Skocz do zawartości
daFojtek

Thief 3: Deadly Shadows

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMA! pisze bo mam problem.. zabralem tym (juz martwym) poganom te łape czy cokolwiek to było (wisiało na drzewie a zeby to wyjac trza bylo strzelic ze strzaly wodnej i z mchu i rzucic trupa) i wracam..

Misja zakonczona i git! ale ja teraz błąddze po tym miescie i nic niedzieje sie, tylko czasem kogos musze zabic ... Z tego co przeczytalem w OPISIE to musze zanieść coś takiemu jakiemuś ziomkowi co ma na mnie czekac koło posągu jakiegoś straszydła.. ja tam popełzłem i tego gostka niema!! i co teraz?? :?: :?: :?:

To chyba błąd gry.. już kilka razy przechodziłem to od nowa i już mam dość...więc jak wiecie o co w tej misji chodzi to piszcie a jak niewiecieto zarzućcie mi jakiś SAVE do nastepnej misji

 

Z GÓRY THX!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stitch: 'wajcha' jest pod jednym z biurek na parterze. Potem trzeba szybko przeleciec kawałek aby trafić do drzwi (zamykają się na czas).

 

Wino jest w postaci butelki w kuchni.

 

PL007: masz już Builder's Chalice i Jacknall's Paw - Stonemarket plaza czy gdzieś te okolice - pod posągiem gargulca w Tarces Courtyard.

 

Co wy macie z tym zabijaniem? Złodziej przechodzi grę bez jednego trupa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, pomimo Catalystow 4.8 zainstalowanych gra mi sie wiesza po kilku sekundach uruchomienia gry. Objawia sie to pionowymi roznokolorowymi cieniutkimi paskami na ekranie. Musze wtedy zrestartowac kompa :-(

Zainstalowalem patch 1.1 i w porownaniu do 1.0 doszedlem do juz do pierwszej postaci - wow to chyba ze 2 sekundy gry ;)

Moj sprzet to Hercules 8500LE 64MB+monitor LCD.

Ogolnie jestem cholernie zawiedziony ta gra - nie dosc, ze ma mase bledow to jeszcze wolno dziala :/

Ladowala mi sie z 10 minut, a to przez konflikt z antywirem NOD32 -o czym przeczytalem w dziale issues na forum ThiefIII :/

Takze jak ktos mial podobny problem ze zwiecha i znalazl rozwiazanie to prosze o pomoc :) Mam wrazenie, ze to konflikt z monitorem LCD :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko ja mam problem na grze Thief3 czasami mi zawiesze mi gre a jak garm i patrze na strażnika to wywala mi kropki na nim nie wiem czy to jest spowodowane i gra mi tak dziwnie chodzi jak by chciała a nie mogła żabkuje mi ja mam karte sapphire 9550 128mb/128bitów jak moge sprawdzić iel mam kaltek na grze i zamianiłem juz wszytkie stery od gray i to nie pomaga czy karata mi sie zajabła bo na innych grach tak nie mam nawet jak na thief3 dam wszytko na minimalne to tak samo dalej jest .Czy maks czy minimal grafa to tak samo [ciach!]iana nie wiem co zrobić i jak moge sprawdzic czy grafa się nie zrypaął bo przechodzi 3dmaraka bez artefaktów i komp sie nei wiesza tylko na tej grze.Prosze szybko o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze przywroce topic.

A to dlatego, ze znow zaczalem grac w Thiefa III :) (jakos tak sie odwleka jej przejscie).

Ale teraz pytania.

Czy powychodzily jakies fajne patche (najbardziej zalezy mi na przyspieszeniu gry), czy wyszedl jakis spolszczajacy patch ? - znam troche eng. ale jezeli dochodza jakies nazwy wlasne to juz nie wiem co jest slowem, a co nazwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez ostatnio powrocilem do złodzieja3. w złodziejowie poczułem się jak w domu :-)

tez szukalem ostatnio spolszczenia i d*pa. jesli chodzi o oficjalne pacze to chyba skonczylo sie na 1.1. nieoficjalnych sposobow mozna poszukac na tym forum o złodzieju

dla mnie najwazniejszym niusem ostatnio jest udostepnienie graczom edytora T3 cekam na fan misje z niecierpliwoscia

Edytowane przez uziel101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ciezko mi zobaczyc bo nie mam savoow , w zasadzie to odinstalowalem gre , ale wnioskuje ze kazdy sav zajmuje w" meski narzad rozrodczy" miejsca ??Ja potrzebuje tylko jednego chyba nie zajmuja wiecej niz 20 M ?? Moze na chwilke na jakiegos ftpa wrzucic ? a moze jakis link albo cooos /

 

No nic , jak sie nic nie da zrobic , to trudno jakby sie jednak cos dalo to dzieki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na pudełku (?) z grą masz napisane coś w stylu 'not for resale' albo 'can't be sold separately'

1379105[/snapback]

Juz nie przesadzajmy.

Jego gra i robi z nia co chce.

Wejdz na allegro i zobacz jak ludzie sprzedaja oryginalne gry.

Na kazdej jest napisane, ze nie wolno odsprzedawac.

Kupic oryginal za 100 czy za 30 ?

Ja bym mial sumienie czysciutenkie sprzedajac czy kupujac taki oryginal z odsprzedazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Mam problem z instalacją Thief 3... :blink: W autorunie na install, włącza się setup i pod koniec pierwszego ładowania setupu wyskakuje ten oto błąd:

 

Installer is unable to display the license agreement

dialog box. Installation is canceled.

 

Wiecie może coś o tym?? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że zrobi co chce, ale lepiej jak będzie tego świadomy.

1381379[/snapback]

Jak rany! Czego świadomy? :mur: Dlaczego u nas nie może nikt być normalny? Dlaczego jedni wyłącznie piracą, a inni są świętsi od papieża? Jego płyta? Jego! Więc może sprzedać, podarować do domu dziecka albo wysłać na Księżyc. Napis "Not for sale" oznacza, że produkt nie jest przeznaczony do obrotu handlowego. Rozumiem przestrzeganie praw autorskich, ale w ten sposób rozumując to może zanim wrzucisz film na DVD do odtwarzacza zadzwon wpierw do wytwórni filmowej i zapytaj czy możesz go pooglądać. Przecież tylko płyta jest Twoja, film nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na pudełku (?) z grą masz napisane coś w stylu 'not for resale' albo 'can't be sold separately'

Jeśli nie pisze "nie sprzedawać oddzielnie lub "płyta jest integralną częścią zestawu i nie wolno jej sprzedawać oddzielnie" to nie może jeśli pisze "not for resale" czy inne bzdety to może sobie z nią zrobić co zechce w końcu nie musi znać języka angielskiego , zreszta ustawa o ochronie języka polskiego się kłania , jeśli coś nie jest przetłumaczone na polski to znaczy że nas nie obowiązuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego, ale wbrew pozorom w grze aż tak bardzo tego nie widać - 1526434[/snapback]

A Ty co, specjalnie to wygrzebałeś żeby się czepić? Co oznacza 'not for sale' to tłumacz głupszym od siebie. Może zacznij sprzedawać windowsy oem z placaka, przecież też Twoje to przecież można sprzedać, no nie? Mam w poważaniu co zrobi, dla mnie może nawet żenić piraty na allegro, ale chciałem tylko wskazać mu coś, czego może nie wiedzieć a tu od razu odzywa się chór adwokatów o których nikt nie prosił.

Wyluzuj poślady na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, a skąd bym wiedział jak to wygląda w grze?

Szczerze, to ta gra ma tak skopany engine, że dodając jej kolejne upiększacze traci się tylko na płynności (?) rozgrywki.

Na 9800se@pro w 1280x1024 było kiepsko, tym bardziej daj sobie spokój z takimi eksperymentami na 6600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...