Skocz do zawartości
sir Afeen

Gothic 2: Noc Kruka

Rekomendowane odpowiedzi

HEHEHHEHEHEEHe :D :D :D :D :D

Chcialo by sie rzec A nie moowilem

Dlatego ja sobie gram po niemiecku a scislej po angielsko-niemiecku bo w angli tesz go nie ma i tylo koledzy szprechacze go maja LOL :twisted: A podstawe mam angielska (Jakos nie przepadam za polkimi grami w jakiejkolwiek postaci)Ale ponoc dziala tez na polskiej podstawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gothic 2 był czymś więcej niż tylko zwykłą grą , był on chwilą w której można było sobie spędzić czas po całym koszmarnym dniu w szkole . Jest to jedna z tych gier w których nie patrzysz ile kasy władowałeś w maszynkę bo widzisz ze było warto . Teraz z niecierpliwością czekam na dodatek tylko ci polscy DYSTRYBUTORZY(AMATORZY) już mnie że tak powiem wku**rwiają . Mam tylko jedno pytanko :

Czy postacią którą graleś w poprzedniej części (gothic2) będzizsz mógł grac nadal w dodatku ( chodzi mi oto czy zachowasz pancerz różne profesje itp). Niewiem bo w niektórych grach trzeba grac od początku a w niektórych można dalej rozwijać swoją postać . Jeśli odpowiecie na moje pytanie bede bardzo wdzięczny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gothic 2 był czymś więcej niż tylko zwykłą grą , był on chwilą w której można było sobie spędzić czas po całym koszmarnym dniu w szkole . Jest to jedna z tych gier w których nie patrzysz ile kasy władowałeś w maszynkę bo widzisz ze było warto . Teraz z niecierpliwością czekam na dodatek tylko ci polscy DYSTRYBUTORZY(AMATORZY) już mnie że tak powiem wku**rwiają . Mam tylko jedno pytanko :

Czy postacią którą graleś w poprzedniej części (gothic2) będzizsz mógł grac nadal w dodatku ( chodzi mi oto czy zachowasz pancerz różne profesje itp). Niewiem bo w niektórych grach trzeba grac od początku a w niektórych można dalej rozwijać swoją postać . Jeśli odpowiecie na moje pytanie bede bardzo wdzięczny :wink:

Chyba nie bardzo bo akcja Nocy Kruka nie dzieje się od razu po akcji ze smokami tylko trochę później. A nawet jeśli by się dało to i tak autorzy coś wymyślą żeby się nie dało :D . I mnie jest z tym dobrze. Byle dodatek wyszedł w tym styczniu bo jak nie to mam gdzieś CD-Projekt. Happy New Year Funs of Gothic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akcja Nocy Kruka nie dzieje się od razu po akcji ze smokami tylko trochę później.

Akcja Nocy Kruka dzieje sie w tym samym czasie co Gothic II (czyli przed zabiciem smoków), mamy po prostu nowy teren i dodatkowe zadanie główne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

akcja Nocy Kruka nie dzieje się od razu po akcji ze smokami tylko trochę później.

Akcja Nocy Kruka dzieje sie w tym samym czasie co Gothic II (czyli przed zabiciem smoków), mamy po prostu nowy teren i dodatkowe zadanie główne.
Hehe zdaje się że obaj nie mieliśmy racji.

Wprowadzenie Xardasa

 

Przygoda zaczyna się w wieży Xardasa po pięknym śnie w Świątyni Śniącego. Następnie w rozmowie dowiadujemy się, iż magiczny artefakt powrócił do świata. Wszystko wskazuje na wielką katastrofę, a powiązani z tym są magowie, Magowie Wody.

 

"Sprzymierzymy cię z nim! Tak nakazał Beliar."

 

Z tymi słowami Xardas wysyła nas w podróż.

 

W drodze do Khorinis natrafimy na Cavalorna, który ma dla nas poufną informację. Cavalorn od razu wspomina nam o "Kręgu Wody", tajnym stowarzyszeniu Magów Wody. Poza tym Cavalorn ma dla nas kolejną ważną informację, związaną z miastem.

To jest początek przygody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale gramy postacią od nowa (czyli ze niemamy rozwinieętych cech itp.) czy postacią którą skończyliśmy grać w gothica 2( czyli ze mamy pancerz , różne umiejętności itp.) .

Nie będzie się dało grać postacią z Gothic 2. Grasz od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

akcja Nocy Kruka nie dzieje się od razu po akcji ze smokami tylko trochę później.

Akcja Nocy Kruka dzieje sie w tym samym czasie co Gothic II (czyli przed zabiciem smoków), mamy po prostu nowy teren i dodatkowe zadanie główne.
Hehe zdaje się że obaj nie mieliśmy racji.

Wprowadzenie Xardasa

 

Przygoda zaczyna się w wieży Xardasa po pięknym śnie w Świątyni Śniącego. Następnie w rozmowie dowiadujemy się, iż magiczny artefakt powrócił do świata. Wszystko wskazuje na wielką katastrofę, a powiązani z tym są magowie, Magowie Wody.

 

"Sprzymierzymy cię z nim! Tak nakazał Beliar."

 

Z tymi słowami Xardas wysyła nas w podróż.

 

W drodze do Khorinis natrafimy na Cavalorna, który ma dla nas poufną informację. Cavalorn od razu wspomina nam o "Kręgu Wody", tajnym stowarzyszeniu Magów Wody. Poza tym Cavalorn ma dla nas kolejną ważną informację, związaną z miastem.

To jest początek przygody.
Jest tak jak w zwykłym Gothic-u 2. Tak samo zaczynasz i jest ta sama gadka o smokach tylko ze Xardas zaczyna nam nawijać o artefakcie który chce zdobyć Kruk (prawa ręka Gomeza w G1). Teoretycznie mozemy wogóle nie wypełniac zadnych zadań z Nocy Kruka , grając po prostu to co jest w G2. Natomiast jesli przejdziemy dodatkową lokacje i ubijemy Kruka to dostaniemy po nim potęrzna broń zwana szponem Beliara, która bardzo pomoze na uporac się ze smokami (w Nocy Kruka smoki są o wiele silniejsze i nawet zabicie smoka na bagnach jest nie lada wyzwaniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moment. Znaczy ze mimo iz przeszedlem Gothic'a II to Noc Kruka nie daje nic poza kilkoma dodatkowymi misjami i bronmi? Ale kanał :? Liczylem ze bedzie to dalszy epizod po zabiciu smokow.. no tu sie zawiodlem :cry: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moment. Znaczy ze mimo iz przeszedlem Gothic'a II to Noc Kruka nie daje nic poza kilkoma dodatkowymi misjami i bronmi? Ale kanał :? Liczylem ze bedzie to dalszy epizod po zabiciu smokow.. no tu sie zawiodlem :cry: :sad:

Niezupełnie, mamy nowy świat i nowe dwa obozy a pozatym zwykły G2 sie zmnienia (mocniejsze potwory +nowe, sporo nowych NPC,przedmiotów, nawet pancerze maja zmnienione współczynniki).Ogólnie warto czekać, ja grałem troche w niemiecka wersje+moda z angielskimi napisami, ale gra traci swój klimat gdy NPC nawijają do ciebie po niemiecku a do tego głosy w polskiej wersji sa o wiele lepiej dobrane. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe dwa obozy? Zakładam ze Krąg Magów Wody i ........?

Krag magów wody to taki jakby trzeci obóz(magowie wody nie maja swojej siedziby ale mozna zostac członkiem kręgu wody,), natomiast mamy obóz piratów i bandytów. Reasumując gramy jak w G2 czyli przyłączamy sie do którejs z 3 obozów (magowie, palladyni i najemnicy), potem w czasie gry mozemy dołaczyc nawet do wszystkich trzech frakcji które mamy w dodatku do G2 (jestes rozpoznawany po pancerzu tzn jeśli uda ci sie zdobyć pancez bandytów to będa cie uważać za swojego człowieka i dzięki czemu będziesz mógł porószac sie bezproblemowo po ich obozie, wykonywać od nich zadania itp.- tak samo będzie w G3, nie bedziemy przywiazani sztywno do jednego obozu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do fanów gothica. Otóz nie jestem zapalonym graczem rpg-ów ale Morrowind z dodatkami przykuł mnie do komputera na kilka tygodni. Chciałem sie dowiedziec czy w gothicu podobnie jak w Morrowindzie oprócz widoku tpp jest również fpp. To moze wydawac sie dziwne ale jako zapalony gracz fps widok fpp powoduje wg mnie wieksze utozsamienie sie z postacia :lol:. Czy w gothicu jest widok fpp i czy widac bron w tym trybie w czasie walki podobnie jak w moim ukochanym Morrowindzie. Bede wdzieczny za odpowiedz. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , czy Gothic 2:NK chodzi z płytą czy bez ( chodzi o wersję orginalną )no bo wiecie młodszy bratol dlolożyl mi kasy a głupio by było żebym tylko ja gral , a i jeszcze jedne czy pódzie na jego kompie ( w podpisie komp2 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno pójść ja kiedys grałem na athlonie 1,4 256 mb ramu i geforce 2 mx, hcodziło ale na bardzo słabych detalach ale grac sie dało :)

 

 

ja dodatku juz nie mogę się doczekać ,pomyslec że jeszcze :cry: 4 dni, juz wytrzymac nie moge chyba jak go tylko w swoje ręce dostane to całymi nocami przez ferie będe grał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , ile jeszcze sprawdzianów obleje przez gry z seri gothic ? kiedy grałem w gothica 2 nawet do szkoły niechciałem chodzić a mowa o uczeniu sie :D więc mam nadzieje ze Noc Kruka bedzie równie genialny jak jego poprzednicy B)

 

To już jutro .....aaa zeświruje .Wracam do domku o 17 i powinno już być (chyba popłacze sie ze szczęścia <lol> ) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja juz jestem po przygotowanich na ta gre tzn:

 

-zrobiłem format dysku zainstalowałem windxp

-zdefragmentowałem dysk

-zainstalowałem gothica 2 :)

 

 

nic więcej co moge zrobic nie przychodzi mi do głowy :)

 

może macie jakiś pomysł?

 

pomysleć że jescze dwa dni :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro lece po dodatekale nie weim jak ja przeżyje weekend :D musze sie uczyc nasprawdzian z matmy :? niech by to :cry: , ale napewno pare zadań zrobie

:)

 

 

chyab dzisiaj nie będe mógł usnać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre kupilem, zainstalowalem i... zonk. Ale raczej nietypowy. Gra uruchamia sie w porzadku, ladnie i gladko tez chodzi, ale: zapisywanie i wczytywanie gry odbywa sie w wiekszosci przypadkow w zolwim tepie. Czasem przebiega to normalnie, ale przewaznie zapisywanie i wczytywanie trwa tak na oko kilkadziesiat (!) sekund. Sprzet jak z podpisu, wiec to nie wina zlego kompa. Poza tym Gothic II bez dodatku chodzil u mnie na duzo slabszym poprzednim komputerze bez takich problemow.

 

Sterowniki do radka omegi najnowsze, Windows XP Pro SP1, wszystkie inne gry i programy dzialaja bez zarzutu.

 

Byloby milo, jak by ktos pomogl, bo tak to sie praktycznie grac nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre kupilem, zainstalowalem i... zonk. Ale raczej nietypowy. Gra uruchamia sie w porzadku, ladnie i gladko tez chodzi, ale: zapisywanie i wczytywanie gry odbywa sie w wiekszosci przypadkow w zolwim tepie. Czasem przebiega to normalnie, ale przewaznie zapisywanie i wczytywanie trwa tak na oko kilkadziesiat (!) sekund. Sprzet jak z podpisu, wiec to nie wina zlego kompa. Poza tym Gothic II bez dodatku chodzil u mnie na duzo slabszym poprzednim komputerze bez takich problemow.

 

Sterowniki do radka omegi najnowsze, Windows XP Pro SP1, wszystkie inne gry i programy dzialaja bez zarzutu.

 

Byloby milo, jak by ktos pomogl, bo tak to sie praktycznie grac nie da.

1228499[/snapback]

Dziwny problem. U mnie wsio jest OK. A kiedy ostatnio robiłeś reinstall OS? B).

Nie wiecie może jakie zabezpieczenia ma ta Noc Kruka? Za cholere nie moge zrobić obrazu dobrego:/ Przypominam że mam full oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jakie ma zabezpieczenia??? NAJNOWSZE :-P  Juz zainstalowalem GII i czekam tylko jak qmpel sobie kupi to sie od niego wyzuli i sobie na Virtuala zruce :D

1230311[/snapback]

No to jak Ci sie uda zrzucić to daj znać "żuliku" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem glupek... To byla po prostu wina idiotycznego firewalla ;).

 

Czy mi sie wydaje czy gra jest teraz trudniejsza niz poprzednio? Oczywiscie wyszedlem z wprawy, bo w G II gralem ladnych kilka miesiecy temu, ale to chyba nie tylko wina tego. Bronie maja jakies idiotycznie na pierwszy rzut oka wysokie wymagania, a zdobywanie punktow sily kosztuje wiecej niz poprzednio. Zawedrowalem na razie na farme Onara ale nie powiem, zeby bylo latwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...