Skocz do zawartości
MeRBi

Radeon 9800SE@PRO - WALKA ZE ŚCIEMĄ !!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

 

A co do SE>Pro.

Przeczytajcie to: http://www.rojakpot.com/default.aspx?locat...var1=113&var2=0

 

I Wam też radzę... synom marnotrawnym, zapatrzonym w czarną magię FX!

Czytajcie, czytajcie ! Może to zmobilizuje zatwardziałym dżiforsowców,

że między Ti4200 a 6800 jest czarna dziura.

No ja to bym sie tym testem to tak za bardzo nie podniecal. Wydaje mi sie ze radek w jego oczach byl lepszy bo tanszy, a to, niestety, nie jest pelnia szczescia. fx5900 jest w podobnych cenach (a nawet miejscami tanszy) i da sie go przerobic na fx5950 ultra. Tak wiec strata nvidii sie niweluje, chociaz nie watpie ze 'prawdziwa' ultra na pewno nadrabia pamiecia, przez co przerobiona by byla troszke slabsza niz radek xe@pro. W kazdym razie, na pewno nie powiedzialbym ze jest tam gdzies czarna dziura.

ty wiesz swoje my swoje ,pewne jest jedno że teraz jak bym miał do wyboru między x800 a gf6800 ,wziołbym gf6800 bo lepszy wydajniejszy i napewno stery bardziej dopracowane i nie interesują mnie wojny między ati a nvidia bo ja biore to co ma większe możliwości ,i jeśli INTEL zrobi jakiś dobry procek w rozsądnej cenie to też zmienie platforme tak że bez wywodów co lepsze bo to topic o 9800se@pro , a nie o osobistych preferncjach i sentymentach do danej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800 ...wydajniej ale za to gorsze rozmywanie i wygładzanie

x800...gorsza wydajnosc ale za to lepsza jakosc obrazu

 

cena jednego i drugiego podobna....no moze za 6800 przemawia jeszcze PixelShader 3.0 na razie nie wykorzystywane....ale pewnie wszystkie nowe gry bedą juz mialy obsługe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie wyglada, ze PCSerwis spisal sie dobrze, nie zauwazylem artefaktow.

 

Co do nowych graf to super jest His IceQ x800PRo, po zmianie biosu, jest rozpoznawany jako x800XT, poniewaz sa to dokladnie te same karty. Niestety pewnie bede mogl ja kupic dopiero za poltora roku, jak cena spadnie ponizej 800zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

His IceQ x800PRo...Niestety pewnie bede mogl ja kupic dopiero za poltora roku, jak cena spadnie ponizej 800zl.

za pół roku :lol: :mrgreen: chyba dopiero niedawno wkroczyłeś w świat komputerów? za poł roku to bedzie dobrze jak do 1800zł stanieje.

Ale nie martw sie, optymisci zyja dluzej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pół roku :lol:  :mrgreen:  chyba dopiero niedawno wkroczyłeś w świat komputerów? za poł roku to bedzie dobrze jak do 1800zł stanieje.

Ale nie martw sie, optymisci zyja dluzej :wink:

Masz klopoty z czytaniem? Gdzie napisalem pol roku? a moze nie wiesz co to poltora? Zapis cyfrowy slowa poltora wyglada tak: 1,5...ech, przeciez to zadne wymyslne slowo. Nigdy nie slyszles zdania typu: "moja dziecko ma juz poltora roczku".

Hmm, a moze ty juz od 6 rano jestes po kilku glebszych? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba postronna, czytająca pański tekst dochodzi do wniosku, że dostał Pan kartę, która nie powinna wyświetlać błędów , a mimo to wyświetla, dlatego nadaje się do reklamacji. W pańskiej wypowiedzi brak informacji o tym, że sprzęt został przeceniony, ponieważ nie jest w 100% modowalny.

Witam, czy przypadkiem nie pomyliło Ci się forum Tweak.pl z forum Twojego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsszy wybor to 6800GT cena-wydajnosc , chyba ze 6800 da sie modowac na 16 potokow

No pewnie, bo 2 tys. to jest nic :? :evil: Sugerujesz, że poniżej tej karty nie warto schodzić? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800 ...wydajniej ale za to gorsze rozmywanie i wygładzanie

x800...gorsza wydajnosc ale za to lepsza jakosc obrazu

 

cena jednego i drugiego podobna....no moze za 6800 przemawia jeszcze PixelShader 3.0 na razie nie wykorzystywane....ale pewnie wszystkie nowe gry bedą juz mialy obsługe

a skad to wiesz?Miales obydwie karty w kompie przetestowales i stwerdziles ze na radku lepszy obraz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ostrzec wszystkich, którzy bawią się w OC XpertVision korzystając ze standardowego jej chłodzenia i nie zakładając radiatorów na pamięci, i nie zapewniając dobrego przewiewu w budzie, że NAPRAWDĘ DUŻO RYZYKUJĄ. Ta karta grzeje się potwornie i może być trwale przegrzana/uszkodzona bez dobrego chłodzenia. A jest szansa, że przyjdzie lato tego lata i w pokojach i obudowach zrobi się cieplej. Ryzykujecie stratę 750 zł (?) i coraz rzadszego egzemplarza modowalnej karty.

quote]

Zaraz czy dobrze zrozumialem tzn ze duza czesc kart XpertVision dobrze sie moduje z se@pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ostrzec wszystkich, którzy bawią się w OC XpertVision korzystając ze standardowego jej chłodzenia i nie zakładając radiatorów na pamięci, i nie zapewniając dobrego przewiewu w budzie, że NAPRAWDĘ DUŻO RYZYKUJĄ. Ta karta grzeje się potwornie i może być trwale przegrzana/uszkodzona bez dobrego chłodzenia. A jest szansa, że przyjdzie lato tego lata i w pokojach i obudowach zrobi się cieplej. Ryzykujecie stratę 750 zł (?) i coraz rzadszego egzemplarza modowalnej karty.

Zaraz czy dobrze zrozumialem tzn ze duza czesc kart XpertVision dobrze sie moduje z se@pro

Ja tego nie napisałem, to Twoja nadinterpretacja. Zapytaj o to PC Serwis, może odpowiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, oto odpowiedź:

 

na 200 przetestowanych kart XpertVision 9800SE na 100% zmodowało się 29 sztuk.

Z Powercolorami sytuacja przedstawia się podobnie - na 750 przetestowanych kart zmodowało się 153 sztuki

 

Czy to dużo, czy mało - ocenę zostawiam Wam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba postronna, czytająca pański tekst dochodzi do wniosku, że dostał Pan kartę, która nie powinna wyświetlać błędów , a mimo to wyświetla, dlatego nadaje się do reklamacji. W pańskiej wypowiedzi brak informacji o tym, że sprzęt został przeceniony, ponieważ nie jest w 100% modowalny.

Witam, czy przypadkiem nie pomyliło Ci się forum Tweak.pl z forum Twojego sklepu?

Ponieważ zarzuty pod naszym adresem ukazały się na tym forum, więc również na tym forum odpowiadam - to chyba nie jest niezgodne z regulaminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zarzuty pod naszym adresem ukazały się na tym forum, więc również na tym forum odpowiadam - to chyba nie jest niezgodne z regulaminem.

No cóż nie chciało Ci się czytać regulaminu, żeby uzgodnić z nami co chcesz na tym forum pisać to i nam się nie chce ciebie czytać. A jako, że pierwsze upomnienie nie poskutkowało - papa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 200 przetestowanych kart XpertVision 9800SE na 100% zmodowało się 29 sztuk.  

Z Powercolorami sytuacja przedstawia się podobnie - na 750 przetestowanych kart zmodowało się 153 sztuki

no ladnie.......przetestować tyle kart.......chyba ten kto to testue idac spac.....zamykajac oczy.....widzi wszystkie testy 3dMarków i innych benchamrków....a najgorsze w tym wszystkim jest to...ze testują trzeba uwaznie patzrec na ekran.....i wylapywac artefekty......naprawde troche żmudna i monotonna praca......wspolczuje......ale z drugiej strony nic za darmo....przeciez ludzie je kupują i jest kaska......

a wracjajac do % modowanych kart to co pisze nasz kolega PCServis zgadzalo by sie z tym co kiedys wyczytalem na forum

a mianowicie.....jakis koles ktory zamuje sie sprzedazą modowanych kart......testuje srednio 300 kart na tydzien i pisal ze jesli chodzi o karty 9800SE@PRO to % modowania jest nastepujący

 

XpertVision 9800SE na 100 moduje sie średnio 15-17 czyli 15-17%

Powercolorów 9800SE na 100 moduje sie średnio 30 czyli 30%

Herculesów 9800SE AIW na 100 moduje sie średnio 55 czyli 55%

 

acha i pisal ze podobno kiedys bylo duzo wieksze prawdopodobienstwo ze wyciagajac karte w kartonu trafilo sie modowany egzemplaz........podobo jedna na trzy ....byla w 100% modowana <chodzi tutaj glownie o Herculesy i Powercolory>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek: chciałem zauważyć, że forum to było jedyną formą kontaktu z PC Serwis i wszyscy "użytkownicy" tego wątku dużo korzystali z obecności na nim PC Serwis. W mojej ocenie źle oceniłeś sytuację i podjałeś złą decyzję. Wątek ten rozwijał się od dawna i pomimo że żaden moderator nie zaglądał do tej pory wszyscy byli zadowoleni ....

 

Rozumiesz o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już problem pana pcserwis, który niebardzo chciał podjąć jakąkolwiek formę kontaktu i wyjaśnienia sytuacji. Jak ktoś nie stosuje się do regulaminu to efekty są zawsze takie same, cóż zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem zadowolony, że PC Serwis udzielał się w tym wątku i informował o swojej ofercie. Dzieki tej informacji kupiłem u nich moje ATI. W inny sposób bym się o nich nie dowiedział, bo to (no offence) mały sklep gdzieś na Bemowie

 

Jeśli już to wycwanił bo cwaniak a nie cfaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCSerwis się wycfanił i zarobił sporą kasę na użytkownikach tego forum, jak też i innych podając link do tego wątku.

To już problem pana pcserwis, który niebardzo chciał podjąć jakąkolwiek formę kontaktu i wyjaśnienia sytuacji. Jak ktoś nie stosuje się do regulaminu to efekty są zawsze takie same, cóż zrobić.

co tak sie go czepiliscie...ja uwazam ze dobrze ze koles jest na tym forum...duzo rzeczy moze wyjasnic........odpowiedziec na nasze pytania......a co do tego ze sie wycfanil to przeciez nikt was nie zmusza do zakupu.......nie chcesz nie kupujesz....jesli cena nie odpowiada to poszukaj sobie kogos innego..........kto tesz sprzedaje modowane karty...i daje gwarancje.....tylko ze jego gwarancja bedzie na poprawne odblokowanie potoków....a nie prawidlowe dzialanie.......wiec wybor nalezy do was........nikt nikogo nie zmusza......chyba lepiej jest pogadac na forum....przed zakupem zapytac upewnic sie....itp...niz kupowac w ciemno....i miec serducho pod gardlem....czy potoki bedą sprawne.....a cena......jakbyscie mieli siedziec 7dni w tygodniu i gapic sie w monitor to nie wiem czy to byloby takie przyjemne.......z tego co sie orientuje to PC Servis nikogo nie oszukal......jesli ktos kupuje karte ktora jest przeceniona ...bo wyskakuja male artefekty.......i potem narzeka ze karta wali bledami to moze miec pretensje do siebie....a nie do sprzedawcy ktory przed zakupem uprzedzal ze taka sytuacja moze miec miejsce.....ale polak jak to polak.....woli zaoszczedzic grosza....a potem ma pretensje do calego swiata........tylko nie do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz klopoty z czytaniem? Gdzie napisalem pol roku? a moze nie wiesz co to poltora? Zapis cyfrowy slowa poltora wyglada tak: 1,5...ech, przeciez to zadne wymyslne slowo. Nigdy nie slyszles zdania typu: "moja dziecko ma juz poltora roczku".  

Hmm, a moze ty juz od 6 rano jestes po kilku glebszych? :)

rzeczywiscie pomylilem sie, mialo byc półtora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie chciało Ci się czytać regulaminu, żeby uzgodnić z nami co chcesz na tym forum pisać to i nam się nie chce ciebie czytać. A jako, że pierwsze upomnienie nie poskutkowało - papa.

 

Jak widać dla chcącego nie ma nic trudnego - ale nie oto mi chodzi. Proszę o podanie , który to punkt regulaminu został złamany, bo ja jakoś nie mogę takowego znaleźć. Oczywiście mogę się więcej nie wypowiadać na tym forum - bez żalu, więcej stracą na tym użytkownicy forum niż ja, ponieważ nie będę mół opisywać swoich doświadczeń nt. modowalnych kart.

 

Co do cwaniactwa - to chyba źle to zrozumieliście. Prawdą jest, że to forum spowodowało zwiększenie sprzedaży, ale to raczej nie moja zasługa, tylko wypowiedzi zadowolonych klientów - nie od dzisiaj wiadomo, że najepsza jest "szeptana reklama". To wy Szanowni Forumowicze byliście najlepszą reklamą. Ja jeden jedyny raz dałem linka. do naszej oferty (który i tak został usunięty), nigdy więcej nie dawałem żadnej konktretnej oferty sprzedaży, bo chyba podanie ceny nie jest ofertą sprzedaży, skoro nie podano, gdzie i jak kupić.

Na swoich aukcjach zamieszczałem linki do tego forum, co jest dla niego reklamą, mimo, że nie wszystkie wypowiedzi były dla mnie korzystne, ale za to większość była obiektywna, a czytający mógł sam zdecydować.

Przestudiowałem DOKŁADNIE regulamin i starałem się do niego stosować. Widocznie Pan moderator też nie stosuje się do regulaminu i o usunięciu użytkownika decyduje tylko jego widzi-misie. Ale trudno - miejcie pretensje do niego. Ja się więcej nie odzywam, bo zaraz będzie zarzut, że wejście na forum pod innym nickiem też jest niezgodne z regulaminem (oczywiście nic takiego nie ma w regulaminie).

 

 

Co do kart Radeon 9800SE@PRO to na razie ich nie ma i nie wiem kiedy będą, bo cena wersji PRO spadła tak, że nie bardzo opłaca się ślęczeć po godzinie nad jedną kartą w celu jej przetestowanaia, aby zarobić 10zł. Ale może za miesiąc cena Se też spadnie, tak, że znowu będzie się opłacać - czas wszystko pokaże.

 

Żegnam wszystkich, było mi bardzo miło

 

PS. Założe się, że ten post też zostanie usunięty, jako niewygodny dla Pana moderatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke mnie nie było ale WORK wzywała :D

Co do tematu to nie wiem czy ktoś widział ale http://sklep.pclab.pl/index2.php?id2=menu_...28TD&kat=&pkat= to chyba dobra cena. Biorąc po duwagę również komentarze że jest na rdzeniu R360 :)

Tylko czy to reguła, że na R360? Bo komentarzy jest raptem 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke mnie nie było ale WORK wzywała :D

Co do tematu to nie wiem czy ktoś widział ale http://sklep.pclab.pl/index2.php?id2=menu_...28TD&kat=&pkat= to chyba dobra cena. Biorąc po duwagę również komentarze że jest na rdzeniu R360 :)

Ta, najciemniej pod latarnią :)

http://sklep.tweak.pl/index2.php?id2=menu_...28TD&kat=&pkat=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kart Radeon 9800SE@PRO to na razie ich nie ma i nie wiem kiedy będą, bo cena wersji PRO spadła tak, że nie bardzo opłaca się ślęczeć po godzinie nad jedną kartą w celu jej przetestowanaia, aby zarobić 10zł. Ale może za miesiąc cena Se też spadnie, tak, że znowu będzie się opłacać - czas wszystko pokaże.

 

Żegnam wszystkich, było mi bardzo miło

 

PS. Założe się, że ten post też zostanie usunięty, jako niewygodny dla Pana moderatora.

Jasne ze tak, razem z Tobą - za ww. fragment. Do handlowania służy giełda, a nie dział o kartach graficznych. Procz tego conieco o reklamie zostalo zawarte w V. Reklama na forum - ustalenia dodatkowe. Skoro avatar/podpis reklamujący wymaga zgody to chyba nie trzeba mowic ze posty reklamujące Twoją firmę tymbardziej?

Chyba w Twoim interesie leży dogadanie sie z nami, a nie w moim, nie sądzisz? Nawet sie nie próbowałeś spytać, a teraz sie dziwisz że wylatujesz? Zejdź na ziemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten post jest najlepszym przykładem łamania regulaminu, która zabrania umiesczania własnych reklam na forum !!!

 

PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI.

 

Nie zamierzam więcej polemizować na ten temat, nie chcesz mnie, nie ma problemu. Zainteresowani i tak wiedzą gdzie mnie znaleźć.

A ja nadal twierdzę, że tylko raz złamałem regulamin, zostalem ostrzeżony, więcej tego nie zrobiłem. Natomiast bana dostałem nie dlatego, że złamałem regulamin, a byłem niewygodny dla moderatora forum. Jeżeli chcesz być obiektywny , to sam stosuj się do regulaminu i napisz jaki konkretnie punkt regulaminu został złamany, bo ja nadal tego nie wiem. Mój podpis niczego nie reklamuje, służy tylko do komunikacji ze mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...