Skocz do zawartości
kapi32

The Suffering PC

Rekomendowane odpowiedzi

Vixen, tak wlasnie zrobilem. Po chwili pojawia sie pelno tych kolesi z karabinami na plecach, a strzelanie w skrzynie nie rozwala zadnego plotu. Przesuwac tych skrzynek tez nie mozna :/

 

Moze bedzie latwiej tak....moze mi ktos przeslac sejwa z poczatkiem 8 rozdzialu na adres cubante(NA)tlen.pl

 

NA = @ 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie robi.... jak tylko znajde w chacie to ci wysle ale nie jestem pewien czy mam. Powiem ci co ja tam zrobilem: najpierw skrzynka na dool zeby rozwalic butle, (reflektor nakierowalem na prawo od dziury zeby spalic wszystkie mieczonogi:)), robi sie dziura w murze na boisko, schodzisz z kolesiem on zostaje a ty lecisz na wprost od dziury w murze, o ile dobrze pamietam po 2 stronie jest karabinek, odsylasz kolesi spowrotem do piekla i w pewnym momencie pacjent ktoory za toba chodzi wyjdzie i cie zaprowadzi dalej bodajze na prawo od karabinku ale tego dokladnie nie pamietam.... wiem tylko ze nie mialem z tym zadnych problemoow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi zadales do myslenia teraz :| u mnie na bosiku nie ma zadnego karabinku :wow: Z mieczonogimi sobie poradzilemale te typki z karabinami nie reaguja na swiatlo, a zastrzelic ich sie nie da caly czas nowe wychodza z ziemi. Ten straznik znowu stoi jak wryty w tej dziurze po wybuchu i cos biadoli, ze mam uzyc znowu lampy, ale to raczej chodzi mu i mieczonogie. Wesze jakis glebszy przekret z ta gra 8)

 

Sejw by jednak byl mile widziany.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... jestes pewien ze nie soii dokladnie po 2 stronie boiska naprzeciwko dziury w murze, ktoora tu wszedles? sproobuj skierowac strumien swiatla na dziure i...poszukaj karabinku. jestem prawie pewien ze tam byl :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem jestem juz w latarni - ale niewiem jak ją uruchomic :/ jest jaks dziwgnia ale za nic w swiecie niedarady jej przekrecic- a jak wychodze z latarni to jedyne co mi zostaje to przejscie pzrez las i udanie sie dorgą w 2 rózne kierunki ale wydaje mi sie ze najpierw tą latarnie musze uruchomic .. ale JAK ?? :/

 

Z góry THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... Jestem w 12 rozdziale i nie potrafię przejść zawalonego mostu... poszedłem do tunelu... duchy dzieci wlazły do wody, porozwalałem wszystkie potwory i... nic... (oczywiście próbowałem wskoczyć wszędzie aale się nie dało) POMÓŻCIE!!!

 

P.S. Ostatnio przinstalowałem Windę i w grze straciły mi się opisy z "Archives"... czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjdź z tej całej wody po takim wielkim kamieniu idź chyba w prawo zoabczysz cieżarówke użyj ALT na niej ona zjedzie na du i wespniesz sie po niej na 2 stronę- a ja dalej mam pytanie JAK odpalić latarnie ?? ;/

 

 

ja tez reinstalowałem i starciłe a niwiem jak przywrócic chyba nieda rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjdź z tej całej wody po takim wielkim kamieniu idź chyba w prawo zoabczysz cieżarówke użyj ALT na niej ona zjedzie na du i wespniesz sie po niej na 2 stronę- a ja dalej mam pytanie JAK odpalić latarnie ?? ;/

 

 

ja tez reinstalowałem i starciłe a niwiem jak przywrócic chyba nieda rady

to nie taka prosta sprawa z ta latarnia :lol: musisz z niej wyjsc. Uwaga! nowe upierdliwe stwory polecam TommyGun, tam bedzie gliniarz, pomarudzi chwile idz za nim dojdziecie do bramy, zbierz co jest do zebrania, gliniarz znowu pomarudzi i zaprowadzi cie do minielektrowni. Uwazaj na niego bo sie chlopak przydaje! Na poczatek uruchom obydwa reflektory na goorze i jeden skieruj na dziure z ktoorej wyskakuja stworki a drugim podpalaj mieczonogi. dopiero dopiero po uruchomieniu pradnicy latarnia zacznie dzialac. wrocicie sie do latarni a tam od zebatek na gorze musisz poodstrzeliwac noze mieczonogoow i pokrecic kolem. Lighthouse is fully working!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna przejsc w 6 rozdziale stolowke. ugasilem male pozary ale nie moge przejsc dalej poniewaz droge blokuje mi duzy pozar.z gory dzieki.

Przesuń szafke tak aby woda nie spływała do kanalizy :) Wtedy zagasisz pożar całkowicie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widdzieliscie ten bajer:

jak sie odszczeli głowe tym potworka co maja ostrza zamiast kończyn, one nic nie widza i atakuja swoich!!

No u mnie te co mają ostrza ciągle atakują te stworki ze strzykawkami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Siemka to znowu ja.Jestem pod koniec 18 levelu w pomieszczeniu z Horacem wypelnionym gazem.Musze tam zakrecic wszystkie kurki zeby wylaczyc gaz a nastepnie zatkac wszystkie otwory w podlodze tylko problem w tym ze nie moge znalezc wszystkich mozliwych miejsc jak to moge zrobic,tzn - jedna zatkalem skrzynia,druga strzelilem w sznur i klapka zaslonila otwor a trzecia zaslonilem strzelajacac w uchwyt w scianie przytrzymujacy kolejny sznur dzieki czemu spadla skrzynia z gory prosto na otwor.Zostaly mi bodajze 3.Widze ze sa ta 2 łódki ktore przytrzymuja deski ale problem w tym ze nie moge tych desek niczym rozwalic zeby te lodki spadly (o ile trzeba je łódkami przyslonic ale tak mi sie wydaje),no i pozostaje jeszcze 1 otwor,jak wiecie jak to przejsc to bede wdzieczny.

PS1 - czy daleko mam do konca?

PS2 - Tak wogole to gram dobre zakonczenie na hardzie tzn nie pozwolilem nikomu kto mi pomagal zginac,wszystkich ochranialem choc bylo cieshko co niektorych - szczegolnie policjanta w 7 levelu ktory sie wszystkiego bal,pozatym jakby on zginal to by pojawil sie kolejny problem bo niemialby mi kto otworzyc drogi przy potworach z karabinami w ciele (tzw Amyrykanami).

PS3 - Pozdro 4 all mianiacs of The Suffering one of three best games last years :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widdzieliscie ten bajer:

jak sie odszczeli głowe tym potworka co maja ostrza zamiast kończyn, one nic nie widza i atakuja swoich!!

No u mnie te co mają ostrza ciągle atakują te stworki ze strzykawkami :lol:

A... bo z tymi ze strzykawkami to sie nie lubia :wink:

Ale bez glowy atakuja nawet swoj gatunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widdzieliscie ten bajer:

jak sie odszczeli głowe tym potworka co maja ostrza zamiast kończyn, one nic nie widza i atakuja swoich!!

No u mnie te co mają ostrza ciągle atakują te stworki ze strzykawkami :lol:

A... bo z tymi ze strzykawkami to sie nie lubia :wink:

Ale bez glowy atakuja nawet swoj gatunek

A no bo to tempaki :lol: Ale fajnie się strzela im w głowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ok juz sobie poradzilem bo zanim ktos mi tu odpowie to kot - nie trzeba wszystrkich dziur zatykac tylko wystarczy ze Horace'a sie zwabni do dziury na przeciw pieca a wtedy a szybko chwycic zawor i wypusscic na niego gaz po czym gazem zamknac piec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: Pozdrawiam fanów gry The suffering.

kończę chapter 4 nie mogę wyjść dalej jestem w łaźni pozabijałem potworki pali się krata przeszedłem przez nią przeszedłem cały east yard i co dalej mam począć :idea: :idea: :idea: :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie i panie - the last help - o ile sam sobie nie pomoge jak zawsze :P Jak przejsc ostatnieg potwora?? Wiem ze musze strzelac w "siebie" zwisajacego pod medalionem ale ile razy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie - the last help - o ile sam sobie nie pomoge jak zawsze :P Jak przejsc ostatnieg potwora?? Wiem ze musze strzelac w "siebie" zwisajacego pod medalionem ale ile razy ???

eeee... nie zupelnie. W momencie kiedy sie pojawi ostatni potwoor to rozp****oli drzwiczki z konsolka sterujaca przy moscie (rozwalil potwoor jak sie pojawial). tam wchodzisz, uruchamiasz konsolke i zjezdzasz elektromagnesem w dool. podejdz, daj sie zaswiecic :twisted: i nawalaj ile sie da w potwora z nowych niebieskich fireballi:) this is the end:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Heh,doszedlem do tego wlasnie w momencie kiedys mi to poweidzial ale dzieki mimo wszystko.Tak wiec skonczylem SUFFERINGA i oto ci mysle o grze.Jest nr 3 wsrod najlepszych gier minionego roq (Nr 1 to FC,nr 2 to POP:SoT),jest kapitalna klimatyczna i wszystko moge tylko poweidziec w samych superlatywach.Gre ukonczylem na hardzie chroniac wszystkich dobrych takze mialem dobre zakonczenie.Chcialem zobaczyc zle i odsavovalem level wczesniej i zabilem tam wieznia ale to nic nie zmienilo wiec zapewne trzeba byc agresowrem od poczatq do konca ale jesli tak to w takim razie jak zrobic neutralne zakonczenie???Tak czy owak jesli czekacie na dooma a nie macie w co grac to zagrajcie w suffferinga bo praktycznie to jest podobny gatunek gier z ta roznica ze to kazdemu pojdzie a doom nie :) a jest rownie klimatyczne.No chyba ze Wam przeszkadza kilka nie majacych znaczenie buraczkow to odradzam ale jesli sie liczy dla Was grywalnosc i macie ochote sie troche pobac to polecam.Naprawde powiem to otwacie - jesli chodzi o grywalnosc to w porownaniu do tej gry Doom moze sie juz martwic !!!! POZDRO SZEJSET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...