Skocz do zawartości
kapi32

The Suffering PC

Rekomendowane odpowiedzi

No coz, zainstalowalem nowego patcha ale problem nie zniknal. Nie wiem teraz czy to wina tego, ze mam przeterminowane krakersy czy za slaby proc (cel 500). Chociaz teoretycznie na slabym procu powinna odpalic i co najwyzej slajdowac. Ktos potwierdzil sprawnosc tego patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierca Super :twisted: zwłaszcza w nocy ze sluchawkami na uszach ... ciary non stop a momentami wlosy zjeżone .

Ale zatrzymalem sie w jednym momencie część 11 w tym domu ... zrobilem chyba wszystko bylem wszędzie ale za cholery nie moge z niego wyjsc wszystko co sie ruszalo rozwalilem no i nie wiem co dalejc POMOCY.... :!:

 

UPDATE : juz sobie poradzilem zlookalem to wejscie na strych wlasnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam taki problemik:

Podczas wyswietlanie pierwszego filmiku (midway) widac tylko pulpit i ekran strasznie miga. Filmik sie sknczy to gra odpla, ale menu sie zromazuja, a w grze nic nie widac (oprucz ikonek zdrowia itp). Normalnie czarno. Slychac odglosy ale nic nie widac.

Probowalem z roznymi ustawieniami grafiki, zmienialem stery i nic.

Acha... gra w trybbie okienkowym śmiga (z mam programi ktory zmienia okienko w fullscreen.. ale to nie to samo co peawdziwy full screen, ale przynajmiem moge pograc)

 

Ktoś moze tez tam ma.

kad macie codeci WMP9 (one sa nie zbede do odpalenia gry, i sadze ze ma mam jakies lewe, dlatego ta sie dzieje)

 

Any ideas ??

 

 

UPDATE: Gra poprostu nie dziala w 1024 (zarowno full na i wind)m a innych rozdzielczosciach śmiga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jak mam taki problemik:

Podczas wyswietlanie pierwszego filmiku (midway) widac tylko pulpit i ekran strasznie miga. Filmik sie sknczy to gra odpla, ale menu sie zromazuja, a w grze nic nie widac (oprucz ikonek zdrowia itp). Normalnie czarno. Slychac odglosy ale nic nie widac.  

Probowalem z roznymi ustawieniami grafiki, zmienialem stery i nic.

Acha... gra w trybbie okienkowym śmiga (z mam programi ktory zmienia okienko w fullscreen.. ale to nie to samo co peawdziwy full screen, ale przynajmiem moge pograc)

 

Ktoś moze tez tam ma.  

kad macie codeci WMP9 (one sa nie zbede do odpalenia gry, i sadze ze ma mam jakies lewe, dlatego ta sie dzieje)

 

Any ideas ??

 

 

UPDATE: Gra poprostu nie dziala w 1024 (zarowno full na i wind)m a innych rozdzielczosciach śmiga)

Jakich uzywasz steroqw i karty graf ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam taki problemik:

Podczas wyswietlanie pierwszego filmiku (midway) widac tylko pulpit i ekran strasznie miga. Filmik sie sknczy to gra odpla, ale menu sie zromazuja, a w grze nic nie widac (oprucz ikonek zdrowia itp). Normalnie czarno. Slychac odglosy ale nic nie widac.  

Probowalem z roznymi ustawieniami grafiki, zmienialem stery i nic.

Acha... gra w trybbie okienkowym śmiga (z mam programi ktory zmienia okienko w fullscreen.. ale to nie to samo co peawdziwy full screen, ale przynajmiem moge pograc)

 

Ktoś moze tez tam ma.  

kad macie codeci WMP9 (one sa nie zbede do odpalenia gry, i sadze ze ma mam jakies lewe, dlatego ta sie dzieje)

 

Any ideas ??

 

 

UPDATE: Gra poprostu nie dziala w 1024 (zarowno full na i wind)m a innych rozdzielczosciach śmiga)

u mnie to samo... 1024x768 wzwyż gierka się buraczy

muszę grać w 800x600

a na patcha trzeba nowe lekarstwo, a takiego nie znalazłem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

hydro2--> Link przerzuca mnie na strone z patchem 1.1. To o to chodzilo, czy moze tamta strona zostala usunieta?

 

oto chodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwalic 1 wyswietlacz ? :P

Eh :oops: dzęki pomogło :)

 

UPDATE:

 

Mam koleiny problem, w tym domu. Taki motyf, że jest ten doktorek robi cos na łóżku stworowi. Drugi taki wielki jest skuty i nie morze się ruszyć. Ja tam wpadam rozwalam wszystkich a ten doktor przywraca ich do zycia. Rozwalam wszsytkie wyświetlacze co się da i nic. Strzelam taka skrzynia z góry spada i doopa. Co dalej zrobić :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

tandeta a nie gra...

Tandeta to Ty :lol: Ale Ci wybaczam za te slowa bos poczatqjacvy uczestnik loszko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem i teraz podaje linka dla tych ktorzy maja problem z engine - 

http://www.gamershell.com/download_init.sh...3946572989461.3 

to wam pomoze - sprawdzone

:evil:

 

Kurcze , u mnie jest też z tym problem(Wystąpił problem z aplikacją Engine i zostanie ona zamknięta), ale patch nie pomaga . HELPPPP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy problem pojawil sie w "rozdziale" 7. Ten moment gdzie mozemy pomoc straznikowi dostac sie do radio bulding :] Trzeba przejsc po moscie na ktory spadaja po 3 potworki na poczatku i na koncu. Na koncu hmmmm mostu jest dziura z rdabina i ogien. Probowalem jakos przeskoczyc przez ogien ale nie bardzo sie da, mozna tez zejsc na dol po drabinie sa drzwi ale zamkniete :| Probowalem przeprowadzic tego straznika, ale on sie tak ociaga, ze juz sam mu w glowe strzelilem :twisted:. Rozwalilem tez butle z gazen, zrobila sie dziura z wyjsciem na boisko. Na booisku wszystkie drzwi pozamykane, a na srodku dziura z jakas rozowa poswiata z ktorej wyskakuja "mieczonogi". Nie mam pomyslu jak pchnac gre dalej....help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka spoko, może grafika w porównaniu do far cry, nie powala, ale jen narazie żadna gra nie dorównuje jej grafa. :)

Klimat też niezły, twarz głównego bohatera strasznie kojarzy mi się z Wolverine z X-mena :). Gra mi się fajnie. Jednak nie bardzo rozumiem co jet w niej takiego przerażającego, że strach grac w nocy. Próbowałem i jakoś bez efektu. Może jest tak, że na mnie ogólnie nie robią w grach wrażenie wszelkiej maści powykręcane stworki, nieważne skąd pochodzą. No i jest jeszcze jeden problem. Grając w Maxa, HL, Bloodrayne,..i kilka innych ciekawiło mnie co jeszcze wydarzy się bohaterowi. Tu jest mi to w zasadzie obojętne. Czegoś jednak tej gierce brakuje (jak dla mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy problem pojawil sie w "rozdziale" 7. Ten moment gdzie mozemy pomoc straznikowi dostac sie do radio bulding :] Trzeba przejsc po moscie na ktory spadaja po 3 potworki na poczatku i na koncu. Na koncu hmmmm mostu jest dziura z rdabina i ogien. Probowalem jakos przeskoczyc przez ogien ale nie bardzo sie da, mozna tez zejsc na dol po drabinie sa drzwi ale zamkniete :| Probowalem przeprowadzic tego straznika, ale on sie tak ociaga, ze juz sam mu w glowe strzelilem :twisted:. Rozwalilem tez butle z gazen, zrobila sie dziura z wyjsciem na boisko. Na booisku wszystkie drzwi pozamykane, a na srodku dziura z jakas rozowa poswiata z ktorej wyskakuja "mieczonogi". Nie mam pomyslu jak pchnac gre dalej....help

Na pomoście co przeprowadzasz strażnika po lewej stronie masz reflektory musisz je zapalic i skierowac światło w to miejsce co zeskakują potworki. musisz przesunąć skrzynię żeby spadła na dół , na boisku co wyskakują potworki musisz wszystkie je zabić a na ziemi leżą pudla z TNT (chyba już nie pamiętam) jak w nie strzelisz to wybuchna , i bedzie dziura w siatce.

 

Czy ma ktos save z innym zakończeniem niz Bad ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vixen, zrobilem tak jak mowiles, ale po strzale w kazda se skrzynek zadna dziura sie nie zrobila, a na potworki zmarnowalem cala mozliwa amunicje, zostal mi miecz :/, a potwory dalej z tej dziury wyskakuja :/ Cos jest nie tak, albo mam jakis bug w grze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Cubante :

You'll come to a long walkway with searchlights along its length.  Slayers  

will leap from the trees.  Aim the searchlights at the trees to stop the  

flood.  Man a searchlight by using the Action button, and turn it on with the  

right trigger.  Aim the last searchlight at the pit below you.  You can also  

use the searchlight to burn some of the slayers in the playing field.

 

At the end of the walkway is a trapdoor with a nearby crate.  Push the crate  

into the opening to explode the gas canisters below.

 

If you haven't already killed the frightened guard, go back and get him now.  

He'll eventually decide to follow you.

 

Run ahead of him and climb down the ladder to the baseball field.  You will  

have to fight many Marksmen, and it's best to leave the frightened guard  

safely out of danger.  Once the coast is clear, you can climb back up to get  

him.  It's a quick jog to the communications building, where you will find a  

Quarry map.

 

Climb the ladder and jump across to the burning rooftop.  Go inside the  

workshop to end the level.

 

w razie dalszych problemow : http://db.gamefaqs.com/console/xbox/file/suffering.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vixen, zrobilem tak jak mowiles, ale po strzale w kazda se skrzynek zadna dziura sie nie zrobila, a na potworki zmarnowalem cala mozliwa amunicje, zostal mi miecz :/, a potwory dalej z tej dziury wyskakuja :/ Cos jest nie tak, albo mam jakis bug w grze :|

Chyba ostatni reflektor Trzeba skierowac na tą dziurę (nie pamiętam za bardzo :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 18 rozdziale i do tej pory nie miałem problemoow. Gierka po prostu wymiata! Moim zdaniem lepsza od Bloodrayne'a aczkolwiek przy Manhuncie wymieka;) Jesli macie jakies problemy to piszcie smialo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...