Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie spotkal sie z ta przypadloscia na soundstormie ?

1705205[/snapback]

Raczej wina kodeków, w fulla nie grałem ale w demo miałem ten sam problem.

Pomogło odinstalowanie "Nimo Codec Pack", sprawcą okazał się kodek o nazwie lame cos tam...

 

Co do sterów to na remixach 2.4 wszystko działa jak trzeba (demo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie ma Windows Blinds!!

1705096[/snapback]

Ja nie pisalem o zadnym blindsie.Nie wiem nawet co to za program.Ja pisalem o tweak XP.Tm sobie mozesz samemu przyznawac pamiec wirtualna i niewirtualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

help hilfe ajuta! :blink:

wszystko cacy tylko mam nie pełny dźwięk, tzn wszystko jest, muza, strzały itd ale nie ma dialogów! w demkach i samej grze też :(

miałem tak też w demo wersji, od tamtej pory reinstall windy już był, dzisiaj sterowniki zaktualizowałem na najnowsze od audigy 1 i cały czas to samo

bawiłem się opcjami w grze i nic, a w dodatku do doom3 dźwięk się zawieszał po chwilce grania, ale zmiana z 5.1 na stereo pomagała, ale tutaj niestety nie...

 

gierka wypas, świetny klimat, dobry filmik wstęp z prawdziwymi aktorami w cd,

ale niech ktoś coś podpowie co z tymi dialogami, może znacie przyczyne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nope  <_<  does not work  :-| keine dialogen sprechen

anyone ?

1705817[/snapback]

To nic nie da - tez tak mialem w demie.Poprostu przeinstaluj gre w inny katalog i skasuj wszelkie slady po savach z dysku C a powinno byc dobrze :) Mi w demie pomoglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FEAR v1.01 Patch

 

 

http://gamershell.com/news/25587.html

 

 

zmiany:

 

Global:

 

Fixed a problem where players could fall under the map after pressing ESC while climbing a ladder.

Fixed a bug where water FX would play where there was no water in the "Heavy Resistance" level.

 

Multiplayer:

 

Fixed the Game Type filter on the server browser screen.

Fixed broken ladder animations.

Spectator "Fly" mode now works as intended.

SlowMo Score Time is now reported through the in-game server browser for SlowMo CTF games.

Fixed a problem where players would sometimes spawn into Team Elimination games as a neutral player.

Team Elimination servers will no longer advance to the next round if you are the first to join and then switch teams.

Dead players will no longer win the round in Elimination game types if they have the highest score when time runs out.

The score tally on the HUD now works properly in all Elimination game types.

Remote clients can no longer log into SCMD on hosted games as original intended. SCMD still works as before on dedicated servers.

The weapon of the player you are watching will no longer appear on the screen when using the "Follow" spectator mode.

Fixed problem with grenades getting stuck on or bouncing off of breakable windows in certain levels.

Further optimized performance and fixed minor lighting and art bugs in the Streets CTF level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk, to sobie sklonuj SC:CT

bedziesz mial idealnie sklonowana, nie dzialajaca kopie.

1705960[/snapback]

po pierwsze co ma piernik do wiatraka??

 

FEAR - Securom 7

SC:CT - Starforce

 

widzisz tu jakies podobieństwo?? bo ja nie

 

a nie wdając sie w szczegoly ponoc juz w Splintera da się grac..ale nic nie pisze bo dostane %..a po drugie ja mam Splinterka oryginal

 

koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze ogolnikowo mowisz o kazdej kopii nielegalnej.

1705981[/snapback]

nie nie nie :) mi po prostu chodzilo o to ze ktos gdzies puscil plote ze to niby FEAR beta..co jest głupotą wprost poniwaz jest to CLONE...a jak sama nazwa mowi jest to idealny klon oryginalu..a ze niektorych nie da sie uruchamiac to juz inna para kaloszy :)

 

moze ktos mi napisac ile jest chapterów w FEAR?? bo jestem w 4 i jestem ciekaw ile jeszce do konca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy off topicowac ??

Mowilem o klonowaniu.

NIE SKLONUJESZ SC:CT bezposrednio !

Musisz sie bawic w patchowanie, crackowanie, itp.

Chcialem po prostu podkreslic, ze jezeli klon ma byc klonem w czystej formie to jest to nieprawda bo jednak cos pozostaje podczas klonowania skoro wymaga pozniej crackowania i innych zabiegow.

Nie wiem nawet czy jest spiracony bo nigdy nawet nie probowalem.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do patcha... nie widze roznic. Ale zauwazylem dziwne zachowanie tej gry z polaczeniem z frapsem... puszczam test bez frapsa i mam stosunek klatek (odpowiednio - kto ma feara wie o co chodzi) 0 44 56 z frapsem 30 52 18 :blink: W grze tez jest odczuwalne zmniejszenie fps z frapsem - jestem wyjatiem czy co (nie czytalem calego tematu co prawda)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wina kodeków, w fulla nie grałem ale w demo miałem ten sam problem.

Pomogło odinstalowanie "Nimo Codec Pack", sprawcą okazał się kodek o nazwie lame cos tam...

 

Co do sterów to na remixach 2.4 wszystko działa jak trzeba (demo).

1705401[/snapback]

wielkie dzieki pomoglo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...