jakas co obsluguje DirectX 9 :(

A chcialem zmieniac procka + plyte

 

Pozdrawiam

Nie ma po co. Ta gra wygląda tak biednie, że na bank nie używa DX9 :)

A nawet jak tak, to nie ma większych różnic między DX8 a 9 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze zmienic grafike do tej gierki na jakas co obsluguje DirectX 9 :(

A chcialem zmieniac procka + plyte

 

Pozdrawiam

Nie ma po co. Ta gra wygląda tak biednie, że na bank nie używa DX9 :)

A nawet jak tak, to nie ma większych różnic między DX8 a 9 :P

To moze mi wskazesz jaka samochodowka ma ladniejszqa grafe,odrazu Ci mowie ze Burnout 3 nie.Pozatym ta gra w 90% sklada sie z DX9.Po drugie - i tak sobie zalatwisz fulla i tak wiec nie oszukuj innych i samego siebie :P

Zip,zgadzam sie - przyczailem to teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze zmienic grafike do tej gierki na jakas co obsluguje DirectX 9 :(

A chcialem zmieniac procka + plyte

 

Pozdrawiam

Nie ma po co. Ta gra wygląda tak biednie, że na bank nie używa DX9 :)

A nawet jak tak, to nie ma większych różnic między DX8 a 9 :P

To moze mi wskazesz jaka samochodowka ma ladniejszqa grafe,odrazu Ci mowie ze Burnout 3 nie.Pozatym ta gra w 90% sklada sie z DX9.Po drugie - i tak sobie zalatwisz fulla i tak wiec nie oszukuj innych i samego siebie :P

Zip,zgadzam sie - przyczailem to teraz :)

Xpand Rally :) Przynajmniej jeśłi chodzi i otoczenie, bo fakt samochody w NFS robią pozytywne wrażenie :D

 

A co do fulla to ofkoz że tak. Demo oceniam na 5/10 ale myśle że sama gra będzie ciekawsza niż ono :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeszcze raz MULTI - zajebiscie sie gra na czterech,tylko musicie sie nietypowo zalogowac bo inaczej trzasnie wam texta ze taki login juz istnieje,ale tu przynajmniej jest to mozliwe w przeciwnienstwie do NFS7 gdzie praktycznie kazdy login jest uzywany - bezsens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100% z przedmówcą - multi rulez! Własnie zassalem i odpaliłem giere. Na moim radeonie 9500@pro 64mb smiga pieknie w rozdialce 1280x1024 przy medium detalach (domyslnych), przy wyzszych zaczyna szarpac. Wszystko wyglada ladnie, muzyczka jest stylowo podobna do 'jedunki', z dodatkiem ambientu. Nie moge sie doczekac fulla, na pewno zamówię go przez internet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma po co. Ta gra wygląda tak biednie, że na bank nie używa DX9 :)

A nawet jak tak, to nie ma większych różnic między DX8 a 9 :P

jak nie masz dx9 znawco to nie masz kropel wody na szybie w czasie deszu ktore realistycznie zaginaja to na co sie przez nie patrzysz ..

 

generalnie na sprzecie z podpisu przy grafa 540/680 all w 800x600 na maxa (fsaa tez w opcjach gry .. ogolnie all na max po prostu co sie da)

chodzi plynnie

grze dodano kupe niepotrzebnych wodotryskow .. typu overbright i wiekszy blooming .. po wyłaczeniu tych cudów techniki mozna sie ciezysz przyzwoita jazda i duza adrenalinka ..

gra jest ok na relaxik .. jednak granie z grafa na maxa to prosba o epilepsje

 

wiesz .. cos takiego

 

Dołączona grafika

 

tez mozna zrobic w ps 1.3 pod dx 8.1

ale na dx9 wyglada to lepiej i szybciej chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś w to na GF 4 Ti4200? jak chodzi?

no i czy jest możliwość gry na kierownicy w to demko?

obsługuje Force Feedback? (NFS:U miało z tym problemy, przynajmniej u mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Just bounce baby out the door I aint gon' take this no more

Bounce baby out the door Get up and move Dont make me act a fool!

Just Bounce!"

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

coz moge powiedziec? :twisted: moze lekko przesadzili z tymi efektami ale to w koncu bajerancka gra :twisted: to tak jak zrobili 2Fast2Furious jezdzi sie moze troche inaczej, tak latwiej ale na zakretach na recznym rzeczywiscie mocno zarzuca. Rozwalil mnie totalnie DRIFT, na otwartej trasie a nie w zamknietym torze. Grafa RoX :twisted: z bajerow to sa dodadkowo krecace sie alufelfi, boczne rury z para (tuz przy masce) (jak w 2fast2furious), glosniki, podswietlanie silnika, i inne zajefajne neony. Dali jednego nissanka ale w 3 czy 4 roznych wersjach, mi sie podoba srebrna i ta czerwona z krecacymi sie felgami.

jeszcze tak 3 tygodnie i znowu bedzie.... BOUNCE :twisted: & BURN :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś w to na GF 4 Ti4200? jak chodzi?

no i czy jest możliwość gry na kierownicy w to demko?

obsługuje Force Feedback? (NFS:U miało z tym problemy, przynajmniej u mnie)

Nie martwilybym sie.

W jedynke gralem na max + AAxQ

Najwyzej zejde z AA - ostatnio sie nawet przyzwyczailem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem ze dwa razy w demko bo wiecej narazie nie mam czasu. Moj sprzet to 1700+@2000+ 256ddr i Radek 9500Pro no i gra chodzi normalnie w 1024x768 przy max detalach i aax8 anizox16 ;)

 

Tu macie dwa screeny

http://www.hbk.risp.pl/nfsu2.jpg

http://www.hbk.risp.pl/nfsu2n2o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ludzie. WIOCHA PEŁNĄ PARĄ :D Z perpektywy, jak sie jeździ po mieście i widzi się dresików w ich pastikowych różowych samochodzikach, to aż chce sie im wjechać w tył ;) Nie zauważyłem przechodnów, wiec nie będzie Carmageddonu :( O ile 1-ka była już mocno kolorowa, tutaj mamy tak SOCZYŚCIE i zielono-róznowo-fioletowo, że aż robi się nie dobrze ;) Po wyłączeniu blura, light trials już było trochę lepiej, ale realizmu ta grafika nie ma :| Prowadzenie się autek total arcade,nie zdążyłem jeszcze wystarczajaco pograć, aby ocenić, czy jest lepiej, czy gorzej niz 1-ce, napewno ręczny jest jakiś zwalony ( zażuca ). Są reaplaye i widok z szyby z widokiem na maskę (super :)) .

 

Co mnie najbardziej wkurza- mam dziwne wrażenie, że będziemy jeździć ciagle na tych samych trasach jak w 1-ce,a to mi zdecydowanie pasować nie będzie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam chciał screeny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Klimat identyczny jak w jedynce, w menu znów wita nas kawałek z beatem bardziej przypominającym dzwonki na komórkę. Będzie dobrze :)

Nie wiem jak u Was, ale u mnie przy włączeniu AA (w opcjach gry) widzę ciemność 8) - no i kilka światełek.

Aha, 1280x1024, anizo x8 - śmiga pięknie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten 9500 PRO@9700- kogo chcesz nabrać? Bo na tym forum to tylko siebie :?

ebuhehe juz post zostal edytowany , jego teraznejsza tresc ci odpowiada mam nadzieje ;)) lol ;]

 

btw. aa w grze , cos jest na rzeczy u mnie tez sie pieprzy jak sie wlaczy w grze aa , ale wystarczy sobie wlaczyc we wlasciwosciach karty ;) i smiga elegancko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Slayer - Ddk ma tego radka ode mnie i jego tak wykrywa 9500pro/9700 z tym ze po oc dziala jako 9700, byl bardzo dobry wiec sie nie dziwie ze chodzi luz z aa i anizo, z tymze Ddk troche przesadzil bo mogl dac aa x4 i anizo x8 :)

a z tym AA w ustawieniach w grze jest rzeczywiscie cos skopane, bo ja po wlaczeniu a opcjach AA SCREEN na maxa, mialem w grze czarny obraz, tylko widzialem lekko nenony i swiatla na drodze. (a aa i anizo mam wlaczone domyslnie w panelu omeg). po wylaczeniu w grze aa (tak czy siak graniu z antyaliasingiem) jest OK

 

Tez tylko w nocy ? :/

tez tylko :)

btw - w demie sa inne autka jak widac, moze da sie cos zmodowac zeby nimi mozna bylo tez jezdzic?!

macie screeny:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, Ddk, to gratuluję kosmicznego sprzętu, bo u mnie przy ustawieniach które wyżej wymieniłem po dołożeniu AAx2 gra wyraźnie zwolniła, grać się da, ale co to za granie jak idealnej płynności nie ma. Jeszcze raz moje uznanie :wink:

 

A na marginesie po włączeniu AA gra uraczyła mnie rewelacyjnymi efektami 'transparency' których nie przewidzieli nawet w EA. Oto i one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9500 PRO nie będzie nigdy 9700 i koniec. Przecież to bzdura. Nawet jak go podkręcisz, to pamieci będą działały jako 128 bit i nie zmienisz tego żadnym programem. Co innego R9800SE 128bit@9800 PRO. Jest taki model w sprzedaży i mimo, że jest 128 bit ( a powinien 256 bit) to nie jest oszustwo, po prostu gorsza wersja karty.

 

U mnie AA działa bez problemu- stery Omega na bazie beta C 4.11

 

PS- nie wiem, jak wy, ale ja czekam na nowe GTA:SA, bo miasto wykonane w NFS to lipa jest. Tam pewnie będzie to samo co w NFS jak nie więcej ( chodzi o wyścigi). A brak uszkodzeń kłuje w oczy :| A pomysł, żeby za drift, czy jakieś inne ewolucje dostawać nitro-bonus to jeden LOL :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9500 PRO nie będzie nigdy 9700 i koniec. Przecież to bzdura. Nawet jak go podkręcisz, to pamieci będą działały jako 128 bit i nie zmienisz tego żadnym programem. Co innego R9800SE 128bit@9800 PRO. Jest taki model w sprzedaży i mimo, że jest 128 bit ( a powinien 256 bit) to nie jest oszustwo, po prostu gorsza wersja karty.

no to sie mylisz poczytaj tu http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=388...light=9700+9500 a potem wypowiadaj sie o 9500 pro, oczywiscie kolega wcale nie musial miec wer 256bit i nie mam nic przeciwko temu ze to wypomniales. peace. raining blood :)

 

co do u2 to podoba mi sie ta cukierkowata grafika, taka odskocznia od rbr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arghhh..A widziałeś w sprzedaży Radeona 9700 na pamieciach 128 bit? Ja zdecydowanie NIE. Taka karta nigdy nie istniała na rynku i dlatego też pisanie 9500 PRO@9700 nie ma NIC wspólnego ze wzrostem wydajności, a jedynie efekt czysto wzrokowy. To tak, jakbyś na maluchu przykleił napis BI-TURBO V8, czyli jednym słowem wiocha pełną parą ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arghhh..A widziałeś w sprzedaży Radeona 9700 na pamieciach 128 bit? Ja zdecydowanie NIE. Taka karta nigdy nie istniała na rynku i dlatego też pisanie 9500 PRO@9700 nie ma NIC wspólnego ze wzrostem wydajności, a jedynie efekt czysto wzrokowy. To tak, jakbyś na maluchu przykleił napis BI-TURBO V8, czyli jednym słowem wiocha pełną parą ;) :P

miales wogole r9500pro ze sie odzywasz i dysktujesz na taki temat? jak mowilem Ddk ma ode mnie tego radka i u mnie chodzil jako @ 9700pro bo takie zapodalem mu taktowania i taka mial wydajnosc (3dmark2001- 15k). wogole to nie wiem po co kontynuujesz taki temat. przeciez to nie jest jakis v-mod tylko softem, i ze zdaniem "9500 PRO@9700 nie ma NIC wspólnego ze wzrostem wydajności, a jedynie efekt czysto wzrokowy" to sie wogole juz nie zgadzam. przemysl to co napisales.

eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wylaczeniu enhaced contrast i light trails mozna grac nie martwiac sie o oczy :)

 

gra robi sie wrecz normalna

 

slayer .. byly 9500 któreym sie odblokowywało i 8 potoków i 256bit na pamieci . tlyko musialbyc egzemplarz z pamieciami w "L"-ke ...

wiec skoro nei znasz sie to nie odzywaj sie ..

sam widzialem takiego radka na wlasne oczy ..

zreszta .. nie musisz wierzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...