Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem demko FEAR MP no i szczerze mówiąc to znudziło mi się po 15 minutach gry... Trailer wyglądał obiecująco a fakty... :cry: Phiii a przed ściągnięciem odliczałem kolejne pieniądze na gre zaraz za Q4... Przynajmniej zaoszczędze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ja przeszedlem , i malo co mnie nie zanudzila , ciagle jest to samo , korytarze/kanaly albo malutkie otwarte obszary gdzie praktycznie nic nie mozesz zrobic tylko pojsc za wola autorow , straszne to to wogole nie jest raczej smieszne jak dla mnie , ile razy mozna widziec jak jakies cialo spada przed ciebie itp , zero kreatywonosci , a te przerywniki z ogniem itp , badziew , nie wiem wogole po co dodali te telefony itp , i tak nic nie wnosza , cala fabula jest beznadziejna wyglada jakby robili gre tak na odpieprz , praktycznie wszystko co tam jest juz widzielem nie zrobilo na mnie zadnego wrazenia , doom 3 oferowal wiecej mozliwosci przez zaskakiwanie niespodziewajacego sie niczego gracza tutaj wszystko praktycznie mozna przewidziec , nie wspominajac o deszcu spadajcych cial , rozumiem raz dwa ale tyle , to jest zalosne , dzwieki wogole jak dla mnie nie zbudowaly atmosfery ci goscie z monolith powinni pograc sobie w the suffering 1/2 albo sh2 , gralem w to jak w ss 2 , koniec wogole jest bez zadnego sensu , pod koniec juz mnie tak znuzylo , lol ze gralem aby tylko przejsc wielbicielom sieczki napewno sie spodoba tym co oczekiwali czegos wiecej niz kolejnego shootera z dobra grafa raczej nie 8/10 moja koncowa nota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak teraz to dla wszystkich ta gra jest kiepska. lol

1700338[/snapback]

Nie dla wszystkich,mi sie podoba,chodz ocena jaka wystawiam to 8 z duzym + z powodu wymagan (0 optymalizacji wzgledem dema po mojemu) i tego,ze to wszystko gdzies tam juz kiedys bylo,jednak i tak wciaga jak kazdy wielki tytul.Ocena mysle,ze nie spadnie,jednak jest to gra na 1,2 przejscia maxymalnie,chodz jestem dopiero w 1 levelach i kto wie,moze nawet wzrosnie (Takim perelkom z reguly zawyzam ocene wiec glownie dlatego :)).Tak czy owak narazie jest ok i jestem mile zaskoczony.730,wiesz,ze jestes jedna z pierwszych osob w PL,ktora to ukonczyla?? Ile grales,cala noc zy ile mw (nie mylic z most wanted:))? Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamietam to gra wyszla o 22:24 ja przed dwunasta ja mialem , zagralem chwile i polozylem sie spac , z ranca zagralem , a poetm wogole nie dotykalem az do wieczora i dzisiaj rano to skonczylem , cos okolo ja wiem 6-7 godzin ogolnie mi to zajelo

wystawilem 8/10 bo sama ai jest tyle warta :P czasami jest az za dobra , i nawet sie nie czepialem bledow itp , a jest ich troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam kurde problem :/ w pewnym momencie gra mi tak masakrycznie doczytuje, ze wychodzi do windowsa i pojawia sie blad out of memory. mam 1 GB ramu textury ustawione na medium, grafa gf 6800 128 MB. w demie mialem takie same ustawienia i gra chodzila plynnie. a tu takie numery. podczas gry wyszedlem do windowsa i gra zajmowala 430 MB, wiec nie tak duzo, w demie pokazywalo mi wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie tylko wlaczylem gierke i powiem Wam jedno..wzialem po zaaplikowaniu opcji graficznych na test..i ku mojemu zdziwieniu przktycznie NICZYM sie nie roznia ustawienia z Soft Shadows a bez nich..niczym tzn zadnym spadkiem wydajnosci

 

mam tak z SS:

min - 14 fps

average - 30 fps

max - 70 fps

 

bez SS:

min - 15 fps

average - 30fps

max - 71 fps

 

wiec w sumie roznica bledu pomiaru

 

aha ustawione WSZYSTKO na maximum + 1024x768 + AAx4 + AFx8

 

wiec nie jest zle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze najbardziej zzera z aa

 

wszystko na full i tak:

bez aa 90

2x 71

4x 50

 

wiec zostawiam z 2x:)

1700784[/snapback]

wlasnie potweirdzam w 100%!!! moje wyniki z testu byly troszke za wczesne..odpalilem singla i nagle ukazalo sie 14fpsow :? pokombinowalem i zmienilem AAx2, wyłączyłem SS i AF dalem na 4X...i "smiga"..mam w tym samym miejscu 24fpsy..wiec jest juz oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wyniki ale na demie frapsem robione 1024*768 anizo*8 wszystko full oprócz textur bo za mało ramu:

30fps z ss(przy gpu 430mhz 35fps)

60fps bez ss

średnia z gry

karta nie krecona

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GIera niezla ,niezla. NIestety przez karte jestem zmuszony grać bez cieni. ALe reszta na Max. I bardzo ladnie chodzi. Troche zmienili ten level na początku, w porónwaniu z demem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...