Skocz do zawartości
k a m e r e k

Waldemar Milewicz [ ' ] r.i.p.

Rekomendowane odpowiedzi

LUDZIE!!!!!!!!!!!!!

PRZECIEZ TO AMERYKANIE ZAATAKOWALI PIERWSI!!!!!!!!!!!!!

I KAZDY KTO JEST Z OBCEGO PANSTWA I JEDZIE DO IRAKU JEST OKUPANTEM1!!!!!!!!!!!!!!!

aroo a tak poza tematem to sluzylem  na wzgorzch golan przez dwie zmiany :lol:

LUDZIU!!!

1.

Ale jakos Twoich relacji ze wzgorz Golan nie slyszalem/widzialem.

Jak zauwazyl MeHow- lol jest faktycznie nie na miejscu, chyba ze to Twoja

samoocena. Tylko wtedy jest na miejscu.

 

2.

NIE KRZYCZ Slonko, bo tym na siebie uwagi nie zwrocisz.

 

3.

Temat o smierci jednego z najlepszych dziennikarzy nie jest na pewno miejscem na jakiekolwiek klotnie. W tym miejscu koncze.

 

[']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda był naprawdę dobrym dzienikarzem zawsze oglądałem jego reportarze były bdb.

 

A co do całej sytuacji z arabami to nie dajcie się zwieść bo tu nie chodzi o żadną wojne z terrorem tu tak naprawdę chodzi o ROPĘ NAFTOWĄ !!! bo przecież iraq nie ma żadnej broni masowego rażenia, czemu np: Bush nie zaatakował Korei Północnej która ma reaktory atomowe i głowice mieszkańcy Korei przeżywają tam horror i czemu nik nie reaguje... a no dlatego że tam nie ma ropy albo czegoś innego co może być wartościowe.

 

A jeszcze jednba ciekawostka niedawno wyszedł z więzienia jakiś agent Izraelski który opublikował że Izreal ma ok 100 głowic nukleranych i reaktor a mimo to Żydzi są aja a Arabowie bee dlamnie to trochę bez sęsu no ale co zrobić media robią swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On był najlepszy :!:nie powtarzalny :!: tworzył wyjątkowy klimat i nastrój swoich reportarzy, jego styl był jedyny, wspaniały człowiek,szkoda ze odszedl... :cry:

 

Niech spoczywa w pokoju....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala powtorka z historii: Hitlerowcy nazywali zolnierzy AK terrorystami[ fanatykami] moze dla tego ze atakowali [szwabow] wlasnie mniej wiecej w taki sposob jak zaatakowano Milewicz [R.I.P] ;(. Z ukrycia zaskoczenia tylko tak mogli sie bronic, chcieli wolnowsci dla swojego kraju i chyba wszyscy im z calego serca dziekujemy za To co robili. Ale zabijanie dziennikarzy [tez cywile ] z zimna krwia to jest k#$@stwo. Zdjecie aljaaziry to tez k@3#$stwo. Milewicz zginal smiercia czlowieka poswieconego dla sprawy i powinien byc dla nas przykladem i na zawsze pozostac w naszej pamieci. Spokoj jego duszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) czemu np: Bush nie zaatakował Korei Północnej która ma reaktory atomowe i głowice mieszkańcy Korei przeżywają tam horror i czemu nik nie reaguje... (...)

Z logicznego punktu widzenia byc moze wlasnie dlatego. Chcialbys w odwecie dostac bombke atomowa w bialy dom? itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie mowie ze saddam jes cool.

Tylko jak nam w czasach komuny i represji nikt nie pomogl bo nie mamy ROPY!!!!!!!!

I dlatego uwazam ze ta wojna jest przestepstwem za ktore decydenci wielkich mocarstw powinni odpowiadac jak za zbrodnie przeciwko ludzkosci. CZY WIECIE ZE BUSH I JEGO RODZINA TO POTENTACI NAFTOWI???(tak jak jego sponsorzy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.waldemar milewicz-poprostu nie potrafie nic madrego powiedziec ale jak dla mnie byl wspanialym czlowiegiem i nieocenionym reporterem,poprostu stanawil klase sama dla siebie,niech spoczywa w pokoju :(

2.zdziwila mnie wasza dyskusja-mam nadzieje ze wynika z "wkurzenia" tym co sie stalo:

*amerykance zaatakowali irak nie zdlatego zeby zarobic na ropie tylko dlatego zeby az tak duzo nie stracic.

*koree polnocna wspieraja chiny wiec interwacja w tym kraju bylaby troszke trudna

*w usa jest litr beny za okolo 1zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest, ze byl dziennikarzem niewatpliwie wybitnym, rzetelnym i jest to ogromna strata.Z drugiej jednak strony (choc wiem, ze niektorym wyda sie to nie na miejscu) trzeba pamietac, ze Milewicz nie robil tego charytatywnie.

Tak czy inaczej szkoda, naprawde szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest, ze byl dziennikarzem niewatpliwie wybitnym, rzetelnym i jest to ogromna strata.Z drugiej jednak strony (choc wiem, ze niektorym wyda sie to nie na miejscu) trzeba pamietac, ze Milewicz nie robil tego charytatywnie.

Tak czy inaczej szkoda, naprawde szkoda.

pamietaj jednak ze nie byl czlowiekiem ktory cierpial na brak sianka-moim zdaniem w tym wieku robil to juz tylko z pasji ,a nie checi zarobku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest, ze byl dziennikarzem niewatpliwie wybitnym, rzetelnym i jest to ogromna strata.Z drugiej jednak strony (choc wiem, ze niektorym wyda sie to nie na miejscu) trzeba pamietac, ze Milewicz nie robil tego charytatywnie.

Tak czy inaczej szkoda, naprawde szkoda.

pamietaj jednak ze nie byl czlowiekiem ktory cierpial na brak sianka-moim zdaniem w tym wieku robil to juz tylko z pasji ,a nie checi zarobku.

Oczywiscie mozesz miec racje, chociaz ludzie, ktorzy zarabiaja wieksza ilosc pieniedzy szybko przyzwyczajaja sie do trybu zycia o znacznie wyzszym standardzie, ktory rowniez sporo kosztuje.Jednakze nie chcialem tym postem rozpoczynac zadnej dyskusji.Jedyne co mialem na celu, to przedstawienie swojego ptk. widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrze na wasze wypociny to teraz wiem skad sie wzieli krzyzowcy w sredniowieczu ktorzy mordowali z imieniem BOGA na ustach :!:

dziekuje.bardzo poprawawiles mi humor :D

mialem mala depresje i wydawalo mi sie ze jestem nikim, ale juz mi lepiej poniewaz wiem ze sie mylilem.

naprawde dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lordzie, ty jakis inny jestes, czy co?

 

1. My wiemy, ze Bush jest potentatem naftowym, ma takie wieeeelkie dzialki w teksasie, ze bys sie posral na sama mysl. No ale nie wiem o co chodzi... moj tata jest lekarzem, a mama ekonomistka no i co z tego?

2. Nie mow, ze nikt tam nie pomogl kiedy panowal u nas ustroj socjalistyczny. Jedna rzecz, jak mieli oni (Amerykanie) nam pomoc, skoro odrzucilismy zaproponowany przez nich plan Marshala. Sorry, ale taka prawda :) .

3. Jesli myslisz, ze nie wiem, ze chodzi o rope naftowa, to jestes ignorantem. Doskonale sie orientuje w jakiej sprawie pojechali tam Amerykanie. Jednak zadam Ci pytanie: Czy ty myslisz, ze Amerykanie tam przyjechali i teraz potajepnie wypompowywuja rope za darmo? Czlowieku... nie wiesz co mowisz! Teraz handel ropa z irakiem jest mniejszy niz przed wojna, gdyz wtedy byl przynajmniej program "Ropa za zywnosc". Tak wiec widzisz... najpierw w iraku musi byc pokoj, a potem beda mogli dopiero handlowac. I to nie USA bedzie dyktowac ceny po jakich bedzie kupowac rope od Iraku, tylko rynek gospodarczy bedzie wskazywal odpowiednie ceny. Czy ty nie rozumiesz tego, ze oni teraz beda miec tylko lepiej? Pozbyli sie Saddama, mordercy i jednego z wiekszych terrorystow, ponadto stoi przed nimi furtka do wielkiego, bogatego kraju. Popatrz jak wiele panstw, ktore maja rope/gaz ziemny, potrafilo sie na tym wzbogacic. Szkoda tylko, ze Araby tego nie rozumieja.

3. Nazywanie terrorystow strzelajacych do cywili zolnierzami podobnymi do AK jest lekko obrazliwe. Znajdz mi, ja Cie bardzo prosze, w ksiazce do historii chociaz jeden zapisek o zamordowaniu niewinnego cywila przez oddzialy AK.

4. Co do tych krzyzowcow, to nie wiem, czy sie smiac, czy plakac. Moze chodzilo Ci o krzyzakow hehe. Nie rozumiesz jednej rzeczy... krzyzowcy walczyli o wyswobodzenie ziemi swietej, zas Amerykanie mieli inne cele: chcieli usunac saddama, wprowadzic demokracje w iraku i przywrocic wladze ludziom, a dopiero potem zawrzec kontakty handlowe. Chyba nikt nie jest na tyle naiwny, ze mysli, iz Amerykanie walcza w Iraku z powodow gloszenia demokracji.

 

Drogi Lordzie mialbym do Ciebie na koniec mala prosbe... napisz cos wiecej, niz puste hasla, sproboj wystosowac jakies argumenty.

 

Pozdrawiam

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow

to powiedz mi dlaczego IRAK, KOREA, KUBA głoduje, dzieki twoim kochanym amerykanom którzy nakładają na te kraje embarga i liczą na to że ludność tych państw zrobi tam rewolucje i obali dyktatorów ,bo do małych afrykańskich państw wysyłaja grupę najemników ,broń ,trochę kasy i już mają rząd który z nimi współpracuje.jeśli chodzi o coś to chodzi o wpływy i kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... ten rok będzie najczarniejszym rokiem dla nas... Wszyscy których ceniliśmy zaczynają powoli odchodzić... Po co ci terroryści robią taką zadyme(wiem że są okupowani przez USA ale to nie powód do radości ani dumy, ten cały Dżichad to tez tylko czysty fanatyzm, zabije amerykanina i ma miejsce w raju :? ) A pozatym to czego nasz przyjaciej dzordż busz się tam pchał, Saddam i tak niemiał broni masowego rażenia a jedyne co miał to ropę i $$$. I właśnie oto chodzi!!! ROPA i $$$ te słowa wywolują w USA chęć zatłuczenia wszystkiego co jest tam przed nimi... Ehh, szkoda słów... ['] Waldemar Milewicz ['] Niech spoczywa w pokoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczcie się please do kondolencji.

Temat ten, jak mi się zdaje, miał uczcić pamięć W. Milewicza- nie na miejscu są jakiekolwiek kłutnie, nie ważne kto ma racje. Zginął wartościowy człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze dowiedzialem sie tu nowych rzeczy cytuje:  

" krzyzowcy walczyli o wyswobodzenie ziemi swietej"  

A to checa !  

A nie takie bylo zalozenie? :>

 

Co do kolejnego Polaka, ktory zginala w Iraku, to ktos wykrakal, zginal polski zolnierz w wypadku samochodowym.

 

mechl!n racja... zrobmy EOT. Albo lepiej niech ktos zamknie topic, bo sie smrod zrobi niepotrzebny.

 

Zginal wartosciowy czlowiek, lecz to nie wina Iraku. Rownie dobrze mogl dostac kulke w Buhutanie, gdzie postanowilby sfilmowac walczace bojowki. Coz... es la vida.

 

 

-----

szymon, czemu wyeditowales posta? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze dowiedzialem sie tu nowych rzeczy cytuje:  

" krzyzowcy walczyli o wyswobodzenie ziemi swietej"  

A to checa !  

A nie takie bylo zalozenie? :>

No dobra, zalozenie bylo takie( niektorzy az sie trzesli z podniecenia jak uslyszeli ten plan ;D ) - wlasnie temu wyedytowalem :)

A dzisiaj w Iraku jakie bylo zalozenie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie obchodzi co jest dobre innym mnie obchodzi co jest dobra mi, mojej rodzinie, moim bliskim, moim znajomym, mojemu miastu, mojemu krajowi i tak działają władze USA lub starają się działać czego z głębokim smutkiem nie mogę powiedzieć o nie których naszych politykach.

Na prawdę wielka szkoda jest każdego człowieka tym bardziej kiedy prezentuje ponad przeciętny wymiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...