Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie , gdzie są seve'y w undergroundzie 2 ???? bo nie wiem juz szukałem i szukałem i nic ;((((

pomocy !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, mam ciekawy problem - wiem, że już trochę czasu od wyjścia tej gry minęło, ale odpusciłem ją sobie na dłuższy czas it eraz wróciłem, żeby w końcu skończyć - i tu lol - nie chodzi o to, że mam nie 100% ukończone - problem jest taki, że ostatni URL mi sie nie pokazuje - mam 10 gwiazdek, wszystko na 5 tym etapie przejechane (obowiązkowe), wszystkie magazyny i DVD - i nic - nie mam pojęcia co jest - do ukończenia brakuje mi tylko tego URLa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej

dlaczego na pentium 4 1.6 ghz 256 mb ram ddr i gf 4 64 mb ta gierka chodzi tak samo jak u mnie ???? sprawdzałem i nie wiem , cprzecierz dobrego mam PieCa !!!!! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GF4 nie działa część efektów graficznych więc chodzi szybciej, a u Ciebie działa ale masz słabą grafę => więc wydajność się równoważy...

1372182[/snapback]

Jeden efekt, ktorego nie zobaczymy na ti4200 w grze NFS:U2 to... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale on ma 800x600 i max detale oprócz exhadenc contrast , ej to co chcesz mi powiedzieć że on ma lepszą grafe ???? zgłupłeś ? a pozatym ge force fx 5500 256 mb to jest słąga karta ???? no weź :/

 

ja mówie że jemu chodzi i sie nie tnie na najwyższych w grze a u mnie na najwyższych się tnie :/

 

a właśnie co do mojego kompa , to ile powienienem mieć pkt w 3d marku ???? w 2001 mam 6695 w 2003 mam 1353 ... to chyba mało no nie ????? :/

 

dlaczego nie wyszukuje mie serverow :( ???? mam wersje 1.2 UK , loguje sie na konto .... a tam czasem wyskoczy tylko 1 server i nic wiecej :( co zrobic ?? pomozcie ? plz

 

/edytuj posty i czytaj regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie co do mojego kompa , to ile powienienem mieć pkt w 3d marku ???? w 2001 mam 6695  w 2003 mam 1353 ... to chyba mało no nie ????? :/

1372301[/snapback]

Przy tej karcie co w podpisie,sie nie dziwie.Dzialania nazewnictwa marketingowego daja o sobie znac...

Karte masz slabsza niz radek9550,a pamieci 256 nie maja tu NIC do rzeczy.Wtopiles...

Edytowane przez rangiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sprzet jak w podpisie (czyli raczej wystarczajacy) i mam taki problem. Gierka sie tnie. Nie chodzi o to ze sa spadki fps tylko tak jakby sie przycinala na ulamek sekundy i pozniej znow dalej. zdarza sie to raz na kilka kilkanascie sekund i jest wku#@!$jace. Spotkal sie ktos z czyms takim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Szyme_k1

Ma ktos jeszcze save do tej gry? Kiedys rypalem cale dnie i mialem przejechane 80% gry ale jakos przestalem grac . Teraz chcialbym se pograc ale gdzies mi zapisy umkely ,a nie chce grac od poczatku :) Jak ktos ma to ladnie prosze o podzielenie sie swoimi osiagamy : :rolleyes: POZDRO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sprzet jak w podpisie (czyli raczej wystarczajacy) i mam taki problem. Gierka sie tnie. Nie chodzi o to ze sa spadki fps tylko tak jakby sie przycinala na ulamek sekundy i pozniej znow dalej. zdarza sie to raz na kilka kilkanascie sekund i jest  wku#@!$jace. Spotkal sie ktos z czyms takim ?

1373198[/snapback]

moze jakies uslugi albo programy dzialajace w tle w windows'ie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jakies uslugi albo programy dzialajace w tle w windows'ie ??

1378496[/snapback]

Polookam jak wroce do domu, ale chyba nic nadzwyczajnego tam nie mam... Dysk nie byl zdefragmentowany za bardzo ale jak to zrobilem to nic sie nie zmienilo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na GF4Ti nie ma deszczu na szybie. Nie jestem pewien, wydawało mi się, że na demku były, ale może mi się wydawało ;)

Wszystko prócz deszczu (na szybie, normalnie pada) działa ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja mam takie pytanko, ile macie fps średnio?? bo mnie na moim sprzęcie z sygnaturki fraps podaje średnią 26 klatek:(

1382913[/snapback]

Przy 1024 i wszystko na max dla 6600gt to i tak nieźle, może powiem tak - górny zakres normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzecie wyglada to tak:

Najmniej klatek na trasie Freemont - 61 fps (srednio)

Najwiecej klatek na trasie Bayview Summit - 102 fps (srednio)

 

Gram w 1024x760 Full AA i AF i detale tak na 3/4 (na full datalach jest za ciemno jak dla mnie).

Kilka screenów jak to wygląda:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh no i mam doła bo troszke więcej spodziewałem się po tym sprzęcie:( w riddicku np mam 9-21 klatek a w doomie 3 time demo podaje 27fps:(

1383226[/snapback]

W riddicku zmień shader model 2++ na 2 (bez plusów) - będziesz miał w 1024 i wszystko na max duuużo więcej fpsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...