Skocz do zawartości
snc

Dragon Age

Rekomendowane odpowiedzi

Bo musisz sam odkryć inne Thaigi.

Wbijaj się do podziemia, odnajdź

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "tutaj troszkę szczegółów"
odnajdź tą ich Barnkę czy jak, Paragonkę i znajdź kuźnię golemów. W zależności kogo wesprzesz (twórcę Kuźni lub Paragonkę) będziesz miał różne opcje wsparcia.(zanim wybierzesz któregokolwiek z nich.... zsave'uj gre!!) Generalnie wrócisz z ważną krasnoludzką rzeczą lub z samą Paragonką do Orzammaru i wskażesz kto ma być królem.w imieniu tam ich Starożytnych (Ancestors)
]

A co do metody odkrywania innych thaigów : zwiedź cały Caridian's Crossing i będziesz miał tam różne wyjścia w różne strony - t.j. masz wejście do tego obszaru na drodze, drugi koniec prowadzi do innego Thaigu, tunele pododbnie... ;) I tak samo z Thaigami - masz jedno wejście do niego, a w Thaigu może być ukryte dojście do następnego obszaru itd.

Więc trzeba samemu odkryć podziemie.

 

Ale ja kilkakrotnie spenetrowałem glębokie ścieżki , ubiłem co się dało, wszystkie skrzynie otworzyłem, nie ma innegoThaigu.

Orzammar jest tak zbugowany że stoję w martwym punkcie w nim, niestety.

Pozostaje mi czekać na patcha i mieć nadzieję ze to poprawią i będe mógl dokończyć grę swoją postacią bo od nowa zaczynać teraz to lipa.

 

Jeśli masz chwilę to podaj maila, wyslę Ci save'a swojego z Orzammaru to zoabczyszco i jak, może na Twojej grze to pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbx - o to ciekawe. u mnie nie dało się wejść na wyspę. Kliknięcie na nią nic nie dawało. Może to z powodu tego, że zakładce ściągnięte mam zaznaczone, że dodatek z golemem mam niedostępny? Mógłby lepiej działać system dodatków w grze.

 

RaaDeeK - to spróbuje jeszcze raz. A przy okazji jedno zadań pobocznych, od maginów, to rozłożenie 4 kamieni w różnych lokacjach. Jedną z nich jest wieża [krąg] magów. Przeszedłem całą wieżę i nie znalazłem takowego miejsca, jakaś podpowiedź, gdzie to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja kilkakrotnie spenetrowałem glębokie ścieżki , ubiłem co się dało, wszystkie skrzynie otworzyłem, nie ma innegoThaigu.

Orzammar jest tak zbugowany że stoję w martwym punkcie w nim, niestety.

Pozostaje mi czekać na patcha i mieć nadzieję ze to poprawią i będe mógl dokończyć grę swoją postacią bo od nowa zaczynać teraz to lipa.

 

Jeśli masz chwilę to podaj maila, wyslę Ci save'a swojego z Orzammaru to zoabczyszco i jak, może na Twojej grze to pójdzie.

Na razie glosno jest tylko o jednym bugu wlasnie u krasnali. Dziwne, ze Ty na sile probujesz sie doszukac kolejnych. Zamiast wylewac swoje zale tak obficie odpal gre i pozwiedzaj porzadnie sciezki. Bo jakos szczerze watpie zeby przy przejsciu do kolejnych lokacji gra postawila Ci sciane^^ Nie zwalaj wszystkiego na programistow tylko sie rozejrzyj jak trzeba.

Edytowane przez zbx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze glupot tylko czepiles sie jednego potwierdzonego buga w orzammarze i non stop go przestawiasz broniac kolejnych domniemanych bledow tylko, ze co ma piernik do wiatraka? Z kluczem od driady tez miales problem... Jezeli gra Cie przerasta to nie wiem poradnik sciagnij...

Edytowane przez zbx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko chwila, jak wejdziesz do ścieżek to po prostu z jednej lokacji możesz przejść do następnej ukrytej. Bez różnicy za kim się postawiłeś w Orzamarze to i tak w ścieżkach robisz co tylko Ci się podoba, wystarczy przeszukać całe ścieżki i dojść do kowadła. Gra nie ma żadnego skryptu związanego z questami odpowiedzialnego za udostępnienie obszarów z kowadłem i innych części głębokich ścieżek. Wyślij mi save na arturobielak@gmail.com. Sprawdze jak to działa na własnej skórze :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosu skoro znajdujesz problemy gdzie ich nie ma i co 2post dotyczy Twoich domniemanych bledow to sie nie dziw mojej reakcji :]

 

edit: Vartaga i Dulima nie przeskoczysz dajac komus sejwa.

Edytowane przez zbx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZBX, jesteś na 100% pewien że ich nie ma?

To że nie ma u Ciebie, nie oznacza że nie ma u mnie albo u kogoś innego -pomyśl o tym zanim będziesz mi wrzuty robił że gra mnie przerasta.

I serio weź poczytaj o bugach o problemach, ja tą gre BARDZO szczegółowo przechodzę.

Już ponad 67 godzin, gdzie zazwyczaj ludzie robią ją w 30-35.

Znalazłem więcej bugów ale nie są tak uciążliwe jak ten z jakim się borykam.

 

Mail poszedł :-)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 punkty mocy od magów nie są zaznaczone na mapie. Napiszęwam gdzie są bo z jednym sam mialm problem:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Punkty mocy"

1. W wiezy magów na parterze, przy wejściu na 1 pietro jest stół i to jest ten punkt.

2. W orzamarze w tej lokacji gdzie był Ruck i królowa pająków (dokładnie to ołtarz gdzie składa się rozczłonkowanego demona)

3.W lesie elfów (część wschodnia... chyba, w kazdym badz razie ta pierwsza gdzie jest wielki dąb :D). Grobowiec gdzie była ukryta część seta Molocha.

4. Denerim -> Obcowisko elfów -> charakterystyczne drzewo.

Edytowane przez RaaDeeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja kilkakrotnie spenetrowałem glębokie ścieżki , ubiłem co się dało, wszystkie skrzynie otworzyłem, nie ma innegoThaigu.

Orzammar jest tak zbugowany że stoję w martwym punkcie w nim, niestety.

Pozostaje mi czekać na patcha i mieć nadzieję ze to poprawią i będe mógl dokończyć grę swoją postacią bo od nowa zaczynać teraz to lipa.

Jesli zdecydowales sie robic questy dla Belena i tego drugiego pretendenta do tronu i obaj teraz nie chcą z tobą rozmawiać to nie dostaniesz akcesu do CAIRDIAN CROSS

i tyle, niem a tam przejścia z Thaigu który jest dostępny już na początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee akurat Twoj problem jest związany z tymi zadaniami od Lordów w Orzamarze. Nie masz jeszcze na mapie wskazanych Rozstajów Caridina. Jak się domyślam nie otrzymałeś zadania odnośnie znalezienia Patronki i nikt Ci punktu na mapie nie wskazał ;]. Pozostaje tylko użyć kodu, który pomoże Ci otrzymać to zadanie i możesz ruszyć dalej, wiele nie stracisz co najwyżej jakiegoś drobnego questa. Zobacze jeszcze co tam z Vartagiem i Dulimem.

 

Edit: Ok udało mi się wszystko sprawdzić, szczerze powiedziawszy to masz krótko mówiąc przerąbane ;). Wszystko właśnie przez ten jeden mały bug z lordami. Dopiero kiedy będziesz mógł pogadać z właściwymi kandydatami do tronu to odblokujesz miejsce na mapie, do którego będziesz mógł się udać. Ja bym szukał raczej jakiejś komendy, która pozwoli Ci kontynuować quest z patronką, a wtedy powinno wszystko działać OK.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego kodu, trzeba będzie poszukać jakiejś komendy, poszukam czegoś i jakby co to dam znać. Mam Twój save więc od razu sprawdze jeśli znajde jakiś sposób.

 

Edit: Może to zadziała runscript zz_orz_debug.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz to, przeteleportuj się do Rozstajów Caridina i idź dalej. Powinno wszystko działać ok. Zresztą jeszcze zobacze czy skrypty od questu z patronką się będą aktywowały jak się przeteleportuje do lokacji z nią.

 

Edit: Zadania się dodały, zdobyłem korone.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw znajdź poradnik jak uruchomić konsole. Następnie kiedy włączysz ją w grze to nic Ci się nie wyświetli czyli będziesz musiał wpisać na ślepo Runscript zz_orz_debug. Później pojawi Ci się menu z wyborem, wybierasz obszary, później ścieżki i lokacje crytyczne. Raczej dasz sobię radę ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu bo ju żsię bawiłem konsolą, ok więc zaraz się za to biorę:)Dzięki!

 

Edycja

Teleportowalem się, przywitała mnie ekipa do bicia, hehe, wydaje się że jest ok.

Więc w takim razie może w ten sposób uda mi się to przejść, dzięki wielkie!:)

 

Mam nadzieję ze ten blok z wyborem króla nie przeszkodzi mi dalej.

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 punkty mocy od magów nie są zaznaczone na mapie. Napiszęwam gdzie są bo z jednym sam mialm problem:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Punkty mocy"

1. W wiezy magów na parterze, przy wejściu na 1 pietro jest stół i to jest ten punkt.

2. W orzamarze w tej lokacji gdzie był Ruck i królowa pająków (dokładnie to ołtarz gdzie składa się rozczłonkowanego demona)

3.W lesie elfów (część wschodnia... chyba, w kazdym badz razie ta pierwsza gdzie jest wielki dąb :D). Grobowiec gdzie była ukryta część seta Molocha.

4. Denerim -> Obcowisko elfów -> charakterystyczne drzewo.

Dzięki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi sam nie wiem, bo jeszcze tego nie probowałem, ale pomyśleć będe musiał(mam blooda mage, wbije do lasu i bedę mieć dostęp do wariora, więc sprawdzę)

 

z drugiej strony - jeśli zależy nam na statystyce pancerz, to są łancuchy, robe itp co podnoszą te statystyki(osobiscie wolę to co podnosi cona...więcej hp rządzi)

 

2 podejscie do gry to chyba zrobię łotrzykiem, przetestuję czy często backstaby włażą :), poki co mag rulz. A dlaczego łotrzyk - wpadły mi po Ozamarze w łapy fajne sztylety i mieczyk 1 ręczny, więc...

 

do wszystkich ciekawych czy warto otwierać skrzynki - raczej nie warto (przynajmniej nie warto w czasie exploracji 1 raz), niektore by otwierać to trzeba miec mistrza otwierania plus wysoki spryt- gra niewarta swieczki, bo w jednej ze skrzyn wymagajacych własnie 30sprytu znalazłem zaledwie topór darkspawna i rune, czyli cos co w sklepie mozna dostać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...