Skocz do zawartości
srekal34

Papuga - pierwszy problem:/

Rekomendowane odpowiedzi

To od kompa :P A tak na serio ... nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś mając uczulenie na zwierzę nie widział ostro na jedno oko ... Ja mam psa i uczulenie na niego i jakoś problemów nie mam ... no ... poza kichaniem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srekal34, nie sądzę, żeby to od papugi, no chyba że chciałeś sprawdzić płeć od spodu i narobiła Ci na oko. :wink: Btw. płeć u falistych rozpoznaje się po woskówce ( to takie coś nad dziobem, w czym są nozdrza) - jeśli jest niebieskie to samiec, wszelkie inne kolory to samica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zwykła falista....

Sama wleciała do domu :D przez balkon :D nie kupiłbym - zbieram na węża przecież :P

Czy patrzyłeś na promocję Regiusów w www.biofil.pl ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srekal34, a może ty masz po prostu migrenę? Pytam się poważnie, bo mnie czasami łapie, to gorzej widzę wtedy i potrafi mnie garnek nieźle nawalać, a na dodatek potrafie mieć mrowienie w łapach - może tesh to mash i nie wiedziałeś nic do tej pory?

 

Pozdro

Lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy i w tym roku bedzie konkurs na najglupszy topic? Jesli tak to mam juz swojego prywatnego faworyta...

 

A tak serio srekal34- moj ojciec zna sie "co nieco" na alergiach i nie moze byc mowy o takich objawach uczulenia na zwierzeta wiec nie zabijaj jeszcze tego ptaszka! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] wiec nie zabijaj jeszcze tego ptaszka! ;]

Racja, podtucz go do czasu jak będziesz miał wreszcie węża, potem urwiesz jej dziób i dasz mu na pożarcie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...