Skocz do zawartości
MeRBi

Radeon 9800SE@PRO - WALKA ZE ŚCIEMĄ !!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Karty sprzedają się w podobnym tempie jak poprzednie, nie zauważyłem spowolnienia sprzedaży. Karty jeszcze są dostępne, bo dostaliśmy dodatkową dostawę 100sztuk do testowania, dlatego zamiast 16 kart modowalnych zrobiło się 30. Dlatego też wystawiliśmy nową aukcję na Allegro, bez tej dodatkowej dostawy nie opłacało się nam wystawiać, bo wszystkie rozeszłyby się poza aukcją. I można było trochę obniżyć cenę.

 

Co do tanich Radeonów 9800PRO, to cena jest rzeczywiście atrakcyjna, tylko dlaczego jest dużo niższa niż u innych sprzedawców? Ja tego nie wiem, może powiedzą ci co taką kartę kupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ta aukcja zdziwiła. Nisko ją wycenili. Nie mam pojęcia

skąd mają zysk. W dodatku gwarancja. Hmm... rzecz godna uwagi.

 

A co do SE>Pro.

Przeczytajcie to: http://www.rojakpot.com/default.aspx?locat...var1=113&var2=0

 

I Wam też radzę... synom marnotrawnym, zapatrzonym w czarną magię FX!

Czytajcie, czytajcie ! Może to zmobilizuje zatwardziałym dżiforsowców,

że między Ti4200 a 6800 jest czarna dziura.

 

 

Pulpit 1600x1200 // 3DMark2001: 19200 / 3DMark03: 6870

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam pytanie troche nie na temat ale moze ktos bedzie wiedzial.Moj kolega ma radka 9700 bba , ja mam gf 4 4400 ti Winfasta , obydwaj gramy w counter-strike jemu spadaja fps nawet do 60 mnie czasem do 85 :/.O co chcialem zapytac : mysle nad kupnem radka 9800 se od pcserwis tylko boje sie ze mnie tez beda spadac .Moze to wina sterow ? , jesli ktos cos wie na ten temat .prosze o odpowiedz.

 

Pozdrawiam ^^ :banan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ja mam pytanie troche nie na temat ale moze ktos bedzie wiedzial.Moj kolega ma radka 9700 bba , ja mam gf 4 4400 ti Winfasta , obydwaj gramy w counter-strike jemu spadaja fps  nawet do 60 mnie czasem do 85 :/.O co chcialem zapytac : mysle nad kupnem radka 9800 se od pcserwis tylko boje sie ze mnie tez beda spadac .Moze to wina sterow ? ,  jesli ktos cos wie na ten temat .prosze o odpowiedz.

 

Pozdrawiam ^^  :banan:

A nad czym tu się zastanawiać?

Kupujesz - nie odpowiada Ci - oddajesz - w najgorszym razie jesteś stratny na koszty przesyłki - to chyba niewiele, jak na brak ryzyka, że trafisz na coś, co ci nie odpowiada i nie masz możliwości zwrotu, jak u innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam radeona 9800se@pro xpertvision-a kupionego kilka dni temu przez allegro w f"pewnejfirmie i tak wszyscy wiedza o kogo chodzi :), karte testowalem wszystkim czym sie da, rozgrzalem ja 3dm 2001 przez 40 min i zapuscilem farcraya ze wszystkim na max w zakaldkach ustawilem AA i FA na max, no i w pewnym miejscu dokladnie na mapie SWAMP w miejscu gdzie bylo biuro szefa najemnikow pod stolikiem pod lampka byl cien ktory byl w kratke ... czyzby szachownica ? w opisie karty bylo napisane ze cos takiego moze wystepowac ale jest to spowodowane wina sterownikow... tak wiec karte mam odeslac i powiedziec ze generuje bledny obraz czy mam dac sobie spokoj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że przez to... Napisałem tylko, żebyś nie kręcił póki nie zmienisz na nim chłodzenia (poczytaj temat niżej, o 9800se@pro). Zmień też chłodzenie gpu, bo tez sie ładnie grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ona jest na gwarancji. Moją własnie oddaje we wtorek bo sie popsuła...

 

Co do chłodzenia - musisz je zmienić tak, żeby nie było sladów po zmianie. Jeśli oddajesz kartę - oczywiście musisz założyć standardowe chłodzenie - z resztą, masz to napisane gdzieś wcześniej w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szachownice mi wyswietla przez to ze mam rozgrzane pamieci ??? (hynix 2,8 - zapomnialem dopisac:P) jak tak to jutro lece po radiatory :)

Najprawdopodobniej przez nie chłodzone pamieci, mialem podobny problem. Jak odpalalem "Marki" to pojawiały sie "kratki", "paski" itp., pomagało zmniejszenie zegara na pamieciach, ale ja przeskoczylem ten problem dzieki "aluminium" + klej Zalman. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta ci sie zepsula?, ktora (firma)? po, jakim czasie i na jakich zegarach pracowala? Oznaki zepsucia to?

thx

XpertVision 9800se@pro. Pracowała 2 godziny :) A zwaliła sie w dosie podczas instalacji windy (po restarcie). Czyli na normalnych zegarach. Oznaki zepsucia to nie włączanie sie monitora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal twierdze ze lepeij kupic tutaj za 889 zł wersje FULL PRO (Sapphire) z pamieciami 2.8ns.
Ktoś kupił z was tą kartę ? Bo cena jest bardzo atrakcyjna.

Znacznie lepiej mieć prawdzie Pr0 a nie jakieś tam modowane 8)

Ja tam wole dołożyć troszkę i żyć jak pan :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej bajki... dlaczego na moim konfigu w 3dmarku 01 mam tylko 13300 punktow ktos wie ??? na sterach omega 2.5.44 najnowsze stery do chipsetu najnowszy DX i najnowszy BIOS do MOBO ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zagralem w Knights of the old republic i znow zobaczylem ze tam gdzie jest glebszy tzn ciemniejszy cien sa kratki, no to wyszedlem z gry i ustawilem taktowanko na fabrycznym poziomie, wszedlem do gry i znowu szachownica... jak wszedlem w zakladki i "odchaczylem" AA i FA to wymieniony efekt szachownicy zniknal..., przetestowalem tez 3dmarka 03 i w battle of proxycon i w rag troll taka szachownica ze pionkow brakuje... PODSTAWOWE PYTANIE ODDAC IM KARTE ? CZY CO MAM ZROBIC ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam radeona 9800se@pro xpertvision-a kupionego kilka dni temu przez allegro w firmie PC serwis, karte testowalem wszystkim czym sie da, rozgrzalem ja 3dm 2001 przez 40 min i zapuscilem farcraya ze wszystkim na max w zakaldkach ustawilem AA i FA na max, no i w pewnym miejscu dokladnie na mapie SWAMP w miejscu gdzie bylo biuro szefa najemnikow pod stolikiem pod lampka byl cien ktory byl w kratke ... czyzby szachownica ? w opisie karty bylo napisane ze cos takiego moze wystepowac ale jest to spowodowane wina sterownikow... tak wiec karte mam odeslac i powiedziec ze generuje bledny obraz czy mam dac sobie spokoj ?

ZAPOMNIAŁES TYLKO DODAĆ, ŻE KUPIŁEŚ TAŃSZĄ KARTĘ, NA KTÓRĄ, NIE DAWALIŚMY GWARANCJI 100% BRAKU BŁĘDÓW PO ZMODOWANIU.

 

W opisie aukcji, na której kupiłeś kartę http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28185591

było napisane, że karty mogą generować błędy i nie są w 100% modowalne, a że to wina sterowników, to nie wiem, gdzie przeczytałeś.

Karta generuje ci nieznaczące błedy tylko przy ustawieniu antyaliasingu x6, więc wszystko jest zgodne z opisem. Nie wiem o co masz pretensję, przecież sam się na taki sprzęt zdecydowałeś. Nie możesz zarzucać nam, że dostałeś sprzęt nie taki, jak licytowałeś

 

Z twojej wypowiedzi można wywnioskować, że sprzęt nie odpowiada ci, bo karta generuje błędy. Ale o tym zostałeś powiadomiony PRZED ZAKUPEM, więc twoje zarzuty są nie na miejscu, bo nikt ci nie obiecywał, że dostaniesz 100% modowalną kartę - zwłaszcza, że karta była DUŻO TAŃSZA niż te 100% modowalne karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ po co ODRAZU DUZYMI LITERAMI ?

Pan pozwoli ze sobię zacytuję :)

" 3D Mark 2003 - tu szczególną uwagę należy zwrócić na testy Battle of ...... , czasem występują kratki na piersiach żołnierzy, Mother Nature - przekłamania na wodzie, Pixel Shader 2.0 - migające białe kropeczki na krawędziach słonia - to nie są artefakty, a raczej błędy w sterownikach, to samo dzieje się na 4 potokowym Radeonie SE, Radeonie PRO i GeForce 5900XT."

I tutaj chcialem dodac ... ze zablokowalem spowrotem 4 potki tzn karta byla 4x1 i na tamtych ustawieniach przepuscilem karte przez testy i ZERO artów :) no to jak to samo moze sie dziac na 4ro potokowym radeonie jak sie nie dzieje ? Ale ok jest inny problem ... wentylator mi swiszczy i to tak ze po na przyklad godzinie grania bez sluchawek glowa mi peka, nie chcem kurcze wymieniac karty bo kurcze jak dostane cos gorszego niz ta ktora mam ??? Macie pomysly co z tym fantem zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ po co ODRAZU DUZYMI LITERAMI ?

Osoba postronna, czytająca pański tekst dochodzi do wniosku, że dostał Pan kartę, która nie powinna wyświetlać błędów , a mimo to wyświetla, dlatego nadaje się do reklamacji. W pańskiej wypowiedzi brak informacji o tym, że sprzęt został przeceniony, ponieważ nie jest w 100% modowalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal twierdze ze lepeij kupic tutaj za 889 zł wersje FULL PRO (Sapphire) z pamieciami 2.8ns.
Ktoś kupił z was tą kartę ? Bo cena jest bardzo atrakcyjna.

Znacznie lepiej mieć prawdzie Pr0 a nie jakieś tam modowane 8)

Ja tam wole dołożyć troszkę i żyć jak pan :twisted: :twisted:

Ja dzis zamowilem , zobaczmy co z tego bedzie (przez telefon dostalem info ze max tydzien i bede ja mial w domu)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz w piątek wpłaciłem kase na konto pcserwis i teraz czekam na to cacko:)

No to czekaj, czekaj bo jest na co... :D Ja jestem z mojego Radzia baardzo zadowolony, szczególnie po przesiadce z FX'a5600 (Ty też go chyba miałeś) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...