Skocz do zawartości
Dr.Stan

Grand Theft Auto 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tą gierką. Już podczas instalacji pisze "no suitable DirectX version detected". Mam DX 9.0b.

Gdy włączam gra, wywala się błąd i generuje dziennik błędów. Mam Win2000.

Dawno temu gra mi działała, ale teraz nie wiem co jest. Podejrzewam że to przez DX, gdyż wszystkim co mają DX8 gra działa.

Niestety musze mieć DX9 żeby działały nowe gry np. Vice City.

Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim problemem jest to że nie działa GTA2!!! W instalatorze pisze "No suitable DirectX version"!!! Gra wywala na starcie i robi sie dziennik błędów!!!

Co zrobić żeby działało, pomijając zmiane DirectX-a na starszą werjse niż 9.0b???!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No GTA3 se nie instalne bo sie wiesza na moim konfigu ( jak miałem intela sie nie wieszało, na ktorymś amd z kolei sie wiesza :) ).

Chyba problem stoi po stronie Windows 2000 a nie DX9. Przypomniałem se że pare lat temu gta2 nie działało na win2k a działało na win98.

Chyba pomyśle nad dwoma systemami operacyjnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Założyłem tego posta po to, by każdy, kto kocha serię GTA mógł powidzieć co czuje i jak komentuje politykę firmy Rockstar. Wiem, że na stronie Tweaka można pisać komentarze na ten temat, ale dlamnie to zamało... Powiem tak - dlamnie to najlepszy prezent na te święta!!! Oby za rok można było ściągnąć legalnie GTA 3 :twisted:

No panie i panowie... jaka jest wasza opinia na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Też mam problem ze ściągnięciem tej gry, ponieważ serwer jest pełny. Przecież nie tylko my, ale i cały świat chce ściągnąć tę grę. Myśle że za kilka dni trochę się poluzuje...

 

Czyli teraz wszystkie pozycje z piracką wersją na stronach torrentpwych GTA2 stają się legalne?

Myślę że tak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLEASE NOTE that while this game may be downloaded for free by all who register by filling out the form on this page, it is NOT freeware and may not be mirrored or duplicated by any third parties without express written consent from Rockstar Games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może są juz gdzies jakies "mirrorki" poniewaz serie GTA zawsze kochalem a teraz jeszcze za darmo :D jak bedzie sie dalo, sciagam i wypalam do kolekcji klasyka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi GTA2 kojarzy się z PSX'em kilkaset godzin spędzonych nad przechodzeniem tej gry na konsoli a gdzies w połowie 2000 roku juz gralem na piecu :) kurde dostać sie tam nie można! :(

 

jak ktos bedzie znał nazwe pliku na który tak wszyscy sie probojemy wepchac to prosze podac :D a jesli ktos zna jakies inne źrodło tez byl bym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak oryginał ale przy tej wersji napisali>

This version of GTA2 is modified from its original version to enable support for modern PC's and current Microsoft® Windows® platforms. However, we unfortunately cannot guarantee that GTA2 will work correctly on your PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglad na to że mamy ten sam problem,, nieoficjlny mirroring wskazany ;-)

 

żeby nie było -

*NOTE: The information you provide on this form may be collected even if you are not eligible to download the game

więc jak już mamy dostawać spam to może by coś w zamian było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...