Skocz do zawartości
dezerterpl

Soldiers - Heroes of World War II

Rekomendowane odpowiedzi

E..na easy jeszcze jakoś idzie 8) Narazie mam prawie 3 kampanie za sobą (ostatnia misja USA).

 

Dwa bezsensy: Mam stanowczo za mało żolnierzy, a wrog na easy pada od 1 strzalu, za to ja..z 10? Mowa o km-ie. No ale coz..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

W wypsażeniu czołgu masz baniak na paliwo. 

Weź go i zbierz paliwo od innego pojazdu, np. skasowanego niemieckiego. 

Aczkolwiek lepiej jak naprawisz niemiecki czołg. Z tego co pamiętam to mają w bakach po około 140 - 160 litrów. 

Do naprawy musisz użyć skrzynki z narzędziami. 

Pozdrawiam.

Panowie a jak moge te przedmioty (paliwo narzedzia) zabierac, bo chce je wsadzic do inventory bo jak je chwytam to sa caly czas czerwone pola i niemoge ich zabrac...

Musisz je wsadzić w łapy wybranemu żołnierzowi, patrz wyżej było już o tym.

Co było już o tym nic nie było !!!! Ja też nie moge zabrać baniaka na paliwo i skrzynki z narzędziami, moze robie coś źle podchodze do czołgu naciskam "X" pojawia sie ikonka oka naciskam na czołg jak chce przenieść ww przedmioty to nie moge bo jest czerwone pole czyli coś nie tak. Wywaliłem wszystkie przedmioty (moze gosciou za słaby i nie umi unieść lol) ale nic stoje w miejscu. Gram w demo ... aa próbowałem tego samego z kazdym żołnierzem.

 

5 min later

lol sam na to wpadłem tego typu przedmioty nie bierze się do plecaka tylko do ręki (przeciągamy przedmiot na postać dokładnie na dłoń pojawi sie światełko i upuszczamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz je wsadzić w łapy wybranemu żołnierzowi, patrz wyżej było już o tym.

(...)

5 min later

lol sam na to wpadłem tego typu przedmioty nie bierze się do plecaka tylko do ręki (przeciągamy przedmiot na postać dokładnie na dłoń pojawi sie światełko i upuszczamy

Barawo, a co ja wcześniej napisałem :) 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Grałem" w Soldiersów z znajomym z zew. IP po sieci, ale musze przyznać, że masakra. Gra wyciągała 1-2 Fpsy :P Lagi, lagi, lagi..nawet nie mogłem mu wysłać tekstu..

 

Z pewnością do tej gry potrzebne jest solidne łącze, albo solidny serwer. Zostaje tylko LAN..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za trudna ? Ja gram czasem na hard czasem na normal czasem na easy i jakoś już 2 kampanie mam za sobą :]

 

Gra chodzi miodzio - 0 tnięcia (all na full shadows off). Niestety AI naszych podopiecznych jest cholernie zrąbane. Nowy patch to naprawia zleksza.

 

7/10 ocena tylko i wyłącznie za AI bo na jedną misje przypada kilkanaście słów kur*** ;]];]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za trudna ? Ja gram czasem na hard czasem na normal czasem na easy i jakoś już 2 kampanie mam za sobą :] 

 

Gra chodzi miodzio - 0 tnięcia (all na full shadows off). Niestety AI naszych podopiecznych jest cholernie zrąbane. Nowy patch to naprawia zleksza.

 

7/10 ocena tylko i wyłącznie za AI bo na jedną misje przypada kilkanaście słów kur*** ;]];]

A gdzie Ty dorwales patcha do wersji PL? Bo oczywiscie mam oryginal, ale denerwuja mnie te bugi do tego stopnia, ze postanowilem sobie zrobic przerwe do czasu zalatania dziur! :evil:

 

Jak przejsc chyba 3 misje ruskami, chodzi o ta co trzeba sie podkrasc do pociagu (wagonu) i gdzies odjechac w celu odnalezienia ukrytej katiuszy... Chodzi o to ze ten wagon jest max obstawiony przez niemcow i nie widze luki ktora bym mogl sie przedostac do srodka.

HELP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Utkwiłem na misji radzieckiej, w której trzeba wyjechać lokomotywą z podczepionym wagonem z"katiuszą".

Nijak nie mogę przestawić zwrotnicy (wygląda jakby było za mało miejsca). Proszę o podpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na Hard ta gra jest dla mnie zbyt prosta :P

Prosty sposob na kazda misje-zrobic rozpierdziuche kompletna :) Uniwersum na wszystko jest 2 ludzi z MG34/42 na flankach i szturmowy na srodku - dobrze jak ma co p-panc (bazooka lub ewentalnie granaty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tory są czyste, sprzęt nieuszkodzony.

Jest taki momeny gdy trzeba cofnąć lokomotywą z wagonami do zajezdni - budynku.

Wtedy trzeba przestawić zwrotnicę ale wygląda to tak jakby gość który przestawia zwrotnicę miał za mało miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio udało mi sie dorwac w swoje łapki Soldiers: HoWWII i standardowo wybrałem kampanie niemcami (ach te Tygryski i Panterki 8) :twisted: ). Gra sie swietnie, świetna grafika , miła dla uch muzyka i do tego całkiem fajny realizm (zwłaszcza stalowych "Kotów" :P ). Ale najbardziej przykuł moja uwage niemiecki bochater - Michael Wittman (As niemieckich pancerniaków ). Dla tych którzy nigdy nie słyszeli o nim ani o jego wyczynach polecam coś przeczytac

Np:

http://www.panzerfaust.piwko.pl/wittmann.htm

A tu Witman na tle swojego "Tygryska"

Dołączona grafika

Tygrys, czołg który budził respekt u każdego pancerniaka. :P 8)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie..., czy w końcu komuś udało się przejść tę misję z dema? Bo mi po 3 godzinach (w tym 30min wczytywania savesów) tak :) Pozatym gra jest super :)

Edytowane przez Dawid afg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z misja 4 u amerykanow, chodzi tam o zniszczenie dwoch pancernych czolgow oraz dzialka ostrzeliwujacego pobliski teren, mam problem bo dynamit wykorzystalem do wysadzenia pancernych czolgow a zabtaklo mi dynamitu do wysadzenia dzialka, nawet pokusilem sie o zalatwienie poradnika bo juz bylem zbyt zdesperowany (kilka dni nad tym samym punkcie) , i tam pisze ze jesli zabraklo nam dynamitu to nalezy uzyc granata przeciwpancernego i wlasnie w tym tkwi problem bo przeszukalem wszytskich gosci, skrzynie i takowego nie ma !!! lol jak przejsc ta misj??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...