Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

hydro2 niestety koopa... zero dialogow caly czas

zrobilem tak jak mowiles, patcha dalem i nic

zero dialogow

1706171[/snapback]

A moze pobaw sie z EAX'ami i hardware'm sounda.Ustaw 2d,a jesli to nie pomoze to wylacz dzwiek 5.1.Z reguly to on jest przyczyna tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. no u mnie po zapodaniu patcha 1.01 jednak jest spory wzrost framerate, szczegolnie w wyzszych trybach.

 

1024x768 (w nawiasie wartosci z wersji 1.01)

min. 30(39)

avr. 55(61)

max. 121(152)

% 0-28-72 (0-4-96)

 

1280x960

min. 14(27)

avr. 25(43)

max. 62(94)

% 61-30-9 (0-56-44)

 

ustawienia to max bez ss (nadal nie dziala z fsaa), testy robione na JEDNEJ karcie nie w sli - gtx 490/675 delta 50. stery 81.85

btw: ciekawe czy na x1800 jest podobny wzrost czy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak bardzo niskie te wyniki Sulaco, jak na 24 potoki. Ty też robiłeś bencha na def.cpu? Ok 42fps śr framerate w 1280x960 to tak jak u mnie. Jeśli x1800xt będzie zachowywał się podobnie jak x800xt w tej grze, to z gtx'a dużo nie zostanie ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nadążam z tymi sterami, sulaco powiedz mi jak sie zachowują w innych grach, czy są z nimi jakieś problemy?

daj linka przy okazji <_<

1706600[/snapback]

ftp://download.nvidia.com/Windows/81.85/

dzisiaj sie pojawily, i w sumie trudno mi powiedziec czy sa z nimi jakies problemy, ja nie mialem z wersja poprzednia (81.84) zadnych wiekszych, tak wiec nie sadze, aby mialo sie to zmienic. z relase_notes wynika, ze w najnowszej wersji poprawiono duzo bledow .

 

I tak bardzo niskie te wyniki Sulaco, jak na 24 potoki. Ty też robiłeś bencha na def.cpu? Ok 42fps śr framerate w 1280x960 to tak jak u mnie.

proc to x2 2,7giga. mozesz podac dokladne swoje wyniki w 1280x960 (max bez ss)? thx Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem o klonowaniu.

NIE SKLONUJESZ SC:CT bezposrednio !

Musisz sie bawic w patchowanie, crackowanie, itp.

EOT

1706120[/snapback]

A jak wytłumaczysz to, że zrobiłem idealną kopię bezpieczeństwa Trackmanii Sunrise i działa jak oryginał? Czyli da się wszystko. :) To tylko kwestia czasu. :) Crakerzy zamiast łamać zabezpieczenia będą je po prostu klonować! Tak będzie najprościej i najszybciej. :wink:

 

Wracając do gry. Możecie sprawdzić, czy na ATI jest wzrost FPS po instalacji patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zauwazylem dziwne zachowanie tej gry z polaczeniem z frapsem... puszczam test bez frapsa i mam stosunek klatek (odpowiednio - kto ma feara wie o co chodzi) 0 44 56 z frapsem 30 52 18 :blink: W grze tez jest odczuwalne zmniejszenie fps z frapsem - jestem wyjatiem czy co (nie czytalem calego tematu co prawda)?

1706133[/snapback]

ja juz dawno to zauwazylem, seria 2.x jest zwalona jakas, na uzywam 1.9 i jest ok, a seria 2.5 potrafila i o 20% zmniejszac wyniki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz dawno to zauwazylem, seria 2.x jest zwalona jakas, na uzywam 1.9 i jest ok, a seria 2.5 potrafila i o 20% zmniejszac wyniki.

:lol: przeceż taki program nadaje się tylko do kosza, wyobrażacie sobie np. prędkościomierz przez który prędkość maksymalna samochodu spada z 200 do 160Km/h :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze pobaw sie z EAX'ami i hardware'm sounda.Ustaw 2d,a jesli to nie pomoze to wylacz dzwiek 5.1.Z reguly to on jest przyczyna tego problemu.

1706517[/snapback]

robilem juz, w grze wylanczalem EAXy, zmianialem jakosc dzwieku,

w windzie w mixerze od audigy dzwiek zmienialem na stereo, bo wlasnie czasem to pomaga na problemy z dzwiekiem

zmienialem stery, nowe, stare, nawet jakies dziwne ktos tu zapodal linkiem,

 

w demie dialogow nie bylo i teraz w full tez nie mam dialogow, ci zolnierze nic nie mowia podczas gry, ten koles co mnie na poczatku gry deską uderza rusza ustami ale zero dialogu, w scenkach np w helikopterze (tez na poczatku) koles cos gada, ale cisza jest, tylko dzwiek helikoptera :mellow:

 

a ty piszesz ze tez tak miales i co wystarczylo ze przeinstalowales gre w inny katalog i juz ? bo tego tez probowalem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x960

min. 14(27)

avr. 25(43)

max. 62(94)

% 61-30-9 (0-56-44)

 

ustawienia to max bez ss (nadal nie dziala z fsaa), testy robione na JEDNEJ karcie nie w sli - gtx 490/675 delta 50. stery 81.85

btw: ciekawe czy na x1800 jest podobny wzrost czy...

1706593[/snapback]

Cpu ustawiony także na 2.7GHz, vga na codziennych taktach 555/1200. Maximum, bez SS (bo AAx4) w 1280x960 wygląda tak:

 

Dołączona grafika

 

min 20fps

avg 42fps

max 98fps

 

Rozkład klatek lepszy u Ciebie, jednak średnia ilość klatek na 24potokowej karcie oscylująca w granicach tego samego co na 16potokówce, zastanawia. Zobaczę jak będzie działał u mnie full w wersji 1.01. Może być tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszla poczta Director's Edition. Moglem gre zassac z torrenta, ale ostatnio staram sie doceniac *dobre* produkty, no i stad ten zakup. Nie mowiac juz o satysfakcji :wink:

 

Zamieszczam zdjecia dla osob ktore zastanawiaja sie nad kupnem tej edycji. Od razu mowie... instrukcja jak i ten komiks sa printowane na jakims super-recyclowanym pseudo-papierze - nic ciekawego.

 

Zawartosc plyty DVD? Dokladnie jeszcze nie zobaczylem - wyglada ciekawie, troche komentarzy developerow, ale oprocz tego - nic ciekawego. Innymi slowy - jesli jest roznica cenowa - nie warto.

W moim przypadku w pre-orderze wychodzilo tak samo, stad ten zakup. Gdybym mial doplacic wiecej za to - to bylbym rozczarowany.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

A co do samej gry, to recenzji pisac nie bede oprocz stwierdzenia, ze nie nalezy na nia narzekac, bo produkt jest naprawde bardzo dobry.

A tak w ogole to... nie chce nic mowic, ale czytajac sam ten topic i komentarze wiekszosci to mozna dojsc do wniosku, ze to jakis gniot ktory nalezy omijac z daleka ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos te sterowniki z supportu na plycie nie chca sie zainstalowac,

wywala jakis blad error registering the OCX c:\WINDOWS\system32\l3codeca.acm klikam ok a tu setup has complited, wiec nie wiem, ale chyba raczej nie poszlo <_<

 

co to za codec, moze wezme go znajde gdzies w necie i moze wtedy sie zainstaluje i dialogi bedą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos te sterowniki z supportu na plycie nie chca sie zainstalowac,

wywala jakis blad error registering the OCX c:\WINDOWS\system32\l3codeca.acm klikam ok a tu setup has complited, wiec nie wiem, ale chyba raczej nie poszlo <_<

1707592[/snapback]

wes zrestartuj kompa i potem odrazu zainstaluj to bez uruchamiania niczego, wtedy plik nie bedzie uzywany i da sie nadpisac.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sad but true :) Ale kto madry wypuszcza gre w czasach nadejscia króla :) bo nie dosc ze nudna ( nie jest zla ale nudna ) to jeszcze przybyl Wstrzas :)

1707586[/snapback]

A mnie az tak wciagnelo ze wczoraj wieczorkeim a moze juz w nocy o 1.00 gralem i gralem i gralem, a na drugi dzien trzeba do szkoly :D Pozniej dam wyniki testow na moim sprzecie :D

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jescze waze jak masz w sterach czy wydajniosc czy jakosc -robi to ogromna roznice

1707564[/snapback]

Tak, ogromną- dokładnie 1fps. Avg podskoczył do 43kl/s przy ustawieniach na najwyższą wydajność. Poprzednie testy były robione naturalnie na standardowych (najwyższa jakość, v-sync off) ustawieniach catalystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...