Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

O_O rav00000 respect dla ciebie! Mamy nowy rekrod Tweaka! Teraz mów gdzies sie talk rozbujał, jakim samochodem i czy majstrowales przy tuningy sponsora??? Ja najwięcej wyciognołem 380 (screen na popzedniej stronie) Teraz dylemat czy ktoś wyciagnie 400 km/h w tej bajkowej grze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne macie rekordy...

Ja niestety muszę zaczynać wszystko od nowa, mialem juz 10 gwiazdkową Mazdę R8 i winda się sypnęła (przypadek). Katalog z grami i "moje dokumenty" mam na d:. Więc po przegraniu tego co wiedziałem że trzeba z C: zrobiłem format c: . Ale się wq.....m jak okazało się, że savy z n4s są w documents and settings i poszły się......... :( .

 

A tak swoją drogą to są może jakieś dodatkowe wozy do zassania ?? Jakieś porsche, bmw. Jeździłem już wszystkimi wozami z napędem na tył, inne mi jakoś "nie leżą", więc do ponownego przechodzenia od nowa przydałby się jakiś nowy wozik ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiejś górskiej uliczce miałem coś ponad 199.800. Za jednym zamachem udało mi się wtedy walnąć ponad 51.000. Wyskoczyło coś w stylu innormous?? i coś jeszcze. Nie pamiętam bo nie dość, że byłem skupiony coby nie stracić na murku punktów to jeszcze byłem w niezłym szoku.

 

Zaczynam od nowa kariere, tym razem starutką Toyotką.

 

Taka ciekawa rzecz - po reinstalce gram na tych samych ustawieniach i sterach a gra się z lekka przycina :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O_O  rav00000  respect dla ciebie! Mamy nowy rekrod Tweaka! Teraz mów gdzies sie talk rozbujał, jakim samochodem i czy majstrowales przy tuningy sponsora??? Ja najwięcej wyciognołem 380 (screen na popzedniej stronie) Teraz dylemat czy ktoś wyciagnie 400 km/h w tej bajkowej grze!

1199391[/snapback]

Witam po długiej przerwie.Udało mi się przekroczyć magiczną bariere 400km/h oczywiście Skylinem:) Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale świetna to gierka ten NFS podziemny 2, wciagnął mnie jak żadna gierka od jakiegoś roku, ostatnio przeszedłem HL2 i nawet nie ma co porównywać jak mnie przyssał do kompa, co tam że nie wiem ile procent gry przeszedłem, polecam szczególnie granie w słuchawkach bo wtedy wrażenie jest nieporównanie wieksze, ten ryk silnika i wspaniala muza (oprócz Scavenger) i te efekty jak się wjeżdza w tunel albo pod most!!!ekstra, ja nie gralem w NFS:U1 wiec wszystko tu jest dla mnie nowe...a ten super tuning czuje sie jak koleszka w Fast & F. gierka wymiata...acha i jeszcze wrażenie szybkości...ja sie podniecałęm szumem wiatru w CMR4 heeh a teraz to jest dopiero jazda!!!szczególnie na traskach co trzeba samemu zmieniać biegi...ta gra u mnie wywolala wypieki na twarzy a już pare gierek mam za soba..pozdrawiam wszystkich podziemnych ścigaczy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rav , czy moglbys podac swoje ustawienia ecu, turbo itp?

ja wogole przy tym nie mieszalem i max jaki udaje mi sie wyciagnac to okolo 380 km/h moim skyline.

 

dobra trasa do bicia tych rekordow jest ten odcinek - Dołączona grafika

mimo duzego luku mozna spokojnie przejechac ta autostrada, przekonalem sie o tym dopiero jak przypadkiem sie rozpedzilem na tamtej trasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same zachwałki lecą ;] więc przerwę tą passe. Otóż mam problem - przy rozdzielce 1024 i srednich detalach (wykrecony radek 9550) wsio chodzi płynnie, ale wystepuje dziwne opoznienie w reakcji samochodu :/ Naciskam strzalke w lewo, a samochod skreca dopiero po ulamku sekundy, ja wiem... 1/10. Jak przy niskich predkosciach nie ma problem, tak na autostradach pochlastac sie mozna! Nie wiem o co chodzi, zeby nie klnac musze ustawiac albo extreme low detale, albo rozdzielke 800 i tylko troszke zmniejszyc detale, wtedy jest ok. (i mam przy tym ze 100fps...). Ktoś wie dlaczego tak sie dzieje? Zmiany sterow probowalem, instalowalem najnowsze catalisty (obecnie jade na najmlodszych omegach), stery z plytki i qpa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiesz, ja na swoim sprzęcie (radek 9600 @ 520 / 660) gram w 800x600, wszystko na full, wyłączone tylko wspomaganie jasności i kontrastu bo mnie to denerwowało i fraps pokazuje średnio około 33 fps, przy starci z innymi wozami lub na bardziej ciekawych sceneriach potrafi spaść do ~ 22 fps :( . Opóźnień w reakcji raczej nie mam.

Ciekawe jaki Ty masz sprzęt, że piszesz o 100 fps-ach.

Stery to catalisty 4.11, bo 4.12 bardziej się przycinały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze ten odcinek jest lepszy.

 

Dołączona grafika

 

Jęsli chodzi o smachody to celika ma więcej w parmetrach ale skyailanem i tak jezdzi sie o wele lepiej i szybciej.

 

Rav ja na pathu wyciagnołem ponad 500, ale o nic cie nie posądzam :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Conti - nie no te 100fpsow to tak baaardzo na oko wale ;] Po prostu obraz jest bardzop plynny. Przy 1024 i srednich detalach dalej jest plynnie, ale nie az tak i czasami przy bardzo duzej ilosci detali na ekranie leciutko sie tnie (no a przy startach na urlach to masarnia ;] ale tylko na samym poczatku). Tak apropo znalazlem temat wlasnie o tym, ktory zalozylem dawno temu o.0 Szkoda, ze konkretnej odp. nima ;] To samo działo się w csie jak gapilem sie na pudlo stojac zaraz przy nim, wtedy opoznienie wynosilo od ja wiem pol sekundy po cala sekunde :o Mimo ze obraz byl plynny. Tak czy inaczej uporalem sie z tym zarzucajac opengl, ale tu ten myk nie przejdzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko : ...

 

Po przejechaniu wyścigu pokazało mi że dostałem nowy ENGINE ... jade do performance a tam nic nie ma :( moja supra w performance ma już chyba full wypas ale wziąłem samochód który nie ma nic w silniku i też nic nie ma w performance :/ miałem tak już kilka razy :/ TO CO JA WRESZCIE WYGRAŁEM ?? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewnien problem, miałem wcześniej pirata NFSU2 i wszystko chodziło bez problemu, ale wpadło pare groszy do kieszonki i postanowiłem kupić oryginał, no i bajer wywaliłem pirata, instalnołem oryginał i kupa, przy próbie odpalenia gry wyskakuje "Cannot locate CD" czy jakoś tak, walcze już z tym 2 dni i kurcze niemoge, a krew mnie zalewa bo nowa kierowniczka leży i się marnuje.

 

Ps.

Drift trasa Lighthouse czy jakoś tak, total 830tyś, best 495tyś, na klawiaturze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 100% we wszystkim i zrąbał mi sie komp po czym już miałem 0% tera mi sie niechce jej 2 raz przechodzic a przy okazji mam ati radeona 9550 igdy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m wszystko na full razem z 1024x768 to gierka chodzi 25-6fps ale przestają działąćklawisze takie jak alt, tab, shift, enter, esc czy ktoś ma taki sam problem i sie z nim uporał, grę skończyłęm jakieś 2 tyg po premierze w ameryce :D

Edytowane przez PLSoLdIeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conti, ta Toyota u Japońców nazywa się Trueno i jest pojazdem głównego bohatera anime czy tam mangi InitialD ;) Jest to serial po Japońsku (chyba) z napisami angielskimi i traktuje o wyścigach górskich - drifcie ;) I chyba dla fanów Initiala dali tą Toyotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że to już było, ale nie mam całej "wieczności" na przeczytanie tych 50 stron: Mam problem z tym, że nie ma nic do roboty,... dziwne miałem 45% ukończonej gry, 80% odblokowannych części i tu nagle nie mam zaznaczonych nowych wyścigóe, przesiadłem się na SUVy i po 3 wyścigach też konieć... Mam 46% i nic się nie dzieje?!?! Spotkał się ktoś z czymś takimś... hlip hlip ja nawet nie mam silnika upgrade na 3 levelu...buuuu POMOCY :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że to już było, ale nie mam całej "wieczności" na przeczytanie tych 50 stron: Mam problem z tym, że nie ma nic do roboty,... dziwne miałem 45% ukończonej gry, 80% odblokowannych części i tu nagle nie mam zaznaczonych nowych wyścigóe, przesiadłem się na SUVy i po 3 wyścigach też konieć... Mam 46% i nic się nie dzieje?!?! Spotkał się ktoś z czymś takimś... hlip hlip ja nawet nie mam silnika upgrade na 3 levelu...buuuu  POMOCY  :mur:

1223633[/snapback]

To chyba było juz wiele razy walkowane... ponaklejaj te "upiękrzające" naklejki :] wiecej gwazdek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko sie zapytam: w grze online (gry ranked, z wlaczonym trybem racebreaker) zauwazylem, ze wielu graczy caly czas podskakuje w czasie wyscigu, w oczywisty sposob na hydraulice. Nabijaja sobie nitro i nie sposob ich dogonic. Nie lubie exploitow tego typu, ale gram w trybie ranked wiec zwyciestwa w wysciagach naprawde sie licza. Wie ktos, jak taki trik wykonac? Probowalem roznych kombinacji z uzyciem klawiszy od hydro, ale nic nie wychodzi...

Edytowane przez yahve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...