Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hose27

No - 19 dni, pieknie :D Ciekawi mnei kto to rzucil taka trefna informacje na temat premiery w pazdzierniku, a nawet ktos powiedzial, ze w grudniu :P a tym czasem bedziemy ją mieli jeszcze w wakacje haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Mam problem z demkiem FEAR działało ale dziś chce włączyć i wyświetla mi sie error "Invalid system-time detected. Please insert your CD/DVD to start the application" po kliknięciu OK "No disc inserted. Please insert the CD/DVD".

 

Ok wystarczyło dodać w zegarze rok do przodu i odziwo działa.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to za 5 dni bedzie multi fear za friko a juz chcialem kupic orginal z allegro

nowe mapki patche nowi gracze w tym cala masa noobow i lamerow ehhh

napewno zyska na tym gra bedzie wiecej graczy serwerow bo w koncu bedzie za friko

 

ale niezla zagrywka marketingowa promocja marki aby znalezli sie chetni na extraction point

 

ea games powinni sie uczyc od monilitha te ich obsrane platne dodatki do bf2 to juz lekkie przegiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

... zapomniałeś wspomnieć o patchach psujących rozgrywke :lol:

 

Grałem wczoraj w demo FEAR MP no i jak za pierwszym razem Pokazało się You Win i byłem jednym z najlepszych to nie tak źle jak dla nooba :razz: ( troche łatwa gra mi się to nie podoba bo lubie trudniejsze gry np Red Orchiestra gdzie tzeba mieć niezłego skilla by być jednym z najlepszych) Gra ogólnie jest efektowna i szybka. Trzeba mieć głównie refleks i orientacje... no i duzo FPS. Gra się miło ale musiałbym to zobaczyć jak się gra klanami w ligach bo na tym polega głównie MP. Dobre jest to, że jest wychylanie czego brakuje w CS:S :blink: Szkoda tylko, że jest mało broni i nie są one realne i licencjonowane. Hmm no i w innych grach chyba jeszcze gra świateł nierobiła tak wiele chodzi mi oczywiście o cienie padające na ściany itd dzięki czemu można zaczaić się na przeciwnika.

 

A i ogólnie co do FEAR'a hmm nałuchałem się nażekań o wymaganiach nasłuchałem i przestraszony odziwo w demie wszystko na maximum tylko tekstury na medium i podczas strzelanin 30 FPSów jest czyli płynnie.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Jak na mp to 30 fps to nie jest za dobrze. ;]

Co do broni to gwarantuje, ze jak wyjdzie juz ten fear combat to pojawi sie kilka fajnych modow. ;]

O to 30 FPS chodziło mi oczywiście w singlu :wink: podczas strzelanin wiadomo jak się idzie korytarzami to nawet i po sto kilkadziesiąt jest. W multi nie wiem nie patrzałem skupiłem się na gierce :razz:

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogrywałem sobie w tą gierke ale... któregos dnia włączam ją zeby kontynuowac misje a tu zonk- brak dzwięku:((( Czego moze byc to przyczyna gdyz wczesnie j wszysko bylo OK.

 

ps. mowie o zwyklym fear

Edytowane przez el_kolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

To jak mowisz o zwyklym fear to napisz to w temacie o FEAR a nie o FEAR combat?

Ta lepiej się czepiać niż pomóc :razz: ?

 

@EL Kolo pobaw się ustawieniami dźwięku jak to nic nie da to idź do menedżera urządzeń i tam wyłącz i po chwili włącz karte dźwiękową jak to też nie pomoże to zawsze można skopiować sejwy i przeinstalować gre :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak mowisz o zwyklym fear to napisz to w temacie o FEAR a nie o FEAR combat?

temat sie nazywa fear a nie fear combat wiec nie cwaniakuj

 

@Ludwiczek nie pomoglo wyłączenie/włączenie karty i reinstal również:/

Edytowane przez el_kolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

rozumiem, że normalnie dźwięk w innych grach działa? No to może jakieś patche, nowe stery? A w grze dźwięk włącz na minimum a potem na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dziwny problem , nawet na ustawieniach medium wszystko, bez aa i af gra mi ciagle doczytuje z dysku twardego, co 2-3 sekundy doczyt i oczywiscie zwiecha gry, nie da sie tak grac... nie wiem moze za malo ramu, moj konfig: c2d 6300@2,5Ghz , 7900GS (galaxy) 615/900(1800) i 1 GB ramu, nie wiem co to moze byc, help aha stery do grafy 91,47

Edytowane przez dzieciol4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dziwny problem ...

lets face it ;)

giga ramu to mało do feara

poza tym poodkręcaj ten sprzęt - powinien bez problemu ciagnąć na stocku tą gre - moze to OC które masz jest niestabilne - zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syf w systemie, posprzątaj, powyłączaj zbędne programy i będzie dobrze.

syfu nie ma bo system postawiony na nowo, inne gry smigaja jak glupie, w marku 05 po oc 10500 pkt

 

lets face it ;)

giga ramu to mało do feara

poza tym poodkręcaj ten sprzęt - powinien bez problemu ciagnąć na stocku tą gre - moze to OC które masz jest niestabilne - zasilacz

sprzet podkrecony, j/w zasilacz na bank to nie jest bo mam enermaxa 400W kupiony miesiac temu...

 

sam juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Dobra mam coś z dźwiękiem. Karta jest zintegrowana zwie się C-media AC 97. W grze dźwięk dziwnie brzmi słychać tak jakby szumy, a jak ktoś powie to jego głos też ma dodatkowo taki szum. A przy wyjściu z gry blue screen i reset kompa. Jak wyłącze dźwięk gra chodzi dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

opcje dzwieku i hardware acceleration, ewentualnie jakie ustawienia inne zmien na stereo. powinno pomoc. mialem podobny problem swego czasu. patch chyba tez rozwiazuje sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

opcje dzwieku i hardware acceleration, ewentualnie jakie ustawienia inne zmien na stereo. powinno pomoc. mialem podobny problem swego czasu. patch chyba tez rozwiazuje sprawe.

[gluteus maximus]. To samo. Może patch coś pomoże. Ciekawe też to, że z wyłączonym dźwiękiem gra ładuje się w 5sekund a z włączonym włącza się 2 minuty.

 

 

EDIT

Na 2 minutowe ładowanie pomogło Wywalenie ACE MEGA CODEC PACKS a na dziwny dźwięk wyłączenie przyśpieszenia sprzętowego dla Dźwięku w DXDIAG'u.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Pierwsze 10 minut F.E.A.R na X360.

http://xboxyde.com/news_3810_en.html

Mam dziwne wrażenie, że tekstury wyglądają jak na LOW. Szkoda, że gra tak późno wychodzi ja już właśnie drugi raz sobie przechodzę. I muszę przyznać takiego wrażenia jak trafienie w granat po zwolnieniu gdy dopiero co wyrzuca go przeciwnik i wybucha przed jego twarzą chyba jeszcze nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem FEAR razem z dodatkiem i mi sie kaszani. Instalowałem juz dwa razy. Za każdym razem jak sie zainstaluje i włącza to mi wyskakuje, że płyta nie ta :/, a jak włoże inny dysk to wyskakuje, żeby wrzucic cd 1. Nie gadajcie, że mam szukac cracka na oryginalna gre bo padne.

 

OK, rozszyfrowałem ten mały bezsens. Pomimo tego, że jak się włoży 5 cd i wyskakuje napis żeby włożyć 1 cd. należy to zignorowac i wystartowac gre :)

Edytowane przez PoGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...