Skocz do zawartości
Walker3d

Co się dzieje że moderzy odchodzą ???

Rekomendowane odpowiedzi

8O Oj jak dla mnie to te nagle odejscia sa ogromna niespodzianka bo niebylem w temacie

moze ktos 2 bardzo krotkich zdaniach napisac powod ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to co sie na moderatorskim stalo. (niech administracja powie co i jak, bo mi sie juz nie chce)

Więc tu nie chodzi o wczorajsze przepychanki z userami? Nic już nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odeszli najbardziej wartościowi moderatorzy :x , a Panów Adminów to nic nie obchodzi z tego co zauważyłem. A zostali ci moderzy, którzy nic się nie przyczyniają do poprawy forum, a powinni dawno zostać zdegradowani.

 

Moderatorzy :wink: jesteśmy z wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odeszli najbardziej wartościowi moderatorzy :x , a Panów Adminów to nic nie obchodzi z tego co zauważyłem. A zostali ci moderzy, którzy nic się nie przyczyniają do poprawy forum, a powinni dawno zostać zdegradowani.  

 

Moderatorzy :wink:  jesteśmy  z wami.

ke ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec tej rozmowy, bo ona puki co jest bez celu. Niech się wypowie Lisek, bo już mnie szlag trafia. Nie wiem co się dzieje. Jeśli się moderzy, admini i naczelny popsztykali, to może poinformowaliby nas przynajmniej z jakim skutkiem (konkretnie), a najlepiej dokładnie o co poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momęcie jedna ze stron zachowała się jak małe dzieci-nie odpowiedzialnie, myśląc że mogą robić co chcą. A tak nie jest trzeba się liczyć ze wszystkimi, a nie tylko patrzeć na własny czubek nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh czytam bo przylylukalem ze cos jest nie tak przy niektorych nickach mordkow... myslalem ze znajde tu dopowiedz a tu nic..

panowiem przeciez 1 kwiatnia juz za nami....eh czytam bo przylylukalem ze cos jest nie tak przy niektorych nickach mordkow... myslalem ze znajde tu dopowiedz a tu nic..

panowiem przeciez 1 kwiatnia juz za nami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmy sobie ochlonac. PRzyczyny wyjasnialem generalnie w http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=70870 a niektore rzeczy musimy wyjasnic we wlasnym gronie. Mysle, ze jestesmy na dobrej drodze do porozumienia i wyjasnienia wszelkich watpliwosci ktore narosly w ciagu ostatnich kilku dni. Temat niniejszym blokuje - jak by co to prosze do mnie sie zglaszac do odblokowania albo stworzyc nowy jesli ktos ma taka potrzebe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marco,

widzę, że topic zgodnie z obietnicą otwarty.

Ale czy będzie jakieś wyjaśnienie? Określenie zasad? Może jakieś zmiany w regulaminie?

Czy dalej użytkownicy snuć sobie będą różne teorie i znowu trzeba będzie topic zamknąć, bo się przerodzi w off'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna zasada:

 

Ci ktorzy chca byc na tym forum. Sa spokojni, nie wszczynaja zbednych rozrob. A rzadnych adrenaliny krzykaczy. Czestowac juz po 3 sekundach banem. Nie mozna doprowadzic zeby takowy topic mial np. 3 strony. Od razu ciachnac mu leb.

 

Dla mnie jest jedyne wyjscie z tej trudnej sytuacja. A ze teraz wyjda z lasu inni banerzy. Nie ktorzy zadowoleni z gestu Tweak'a ad. amnestii, a i inni. Ehh, sami wiecie. Wszystko zacznie sie od nowa. Wiec od nowa trzeba pokazac kto tu jest panem... , no moze nie panem. Ale PANEM GRY :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie w ciagu ostatnich dni byly twarde, meskie rozmowy (znaczy sie Miope nas temperowala ;) i szorstka przyjazn jak juz w klimatach polskiej polityki i porownan zostajemy ;)

 

Zmian w regulaminie raczej nie przewiduje sie, poki nie uda sie wdrozyc systemu punktowego za wykroczenia. Napewno bardziej wykorzystywane beda bany czasowe - kilku kolegow z forum "Gry" ktorzy mysleli, ze cos sie rozluzni chyba juz sie przekonala, ze nie radze probowac.

 

Poki co wszyscy ktorzy byli moderatorami sa nimi dalej - maja mozliwosc chowania sie pod zmienionymi statusami ale to jest ich tylko wybor i nie ma wplywu na sprawowanie funkcji.

Nie wykluczone sa pewne drobne korekty po 3cim Maja. Uprzedzajac pytania - absolutnie nikt nie zostal wyrzucony, cokolwiek. Wszyscy maja nasze pelne poprarcie i wszystko jest ich suwerenna decyzja ktora mozemy tylko uszanowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jesli dobrze zrozumialem reed i spolka zostaja moderami? - widac swiatelko nadzieji :) chcialbym tylko zeby moderzy nie wdawali sie w klotnie - te powiny byc konczone z kurtuazja - banem dla ochloniecia, jesli zwykleu upomnienie nie pomaga, dla zaczynajacego - zglaszam votum zaufania dla grona pedagogiczn.... moderskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym tylko zeby moderzy nie wdawali sie w klotnie

W zasadzie o to poszło, moderzy powinni być "ponad", nie zniżać się do poziomu krzykaczy a jednocześnie nie podkreślać swej wyższości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym tylko zeby moderzy nie wdawali sie w klotnie

W zasadzie o to poszło, moderzy powinni być "ponad", nie zniżać się do poziomu krzykaczy a jednocześnie nie podkreślać swej wyższości.

Dlaczego nie ??

Moderzy to ponoć też ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reed juz nie bedzie moderowal

Odszedl rozgoryczony.

wielka szkoda :| postawmhy mu jakies picie moze zgodzi sie wrocic...

 

Osobiscie nie mam nic do tego jak moder pokazuje swoja pozycje i z niej korzysta (po ta ja ma) - w granicach rozsadku oczywiscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu widac ze forum mowiac otwarcie zeszlo troszke nizej z poziomem. Amnestia dla winowajcow ??? tez mam mieszane uczucia, ale to chyba nie powod do takich aktow desperacji, chyba ze to forma protestu, szantaz ktory ma na celu pokazanie ze bez moderow forum bedzie mialo spore problemy w funkcjonowaniu.

Btw. czemu nie zrobimy tak, ze forum bedzie jaby na wpol dostepne ? Polowe dzialow ukryc przed uzytkownikami niezarejstrowanymi, i czemu nie wprowadzimy wiekszych restryckji przy rejestracji ? przeziec treaz kazdy moze szybko zalozyc konto i wqrzac moderatorow setnym topiciem o tym samym problemie ?

 

Panowie modderzy wracjacie szybko !!!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... to nie takie latwe... nie dziwie sie reed'owi... Jestem w 100% za nim i reszta moderow. Jak dla mnie... reed ma najwiekszy wklad w to forum... wiec reszte ... sami dodajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...