Skocz do zawartości
kapi32

The Suffering PC

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wiedziec tylko jedno.

Czy ta gra ma caly czas takie klimat jak na poczatku w wiezieniu ?

Raczej nieinaczej :twisted: 8)

Czyli komedia ?

 

Powiem tak,od 16 etapu to tylko strzelanka.Mimo to potrafi przestraszyć 8) :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Utknalem w 11lvl. Wlaczylem generator w piwnicy, spenetrowalem obydwa pietra. Utknalem na strychu, w miejscu gdzie znajduja sie te drzwi pod napieciem. Probowalem zrobic cos z tym dziwnym generatorem ale jakos nic nie przychodzi mi do glowy. Jak wylaczyc prad i otworzyc te drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące misyjki o wdzięcznie brzmiącej nazwie "The Sinlge Bullet Theory" :twisted:

Mianowicie :arrow: Poziom rozpoczyna się gdy wchodzę z jaskini [ przez wyrwe w ścianie ] do jakiegoś pokoju [ potem lookam na filmik z panem z zielonego gazu ] po czym biegne aby pozakręcac rury w rogach tejże , nazwijmy to "salki" - co by sie nie dusić . Zostaje tylko przesunięcie jednej metalowej skrzyni , na kratke w podłodze , z kótrej to nota bene tesh ulatnia się gaz .

Zostaja dwie kratki w podłodze z których ulatnia się gaz . A w raz z nim "pan zielony gazowy" który to nawala we mnie gazowymi pociskami[ przelatujac z jednej kratki , do drugiej].

Życia mi już nie ubywa od gazu , ale za cholerę nie mogę dojść do tego co mam poczynić aby przejść tą "misyjkę"

Widziałem tam jakiś piec i wielką korbkę na środku tej sali , między rurami . Korbką se kręce i kręce , i kręce i ... bida :!: :!: :!:

Nie wiem już co mam z tym czymś zrobić :x

Pomożecie :?: :?: :?:

 

WIELKIE thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące misyjki o wdzięcznie brzmiącej nazwie "The Sinlge Bullet Theory"  :twisted:  

Mianowicie  :arrow: Poziom rozpoczyna się gdy wchodzę z jaskini [ przez wyrwe w ścianie ] do jakiegoś pokoju [ potem lookam na filmik z panem z zielonego gazu ] po czym biegne aby pozakręcac rury w rogach tejże , nazwijmy to "salki" - co by sie nie dusić . Zostaje tylko przesunięcie jednej metalowej skrzyni , na kratke w podłodze , z kótrej to nota bene tesh ulatnia się gaz .  

Zostaja dwie kratki w podłodze z których ulatnia się gaz . A w raz z nim "pan zielony gazowy" który to nawala we mnie gazowymi pociskami[ przelatujac z jednej kratki , do drugiej].

Życia mi już nie ubywa od gazu , ale za cholerę nie mogę dojść do tego co mam poczynić aby przejść tą "misyjkę"

Widziałem tam jakiś piec i wielką korbkę na środku tej sali , między rurami . Korbką se kręce i kręce , i kręce i ... bida  :!:  :!:  :!:  

Nie wiem już co mam z tym czymś zrobić  :x  

Pomożecie  :?:  :?:  :?:  

 

WIELKIE thx

Poszukaj kilka stron wcześniej,zrobiłem nawet schemat 8) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki stary :] dałem radę ! uff

 

A powiedzcie mi moi drodzy co też poczynić mam w misji 19 , gdzie to ZAP!@#$%& i dobijają mnie "dzieciaczkopochodnie" ? Pan "z radja" cały czas nagina "Lighthouse must be illuminated" - tylko jak :!: :?: :evil: Wlazłem na góre po drabince . Między trybami tego mechanizmu od latarni były "resztki" Slayer'a.Usunąłem je. I co ? I dalej bryndza.Korbka nie działajet. Do tego na samej górze ,gdzie umieszczona jest ta DUŻA latarnia , nie ma żadnego [ nawet jednego zasranego ] przYcisq :? Czy może ma z tym coś wspólnego ta "wajcha" obok "świecącej dziury" :?: Bo jeśłi tak to lipa . Mam mało zycia , "pochodnie" mnie dobijają kiedy próbuje wyjść za siatke - po uprzednim odpaleniu tejże wajchy :x Wogóle to jest jakiś sposób na te "płonące bachory" :?: :?: :?: Czy pozostało mi tylko spierdzielac przed nimi :lol: :!: :?:

 

:arrow: :arrow: :arrow: POMOCY :!:

 

:mrgreen:

 

No dobra .Radę sobie dałem .Ale , ale... mam kolejny problem :lol:

Konkretnie chodzi mi o 20 [ tym razem ] misyjkę :twisted:

Jak u diabła mam przejść na drugą strone tego zwalonego mostu , czy czegoś tam :arrow: :?: :?: :?: Wokoło mnie poginają non stop te płonące dziewuszki :? Pickup obok eksplodował , ale niczego to nie zmieniło :cry:

 

tradycyjnie jush :

 

PoMoCy

 

DOBRA CFANIACZKI 8) Co mam zrobić [ czyt. gdzie wleść ]w misji 20 - ponoć to walka z bossem końcowa :twisted: Widzę tylko dżwig z tą maszyną do ożywiania "truposzy" , jakieś skrzynie i pudła , oraz coś co przypomina kontenery , na których umieszczona jest broń , ale te z koleji są ogrodzone i zakładam że nie da się na nie wejść . No i ten nieszczesny boss-monster... dwa jego ruchy i już leże

 

nosz qfa zniesmaczyłem się poważnie hyhyhy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie . 20 misja . Pomost . Najpierw zabijasz monstera jako człowiek . Potem człowieka jako monster . Cut scena . Naprawdę DUŻY , przydki i zły pan :twisted:

 

Pytanie tylko co zrobić z panem i czy ma z tym coś wspólnego ta "machineria" podwieszona do dzwigu :?: :?: :?:

 

Strzelam i strzelam , duży , brzydki i naprawdę zły pan wyskakuje co i rusz to z jednej strony pomostu , to z drugiej lub trzeciej.

Wale w niego i wale , a ten DUŻY oblech absolutnie NIC .

Wziąłem się na sposób i strzelałem w tego pana , który śmiesznie dynda mu u pasa , połaczony czymś w rodzaju pępowiny :?

 

Niestety cały czas bezskutecznie :!: :!: :!: god dammit :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wkoncu przeszedlem ta gre. Jednak w notesie pozostalo pare pustych stron wiec mysle,ze zabiore sie niedlugo za drugie podejscie. Nurtuje mnie jednak kilka kwestii: Przegladajac notes(pamietnik) mozna wyraznie odniesc wrazenie, ze Torque to jakas osoba trzecia a nie glowny bohater. Zupelnie tego nie rozumiem skoro kierujemy jego poczynaniami od samego poczatku. I co robi postac Torque'a przyczepiona do glownego bossa, skoro ten sam Torque walczy z nim w tejze chwili. Troche to wszystko pogmatwane.Moze mi ktos wytlumaczyc o co w tym wszystkim chodzi?

 

maze--> wskakujesz z paczki do dzialka i rozwalasz tego stworka.

 

trendi--> musisz opuscic dzwig, potem podejsc pod to smieszne urzadzenie i sie naladowac. Potem tylko rzucasz w ten czerwony punkt na klacie bossa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jest problem na chapterze 19 więc tak wlączyłem zasilanie i obrocilem pare razy latarnia i dalej nie moge wejsc do dokow brama jest zamknieta laze zabilwem wszystkie potworki i nic sie nie dzieje bede wdzieczny za pomoc

 

Hmm znalazłem że jakiegoś policjanta mam znaleźć problem w tym żę żadnego policjanta tam nie ma albo ja nie wiem gdzie go szukac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jest problem na chapterze 19 więc tak wlączyłem zasilanie i obrocilem pare razy latarnia i dalej nie moge wejsc do dokow brama jest zamknieta laze zabilwem wszystkie potworki i nic sie nie dzieje bede wdzieczny za pomoc

Hmm znalazłem że jakiegoś policjanta mam znaleźć problem w tym żę żadnego policjanta tam nie ma albo ja nie wiem gdzie go szukac :/

1187016[/snapback]

policjant jest o ile dobrze pamietam jeden przed latarnia(chyba ze Ci go stworki zabily) a drugi w stroozowce przy bramie.. wydaje mi sie ze to on wlasnie ja otwiera:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja mam The Suffering z czasopisma CD-Action, ale nie mam nowych sterowników do mojej szajskiej karty Intela.

1298807[/snapback]

A czy w readme jest napisana twoja karta przy supported ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio z nudów wygrzebałem ta gierke z pulki i zaczelem grac :P doszedłem do rozdziały 12:A lonelu Place to Die, czyli wlasnie wydostałem sie z domu złego doktora . Doszedłem do jakiejs rzeki, idac jej korytem widze 2 chlopczyków ktorzy wchodza coraz dalej do wody, ktora jest coraz głębsza, zabiłem kilka potworów+te co wychodzą z ziemi, i nie wiem co zrobic bo dalej do tej wody sie nie da wejsc , jest jakby jakas niewidzialna sciana :D Jak to przeszliscie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...