Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Jak za dawnych dobrych czasów kiedy wypuścili demo Painkillera ;) :

 

Dołączona grafika

 

Z Europy se demka nie pociągniecie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bedzie hit!! Gierka jest super, klimacik... Ta dziewczynka jest straszna, odwracam sie a to stoi przede mna :blurp:

 

Bardzo spodobalo mi sie AI przeciwnikow, szczegolnie rozne zachowania typu czolganie sie pod przewrocona szafka czy tez przeskakiwanie przez okna i przeszkody. Slow mo spisuje sie znakomicie :)

 

Co do wymagan to gralem w 1024x768x32 AA2x Anizo8x wszystko w grze ustawione na maximum, sterowniki na jakosc i nie bylo zle, fakt czasem spadalo do 20fps ale nie przeszkadzalo to bardzo w grze, srednio pewnie z 40 :) Wyskakiwaly komunikaty ze mam za malo pamieci na grafie gdy ustawialem wszystko w menu :( Niestety demko jest bardzo krotnie :angry:

 

Teraz dwie galeryjki ktore zrobilem na szybko B)

 

http://217.153.131.217/lisek/Spike/Pinki/fear/fear.html

http://217.153.131.217/lisek/Spike/Pinki/fear2/fear2.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy spokojnie 1gb tylko trzeba zoptymalizować system , ale każdy może mieć inne zdanie na ten temat , ale trzeba powiedzieć że gra jest słabo zoptymalizowana za dużo żre ramu a textury nie są extremalne

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Tak czytam co koledzy piszą i boje się że na moim sprzęcie ta gra będzie miała problemy żeby się nawet rozpędzić :o

 

1GB ramu mało :/ spoko ;)

 

Jakoś to będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po uruchomieniu dema zwiesza się komp na twardo. Freez i tylko reset pozostaje, jeszcze widać pulpit na ekranie. Ktoś też ma tak?

Edit: Zwiechy powoduje Avast, trzeba zatrzymać całkowicie osłonę dostepową - może komuś się to przyda.

Edytowane przez Paszczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie hardkor - pograłem dosłownie moment. Klimat przede wszystkim, światła i cienie, tekstury, to jak się poruszają przeciwnicy - tego się nie da opisać. To jest po prostu nowa jakość w świecie gier. Nikt nie wrzucił jeszcze żadnych screenów, więc zamieszczę kilka z początku (głównie intro).

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na 1152x864, full detale, fsaa 4x, anizo 8x i szło ładnie, ale w jednym miejscu przycieło na pół sekundy (zdaje sie ze za jednak pełna płynność jest tylko na 2gb ramu ;/). Efekty są PRZEGENIALNE, w życiu czegoś takiego nie widziałem. Inteligencja przeciwników na najwyższym poziomie, świetne dźwięki i klimatyczna muzyka. Fabuła zapowiada sie na bardzo wciagającą, duzo horrorowych wstawek (wlasciwie 50% dema to horror a drugie 50% to akcja). Genialnie wygląda krew, efekty wystrzału z broni, tryb slow-motion, wybuchy granatów. Błędów w fizyce nie znalazłem, tylko lina zrzucona ze śmigłowca po wylądowaniu wygladala troche nierealnie. Bardzo fajnie wyglada jak wrogowie czołgają się pod poprzewracanymi meblami, wyskakują przez szyby , zeskakują z barierek na schody.

Zobaczcie zresztą sami ;] jak dla mnie absolutny HIT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to wymiata wszystko co do tej pory widzielismy WOW Klimat ,grafa , efekty specjalne, slow-mo, dym po walce, iskry no poprostu wypaaaaas. A co do tego jak mi chodzi. To na tym co w podpisie w wszystkim na max 1024 Anisox8 (oprocz soft shadows dzieki ktorym mialem 8FPS) to nawet da sie grac. Bardzo rzadko zdarzaja sie przycinki, no ale widzac tyle rzeczy na ekranie to sie nie dziwie ze pamiec jest potrzebna. Mozna nawet wywalic niezla dziurke w scianie shotgunem :P Na poczatku przy samochodzie mialem z 15fps chyba i sie troche wystraszylem, ale potem za rogiem juz bylo ok i raczej to bylo najnizszy framerate jaki mialem przez cala rozgrywke. Srednio oscylowal w granicach 25-35FPS wiec da sie grac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

dalem sobie wszo na max oprocz fsaa ( anizo na 16 w grze ustawione - wyglada kijowo pobawie sie zaraz z poziomu sterownika), rozdzialka 1280x960 ( wiecej sie nie da) i to co ktos tam pisal ze soft shadows nie powoduje spadku zbyt drastycznego to kompletna bzdura przynajmniej na moim konfigu (bartek xp-m 2500+@2650 mhz, 1024 mb ram w dualku, fsb 230, karta radeon x800pro), bez tego soft shadows mam okolo 32 klatki (stabilnie) jak sobie laze itd, wlacze te soft shadows i juz na dzien dobry okolo 17 klatek, no nic nowa produkacja nowe wymagania, sami producenci ostrzegaja ze to opcja na przyszlosc, swoja droga soft shadows sugeruje ze dodatkowe cienie liczy juz nie gpu a cpu kompa wiec pewnie wydajnosc bedzie rosla liniowo z wydajnoscia proca przy wlaczonym soft shadows, co do gry to sie nie nagralem (troche pozno jest) ale wyglada ok, nie powala na kolana grafa (moze osleplem juz - za duzo czasu przy monitorku)

2.

strasznie to cos swapuje w czasie lazenia itd znaczy sie nie mam przyciec tylko slysze jak biedny dysk sie prezy i sili, od razu widac ze 1 gb to za malo, coz takie czasy juz chyba po battelfieldzie 2 nastepna gierka wymagajaca troszke wiecej ramu ( zabic billa za te jego 640 kilo powinni )

amen ide w kime B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1...

1581879[/snapback]

to ja mówiłem te "bzdury"

co z tego, że po wyłączeniu softshadows tam gdzie miałem 30 klatek pojawiło się 35, jak tam gdzie było 25 dalej zostało 25 :blink:

coś z silnikiem gry jest nie tak chyba, poprostu przesadzili w niektórych momentach z grafą według mnie i dlatego to nie wyrabia

może do ukazania się pełnej wersjii wprowadzą dodatkowe optymalizacje

 

2.

1581879[/snapback]

boshee

co ty masz w tray'u, co ty masz za dysk?

mam giga ramu i gra ma tylko jeden moment w którym zacina się na 0,5sek i wcale nie widzę, aby dysk jakoś mocno się męczył

po za tym cały czas gra chodzi super

może czas zmienić dysk <_<

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...