Skocz do zawartości
daFojtek

Thief 3: Deadly Shadows

Rekomendowane odpowiedzi

O jej, zero samodzielności :P, znowu musze wkroczyć :wink: North Gallery jest na dole (parter) tej rezydencji. Z miejsca w którym jest przycisk, przechodzimy do dużej sali (jadalini) z kominkiem siedzi tam tylko jeden koleś, kot i zagląda jakaś laska, stamtąd przechodzimy do kuchni a następnie do holu, prosto pierwsze drzwi (przeszklone) w prawo. Et voila! jesteśmy na miejscu. Tip: trzeba się spieszyć bo od naciśnięcia przycisku mamy tylko chwilkę by zdążyć do NG, sugeruję wczesniej "uprzątnąć" drogę a póżniej już tylko sprint :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość thief

Dzieki za tamta podpowiedz!

 

A teraz jestem w tej misji z gramofonem, mam ustawony poziom na Expert i musze znlalezc 90% dobr, aby zakonczyc misje... mam 89%, przeszlem wszystkie komnaty, kazdy zakamarek, i nie moge dobic do 90%. Podajcie jakies sekretne miejsca, badz niekoniecznie sekretne, ale takie trudno zauwazalne, w ktorych moze byc jakas blyskotka... jeszcze tylko 1% i koniec misji, a ja nic nie moge znalezc... POMOZCIE NO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość thief

Gdzie jest Lauryls Diary w domu wariatow? W 'O' pisze, ze w Nursery Tower, ale to jest ztrasznie male pomieszczonko i nic tam nie ma. Pomozcie no!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość thief

No niech ktos pomoze... na pewno wiecie co z tym fantem zrobic. Misja wyglada tak:

 

While in the Cradle's memory, find Lauryl's diary in the Nursery Tower, and then incinerate it in the Morgue.

 

Prosze, podajcie dokladny opis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz dokładnie napisane co zrobić :roll:. Będąc w trybie "pamięci" :P idziesz do Nursery Tower zabierasz dzienniczek, udeżasz z tym do Kostnicy, palisz i z głowy.... tzn. dopiero się zaczyna :P :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość thief

no dobra. dzieki.

tylko co mam zrobic jak wszystkie elementy wprowadzajace w tryb pamieci sa juz wykorzystane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

wszyscy sie wypowiadacie o ilosci klatek aj a niewiem jak wyswietlic ich licznik, niewiem czy gra mi ciacha czy postac sie tak rosza z tymi opoznieniami. wiec jak mozna sprawdzic jaki jest fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

luzik, nieslyszalem o frapsie (musze znac wzystkie programy jakie istnieja?), przegladalem ten topik w calosci i zdawalo mi sie ze niebylo wspomniane tu o frapsie. spoko skoro mowisz ze potrzebny jest program fraps to zaczne go szukac zarowno na forum jak i googlu.

mam jeszcze jedno pytanie- wlasnie ogladalem trailer do t3 i tam bylo pokazane jak garet wspina sie po scianie kolo pochodni z glowa lwa w 1 misji po treningu, mozna sie wspinac? jestem wprawdzie w poczontkowych misjach ale w treningu niebylo takiej mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość thief

Witam

 

Mam kolejny maly problem... w muzeum zrobilem juz wszytsko, pozostalo mi tylko znalezc special loot items. Poziom mam ustawiony na expert, wiec musze znalezc trzy sztuki. Wprawdzie mam juz dwie, ale najlepiej bedzie jak podacie polozenie wszytskich trzech... Bardzo Was o to prosze i z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Tak czytam Wasze posty (bom tu nowy) i dochodze do wniosku, ze Thief chodzi bardzo roznie, u kazdego troche inaczej, i to (w miare) bez wzgledu na moc sprzetu! Kupilem wczoraj te gierke i lazi toto, jak film na stopklatce . Mimo nienajgorszego sprzetu (inne gry mi smigaja -- sprawdzalem), w Thiefa nie da sie wrecz grac. Bylem na http://www.tweakguides.com/TDS_1.html , gdzie pisali, ze ma byc najnowszy sterownik. Piniusz proponowal stary: 4,5. Czy ktos moze potwierdzic z doswiadczenia, ze zainstalowanie starego sterownika ATI pomoze? Wybaczcie moze glupie pytanie, ale boje sie zrobic burdeliku w sterach...

 

Pozdrawiam,

Mister Di

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, Piaskoonie, ale (moja wina -- nie wspomnialem) ustawialem i przestawialem wszystkie opcje, takze multisamplingu oraz ustawienia w sterowniku graficznym. Roznice miedzy najbardziej wysrubowanymi i praktycznie likwidacja wszelkich efektow sa zadne (kilka FPS). We znaki daje sie tylko zaznaczenie opcji 'Bloom', po ktorej predkosc spada do 2-5 FPS. Przy rozsadnie minimalnych ustawieniach uzyskalem ok 20-25 FPS. Ale gdy np. ide ciemna uliczka, jeszcze w misji treningowej, potrafi spasc do 8 ! Demo chodzilo plynnie i to z tym Bloomem, ale na sterownikach z konca kwietnia, a instalator Thiefa kazal uaktualnic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. ta gra chodzi tragicznie :) na moim kompie nie specjalnie to chodzi.. 1024x768 bez aa i anizo zwalnia ;( w miejscach gdzie jest ciemno i nagle np. otworze drzwi do oswietlonego miejsca, wtedy spada ponizej 25 fps, normalnie smiga okolo 40-50 fps. w 800x600 jest duzo lepiej, no ale mam LCD.. wszystkim tak ta gra chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

a ja mam inny problem. jestem w bibliotece i wykonalem wszystkie zadania procz "zdobycia inf. na temat dark age", doszedlem nawet do tajnego skryptorium z ukrytym przejsciem za regalem z ksiazkami ale nadal niewiem co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...