Skocz do zawartości
daFojtek

Thief 3: Deadly Shadows

Rekomendowane odpowiedzi

Troche OT robimy, ale co do zamykania systemu w 2000, to to też da sie odpowiedniu zoptymalizowac. Moj 2000 zamyka sie 10 sekund :)

A co do 2003 to jestes kolejna osoba ktora mi go poleca jako godnego nastepce 2000. Coś w tym musi być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

oby chodzila na radeonie 9100 bo mnie jusz cos trafia z tym radkiem niby dobra karta a takie problemy :)

Juz ty sie oto nie martw - nie ma gry na ktorej nie pograsz na tej karcie w przyzwoitych detalach (z wyjatkiem FC oczywiscie :) ) ale w Hl2 tez pograsz wiec sie nie martw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde - juz kolejna gra z linijka "GF4MX not supported" ;/ - chyba musze sie z tym pogodzic i zrobic upgrade kompa :] - i wtedy zagram w gry w które nie grałem - wakacje to dobry czas na takie "charce" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde - juz kolejna gra z linijka "GF4MX not supported" ;/ - chyba musze sie z tym pogodzic i zrobic upgrade kompa :] - i wtedy zagram w gry w które nie grałem - wakacje to dobry czas na takie "charce" :D

heheh trzeba bylo kupic radka 9000 :) przynajmniej ja tak zrobilem, ja np: kupilem gf mx 4 440 i sie okazalo ze byl walniety od nowosci :) wiec postanowilem dolozyc wtedy 50 zl i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> radka :)

 

swoja droka to juz zamowilem thiefa 3 wiec ciekawe kiedy dostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe - jakbym wtedy jak kupowałem wiedział (znał sie na sprzecie) to bym kupił cos z Shaderami (ale wtedy nie wiedziałem co to jest ;))a teraz jak wymieniac to na cos lepszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

jak ktos juz bedzie mial to niech napisze mniej wiecej jakie wymagania, jakiego ma kompa jak chodzi itp, no i czy giera fajna jest ;)

No problemo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, miałem przed chwilą przyjemność grać w tą gierke . Wymagania - na moim sprzęcie w 1024x768, detale prawie full gra chodzi w miare dobrze, zwłaszcza w ciemnych pokojach. Tekstury na ścianach bardzo ładne (prawie jak shader 3.0 :P) . Gra świateł i cieni np. jak mijamy ognisko, lepsza niż w splinter celu. Wyczuwalne minimalne opóźnienie między ruchem ręki a obróceniem się w grze (bardzo tego nie lubie). Gra chodzi mi lepiej jak far cry, ale potrafi przyciąć (np. przy smugach światła w ciemnościach - lekka mgiełka)Fizyka też niczego sobie, chociaz niektórych obiektów sie ruszyć nie da. Dobry efekt ragdoll. Jak sie obracamy i mamy kamere z oczów ustawioną to widać moje ręce i nogi. W każdym momencie można sie przełączyć TPP. Klimat; chyba bedzie dobrze. Reakcje zaniepokojonych przeciwników sprawiają że trzyma w napięciu. Trening bardzo dobry(łatwy i wszystko objaśnione, nawet zaznaczone ślady stóp, po których powinniśmy iść). Gram dalej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwalne minimalne opóźnienie między ruchem ręki a obróceniem się w grze (bardzo tego nie lubie).

To opóźnienie jest celowe - w zamyśle autorów gry ma urealniac grę. Przywyczaisz się do tego i będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwalne minimalne opóźnienie między ruchem ręki a obróceniem się w grze (bardzo tego nie lubie).

To opóźnienie jest celowe - w zamyśle autorów gry ma urealniac grę. Przywyczaisz się do tego i będzie dobrze :)

Nie do konca rozumiem w jaki sposob ma to urealnic rozgrywke... Przeciez w "normalnym" zyciu myslisz, ze chcesz sie obrocic i tak sie dzieje- nie ma zadnych opoznien wiec... ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwalne minimalne opóźnienie między ruchem ręki a obróceniem się w grze (bardzo tego nie lubie).

To opóźnienie jest celowe - w zamyśle autorów gry ma urealniac grę. Przywyczaisz się do tego i będzie dobrze :)

Nie do konca rozumiem w jaki sposob ma to urealnic rozgrywke... Przeciez w "normalnym" zyciu myslisz, ze chcesz sie obrocic i tak sie dzieje- nie ma zadnych opoznien wiec... ;>

Opoznienia sa celowe i sa GIT! Pierw jest "akcja", a nastepne jest "reakcja". No chyba ze u Ciebie akcja = reakcja, to wielki szacuken i musze stwierdzic ze jestes najszybszym kolesiem na swiecie, ale tylko teoretycznie, bo praktycznie i zawsze Twoj mozg pierw musi wyslac impuls z info. o danej czynnosci, a dopiero potem jestes w stanie dana czynnosc wykonac. Co nie zmienia faktu ze jak opoznienia beda zbyt duze to ten tytulowy Thief bedzie sie zachowywal jak jakis czubek nie przystosowany do zycia w spoleczensctwie. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, refleks faktycznie mam nie od parady (lata trenowania sportow, nazwijmy je, "szybkosciowych" ;]) ale nie popadaj w przesadyzm... Nie jestem zadnym ubermenschem ale opoznienie miedzy wyslaniem impulsu przez neorony, a reakcja odpowiedniego miesnia jest niezauwazalnie mala.

 

Jesli w Thiefie to opoznienie jest zauwazalne to znaczy, ze przesadzili (choc moze byc tak jak pisze Simplex- przyzwyczaisz sie i przestaniesz to odczuwac...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, refleks faktycznie mam nie od parady (lata trenowania sportow, nazwijmy je, "szybkosciowych" ;]) ale nie popadaj w przesadyzm... Nie jestem zadnym ubermenschem ale opoznienie miedzy wyslaniem impulsu przez neorony, a reakcja odpowiedniego miesnia jest niezauwazalnie mala.

 

Jesli w Thiefie to opoznienie jest zauwazalne to znaczy, ze przesadzili (choc moze byc tak jak pisze Simplex- przyzwyczaisz sie i przestaniesz to odczuwac...)

Moze w średniowieczu to opoznienie bylo wieksze... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwalne minimalne opóźnienie między ruchem ręki a obróceniem się w grze (bardzo tego nie lubie).

To opóźnienie jest celowe - w zamyśle autorów gry ma urealniac grę. Przywyczaisz się do tego i będzie dobrze :)
Opoznienie? Jakie opoznienie? U mnie brak czegos takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem se dla jaj to demko, żeby zobavzyć jaki komunikat wyskoczy przy uruchamianiu :lol: Te same objawy co w deusie, ale przynajmniej oglądnąłem sobie początkowe filmiki przez 3danalizera :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem w FPP jest w tej grze nieporęczny,o wiele lepiej gra sie w TPP.Czyli już całkiem inna gra,poza tym gierka może być.

ALE

Splinter Cell bije ją na głowe.

np.w samouczku,ukradłem medalion przy którym siedziało dwóch ludzi,zaraz obok nich są drzwi,po przejściu okazuje sie że stoi tam strażnik.Drze jape na cały głos ale typy z sąsiedniego pokoju tego nie słyszą,tylko dalej gadają.

W splinter cellu byłby od razu alarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...