Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie tak samo, mało to windows działa ale dysk jest cicho, sam gerka sie zawiesza. A w me to sie komp resetuje.

1306047[/snapback]

Rozumiem, ze macie oryginały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no. Tyle kasy i i nie chce grac.

1306967[/snapback]

Odinstaluj gre. Zainstaluj od nowa. Zainstaluj odpowiedniego do wersji gry patcha.

Musi działać.

Jeśli nadal nie dziala, a wczesniej dzialala, to format C dobry na wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość per3z

Teraz to ja mam problem na NFSU2.Podczas gry na sterach 71.90 WHQL w 1024x768 AA MAX FULL DETALE po 2-3 okrazeniach na ekranie pojawiaja sie dziwne pasy,obraz skacze i zanika.Dzieje sei to w ulamkach sekund wiec screenow nie nadazam robic,powtarza sie to co pare sekund.Wina karty engina gry czy moze zbyt wysrubowanych ustawien co do AA?Jeszcze pozostaje kwestia sterow.Srednio ok 33 fps,ale co z tego...

Edytowane przez per3z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość per3z

Mam dziwny problem:otoz zmienilem stery na najnowsze DNA i w nic nie da sie grac,zwisy po kilkanascie sekund,pasy na ekranie itd.Zmienilem z powrotem na 75.90a

i wszystko jest ok,ale nadal nie da sie grac w NFSU2,1-2 klatki w ciagu minuty!!Co moge zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było wałkowane ale nie che mi się czytać całego tematu, jak mam 2/4 detali jest jasno jak 4/4 (czyli max) robi się ciemniej.Czym się to wyłacza żeby było full ale było jasno ?

Pozdrawiam.

 

Dzięki Ouara

Edytowane przez eclip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawic kierownice aby w menu nie wibrowala (force fedback) a w grze dzialala i jak ustawic sobie klawisze na kierownicy bo w controls próbuje i sie nie da ale w czasie gry da sie jezdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) jak mam 2/4 detali jest jasno jak 4/4 (czyli max) robi się ciemniej(...)

1327199[/snapback]

wejdz w advanced i wyłącz enhanced contrast

tez kur.na szukałem jakoś tak dziwnie mi sie z tym jeździlo

Edytowane przez Ouara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z kierownica.Mam GENIUS'a SPEED WHEEL 3 i zawiesza mi sie.W opcjach wszystko poustawiam,zaczynam grac jakies dwie minuty jest ok a potem gaz sie wciska na maksa i zero reakcji kiery.

I ten sam problem co NFSUG1 czyli przy wlaczonych wibracjach w opcjach gra sie zawiesza przy wjechaniu autkiem na np.trawe,chodnik itp..jak gram padem zreszta to samo,tez musze wylaczyc wibre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo,

Powiedzcie mi czemu mi to nie chodzi na maks detalach.

Mam ustawione na 800x600 i między średnimi a maks.

Jak dam wyżej to się tnie.

Sam nie wiem

POMOCY!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo,

Powiedzcie mi czemu mi to nie chodzi na maks detalach.

Mam ustawione na 800x600 i między średnimi a maks.

Jak dam wyżej to się tnie.

Sam nie wiem

POMOCY!!!!!!!

1349294[/snapback]

1. pewnie zasyfiony system

2. zainstaluj jakies najwydajniejsze sterowniki do tej grafiki

3. ta gra na max detalach wyglada okropnie... a szczegolnie asfalt ktory swieci sie jak choinka w swieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś wiem o detalach :) mam radeona 9000 celerona 1700 i 384 ramu to na max detalach w mieście 6 klatek to takie jakieś maximum miejscami mam 7 ale to już utopia :) przy rozdziałce 1280x960 ( przy 1024x768 jest znaaaaaacznie gorzej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, mam krotkie pytanie o TURBO

mam 3 samochody porzadnie zrobione, ale tylko w jednym turbo pompuje ponad 3 bary - wskazowka doladowania dochodzi do samego konca skali

 

tez tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak to ma wyglądać na full detalach http://allnightlong.webpark.pl/nfs.jpg ?? Ustawiłem wszystko na max'a, wszystko poORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>łem (poza vsync). Z tego co pamiętam demo, a nawet jedyneczka się dużo lepiej się prezentowała. A może dla odmiany powinienem coś wyłączyć w opcjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE CO Z TA KIEROWNICA???WAM CHODZI BEZ PROBLEMOW??

1351988[/snapback]

 

To kwestia tego jakiej firmy bierzesz bo akurat w tej grze firmy mają wpływ na działanie turbiny najlepsza to albo Turbonetics albo greedy z resztą nie spodziewaj sie że silnik Miaty da rade wycisnąć z turbiny takie osiągi :P Jeszcze jeden fakt to to jak ustawiłeś turbine w tuningu i na jkaich obrotach ona sie pożądnie kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielonyman włacz wszyystko na maksa z rozdzielczoscia min 800x600 i reset gry

Potem sprawdz czy jest filtrowanie textur i wejdz do gry

Jak nie pomoze to sa patche na to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna kurna mnie sie tez gra tnie na pelnych detalach. Generalnie chodzi rewelka ale chwile poajde i zwis kompletny. Sprzet jest ok system swiezo zainstalowany. stery catalysty do herca 9700pro. zaciec jako takich nie ma tylko te zwisy. juz nie wiem gdzie mam szukac. Cos wyczytalem o patch'ach tylko gdzie je znalezc?:D

gre przeszedlem na min detalach na starej karcie ale na radku to gra jest dla mnie nowym wcieleniem:D

Pozdro i poradzcie co robic, gdzie szukac itd:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...