Skocz do zawartości
HAIZ

Gdzie moj awatarek???

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu przestal wyswietlac sie moj obrazek pod nickiem, ale malo tego w opcjach profilu zniknela opcja mozliwosci zamieszczania awatarku, wiec nie moge zamiscic obrazka :? , jestem niemal pewny, ze zrobil to ktorys z moderow, adminow, poniewaz na awatarku widnial napis "ADMINISTRATOR" niewiem w czym widzicie problem? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czyms to komus przeszkadza?

AWATAR (emblemat) - obrazek wyświetlany pod nickiem użytkownika. Ustawia się go w profilu, wybierając z galerii lub wysyłając własny obrazek, zgodny z wymaganiami technicznymi określonymi w profilu.

Awatar jest jednym z elementów ułatwiających identyfikację użytkownika forum, dlatego warto wybrać taki, który nie będzie mylił się z innymi awatarami. Nie wolno kopiować awatarów uczestników forum (nie dotyczy to awatarów dostępnych w galerii) - chyba że posiadacz danego awatara wyrazi na to zgodę. Ze względu na ograniczenia reklamowe w awatarach nie wolno umieszczać żadnych adresów internetowych. Niedozwolone są również napisy imitujące rangi forumowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg z regulaminu:

 

AWATAR (emblemat) - obrazek wyświetlany pod nickiem użytkownika. Ustawia się go w profilu, wybierając z galerii lub wysyłając własny obrazek, zgodny z wymaganiami technicznymi określonymi w profilu.

Awatar jest jednym z elementów ułatwiających identyfikację użytkownika forum, dlatego warto wybrać taki, który nie będzie mylił się z innymi awatarami. Nie wolno kopiować awatarów uczestników forum (nie dotyczy to awatarów dostępnych w galerii) - chyba że posiadacz danego awatara wyrazi na to zgodę. Ze względu na ograniczenia reklamowe w awatarach nie wolno umieszczać żadnych adresów internetowych. Niedozwolone są również napisy imitujące rangi forumowe.

Więcej tutaj: http://forum.purepc.pl/profile.php?mode=regulamin

Radzę się z tym zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaaaaa, a no to moj blad, zwracam honor. A jesli dam slowo, ze nie bede zamieszczal obrazkow : Niedozwolonych również napisów imitujących rangi forumowe. To czy przywrocicie mi te opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie mam :roll: ..

Dołączona grafika

Tak to jest jak sie nie dokonca dogadasz z adminem :oops: :cry:

Marco mnie nie opitolil ze nadal nie moge miec tego malego podpisiku ,skoro mam podpis Reality ;p Ciężka ma dola :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAIZ taki maly OT ;)

 

av nie masz(miales) dokladnie od 14 Marca - gratuluje spostrzegawczosci ;]

 

swoja droga musze przyznac ze skopiowalem sobie ten av i wlozylem na innym forum na krotym jestem userem i zniknal tego samego dnia usuniety przez admina :lol:

 

takie zycie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAIZ taki maly OT ;)

 

av nie masz(miales) dokladnie od 14 Marca - gratuluje spostrzegawczosci ;]

 

swoja droga musze przyznac ze skopiowalem sobie ten av i wlozylem na innym forum na krotym jestem userem i zniknal tego samego dnia usuniety przez admina :lol:

 

takie zycie ;]

Ale przyznac trzeba, ze awatar byl niezly :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbuję załadować awatara z mojego komputera. daję edytuj awatar, przeglądam dysk i znajduję szukany obrazek shot.gif (100x75px 5kb). W ścieżce dostępu nie ma żadnych spacji jeśli to miałby być problem..

 

post-145107-1211791954.gif

 

Po kliknięciu na Zmień awatar, nie mam żadnego obrazka, a mój poprzedni się skasował..

 

PS. Tą sygnaturę mam niezmienioną od 8 miesięcy.. co z nią nie tak?? :|

Edytowane przez ainaruth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

PS. Tą sygnaturę mam niezmienioną od 8 miesięcy.. co z nią nie tak?? :|

Zawiera 11 wierszy, a regulaminowy max to 10. Ten pusty wiersz też jest liczony.

Przez 8 miesięcy po prostu Ci się upiekło, bo nikt nie zauważył. :razz:

Ale skończyło się. Lepiej zmień, bo możesz wyhaczyć procenty.

 

 

A jeżeli chodzi o avatar, spróbuj zmienić format pliku na jpg. Być może coś jest nie halo z obsługą gifów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem. Na lamce testowej zmieniłem sobie avka bez problemów.

FF 1.5, skórka Pure Czerwony.

 

Jakiej skórki używasz? Może to jest problem.

 

Dzięki, o tym nie pomyślałem. Zadziałało. Uzywam darkness.. i co ciekawe teraz działa już na niej.

Edytowane przez ainaruth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, o tym nie pomyślałem. Zadziałało. Uzywam darkness.. i co ciekawe teraz działa już na niej.

No i fajnie, że jest OK. ;]

 

 

ath, w "Szkole Letniej" by nie przeszło. ;]

A do pojedynczych wielbłądów nigdy się przecież nie przypie.... Jakbyś tego nie wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...