Skocz do zawartości
kapi32

The Suffering PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ile leveli jest w tej grze.Jestem w 18 i nie wiem czy mi zostało już dużo grania.

20 chyba :) Ja jestem na początku 14 :D

20 na pewno 8)

Hydro2 zgadzam sie z toba w zupelnosci giera wymiata na maxa tylko nie wiedzialem ze moze byc kilka zakonczen:) a z ta brutalnoscia to jest tak ze pewno ani na chile nie moze ci jucha z koszulki zniknac :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do 14 levelu i dalej już mi się nie chce. Klimat owszem na początku fajny zwłaszcza w więzeiniu, ale później zaczyna się robić monotonnie. Nie podoba mi się też strzelanie do powykręcanych wszelakiej maści potworów, ufoków, mutantów itp... Poza tym nie rozumiem czego niektórzy się tak tam boją, że jak twierdzą :strach po ciemnku grać" Gra ogólnie niezła, ale nie wychwalałbym jej aż tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie grałem w to dzisiaj totalna porażka, grafika przedpotopowa, jak na te czasy to jest dla mnie uwstecznienie, spodziewałem się czegoś naprawdę solidnego, a juz porównanie tego do Far Cry to chyba żart jakiś, zdecydowanie nie polecam, czekam na DOOMA i HL2 i mam nadzieję że się nie zawiodę.

Sam jestes porazka,powiedzialem zeby nikt przy mnie nie mowil o tej grze negatywnie :evil: :twisted:

A ja jednak zaryzkuje,

czasami mam wrazenie, ze na tym forum panuja totalne bezguscia,

mowienie o tej grze, ze ma boska grafike, jest delikatnym nieporozumieniem, zaryzykuje stwierdzeniem, ze SOF I jest niedoscignionym idealem graficznym dla tej miernooty

Klimat - przepraszamm, to ma straszyc ? : ))))))))))))))))) :lol: :lol: :lol:

Cala ta gra to jeden wielki L O L o budzecie oscylujacym w granicach 2 - 5 000 $.

 

I te smieszne duze przyciski swiecace na czerwono do otwierania krat :lol: :lol: :lol:

 

 

paradokss' ie badz pozdrowiony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tandeta a nie gra...

Tandeta to Ty :lol: Ale Ci wybaczam za te slowa bos poczatqjacvy uczestnik loszko :P

Rozumiem, ze l0gos producenta nawozow w twoim avatarze moze deprymowac, ale nie musisz sie wyladowywac na innych. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie w Assylium u Dr.KillJoya.W takim zakładzie dla czubków.

Utknęłem w pewnym momencie ale chyba już wiem o co lata.Znajuje w takiej izolatce skrzynkę-klatkę i wyciągam ją na korytarz,wydaje mi się że mam ją zepchnąc na miejsce oznaczone na mapie jako coś tam "hatch".Też mam problem z tą rozdzielczością i moge grać jedynie w 800x600.Ściągnełem patcha na 1.1 ale przy instalacji pisze ze jest jakiś błąd.Jak go ręcznie rozpakiowuje to pisze że uszkodzone jest archiwum.Miałem go z gameers.com? i dali tam trefny plik??Nieważne.Co do gry.Klimat faktycznie poraża.Wieczorem jak gram aż przyjemnie się wzdrygnąć od czasu do czasu.

Mam też grę Mannhunt,ale wydaje mi się że to co innego.Tam się skradasz i skradasz i od tyłu zabijasz.Rozłuuwaliście trupom czaszki kijem?Fajne.

W sufferze gram na mediumiie ale na hardzie sądze że bym pociągnął.Zagadki dobre,ale po chwili zastanowienia przechodzę dalej.Np to co pisaliście o tych leflektorach to piwko.Zapalałem jeden po drugim i kierowałem światło tam gdzie stawał strażnik.Slayerzy się palilli a ja szedłem dalej.Następnie 2 lampy w tę dziure na boisku.Zrzuciłem skrzynkę na dół wywaliło drzwi.A na tym placu na dole jak wylazły Marksamy to zrobiłem runde na około placu strzelając w te skrzynki,które wybuchłały.Używając flashbangów killowałem 1 po drugim i na końcu wszedłem w dziure w płocie.I tam nie było żadnego karabinu maszynowego,jak ktoś wcześniej pisał.Ten karabin był dużo wcześniej.Coś się komuś pomyliło.To już więcej problemu mi sprawiło to co się paliło wyjście i trzeba było zasłoniś lodówką tę kratkę na podłodze i dopiero odkręcić wodę.Ja najpierw ustawiłem 3 lodówki obok siebie i chciałem przejść przez ogień po nich.Gra wciąga.Preferuje z broni shotguna.Ale mimo wszystko Jakieś 5?? lat temu była jedna gra na PSX-ie Którą przeszedłem sam! bez opisu i miałem faktycznie strach i majty pełne kupy jak w nią grałem.To był SILENT HILL 1.Bardzo mile ją wspominam.Jak utknę gdzieś w grze to się odezwę o porade.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta kaltka zle kombinujesz.... musisz ja podciagnac pod dziure w suficie, ktoora jest od razu obok izolatki....

Wiem wiem.Teraz jestem w pokoju z Horacem na krześle elektrycznym i mnie już ten etap zniechęca.jakiś patent?Strzelam w te węże pod sufitem potem gaśnie osłona na skrzynce na ścianie i rozwalam ją.Udaje mi się tak zrobić 4 skrzynki potem rozwala mnie ten prąd.Co jakiś czas Horacy strzela taką kulą ognia to się odsuwam.Ale z reguły rozwalają mne kable z sufutu albo ten prąd z podłogi przez który nie przoskocze na czas.Jest jakieś miejsce w tym pomieszczeniu żeby bezpiecznie stanąć i strzelać w te kable i skrzynki.Ewentualnie ruszać się na czas strzału tej kuli pradu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojeeej... BTW moze po prostu zroob se sejwa przed wejsciem.... ja przeskakiwalem przez prady, ktoore sie rozchodza po podlodze i jakos mi to wychodzilo. po prostu musisz sie ustawic przy jakiejs scianie i jak leca to przeskoczyc w strone krzesla tylko w ten sposoob zeby na nie nie wpasc bo cie porazi z kolei to. jak juz rozwalisz wszystkie skrzynki to musisz odlaczyc Horacego od pradu za pomoca konsli na scianie. thats all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz moge rzec... czytajac tak skrajnie rozne wypowiedzi ar2r i hydro... racje musze przyznac bezwzglednie koledze hydro.

 

Ta gra jest wielka!! W koncu pojawil sie na PC porzadny shooter TPP bo od czasow Max Payne 2 panowala straszna posucha na tym polu.

 

The Suffering ma swoj wlasny klimat (groteskowy, to fakt ale mnie to nie przeszkadza), poprawna (miejscami bardzo dobra, swietny efekt rozmycia, ciekawe lokacje) grafike, a przedewszystkim- _ogromny_ GAMEPLAY, kladacy na lopatki Far Cry. Az trudno sie oderwac od monitora!

 

Dla mnie gra tych wakacji, naturalnie do czasu ukazania sie D3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WŁasnie skonczyleMM,przeszedłEm/ Powiem takk gierrka waRTA naprawde fajnie sie gra, dużo akcjii hehe czasami dobrego pomyśłunku naprsawde rządzaća gierka :) największe wrażenie hMMMM??? ostatni BOSS taaa cHYBBAA ta aha i WIĘCEJ TAKICH gierr PANOWIE WIECEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknęłem.Jestem w etapie "Single bullit teory" Wchodze do jakiś jaskiń z występującą gdzieniegdzie wodą.Rozwalam 2 grubasy Festery?ide dalej za jakimś uciekajaącym strażnikiem co rzuca okresowa za sobą dynamit.Ide dalej są jeszcze te 2 wisielce co wychodząz sufitu.Zbieram shrapnel granades i dochodze do takich skalnynch coś tam i obserwuje na dole 2 marsamu i coś z ognia co zabija strażnika?Nie mogę tam na dół zeskoczyć.Rozumiem że mam się cofnąć i wyjść ze pieczar.Ok.Idę i wychodzęgdzieś z boku koło takiej czerwonej stalowej wieży ale to jest na jkimś urwisku skalnym i nie ma tam gdzie isć więc wracam i dalej błądze w tych jaskiniach.I nie mogę wyjść.Powiedzccie mi czy chodzi żeby wyjść z tych jaskiń na początek jak wchodziłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz moge rzec... czytajac tak skrajnie rozne wypowiedzi ar2r i hydro... racje musze przyznac bezwzglednie koledze hydro.  

 

Ta gra jest wielka!! W koncu pojawil sie na PC porzadny shooter TPP bo od czasow Max Payne 2 panowala straszna posucha na tym polu.  

 

The Suffering ma swoj wlasny klimat (groteskowy, to fakt ale mnie to nie przeszkadza), poprawna (miejscami bardzo dobra, swietny efekt rozmycia, ciekawe lokacje) grafike, a przedewszystkim- _ogromny_ GAMEPLAY, kladacy na lopatki Far Cry. Az trudno sie oderwac od monitora!

 

Dla mnie gra tych wakacji, naturalnie do czasu ukazania sie D3 ;]

cooz ja moge rzec.... powiem taaaak hydro i tym samym draakowi ale nie poroownuj 2 rooznych gier. moowie tutaj o FarCry'u, ktoory jest jakby.... z innego swiata :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie poradziłem.Trzeba było się powspinać po jakiś skałkach.Teraz jestem w jakimś forcie z II wojny i wychodzi full marksamów a ja strzelam do nich z karabinu maszynowego.

nie musisz wszystkich informowac o przebiegu twojej gry... pisz jak masz problem, z ktoorym rzeczywiscie nie mozesz sobie poradzic. a w tej grze nie ma takich - trza tylko chwile pomyslec :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkRaven, fakt, Far Cry jest z innego swiata- technologicznie. Ale jesli mowa o grywalnosci to, imho, mozna te gry porownywac.

 

PozdroDarkRaven, fakt, Far Cry jest z innego swiata- technologicznie. Ale jesli mowa o grywalnosci to, imho, mozna te gry porownywac.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze sie powtarzasz... hehehehe :lol: :lol: :lol:

a jesli chodzi o poroownanie pod wzgledem grywalnosci to oczywiscie zgadzam sie z toba :!:

tak mozna poroownywac kazda gre z kazda - tu nie ma granic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz wszystkich informowac o przebiegu twojej gry... pisz jak masz problem, z ktoorym rzeczywiscie nie mozesz sobie poradzic. a w tej grze nie ma takich - trza tylko chwile pomyslec :!:

 

O Boże!!!! Bo co?? Zabronisz mi? Nie pasi ci to nie czytaj.To jest forum.Mam cie gdzieś i będe informowował wszystkich o tym co mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

DarkRaven, fakt, Far Cry jest z innego swiata- technologicznie. Ale jesli mowa o grywalnosci to, imho, mozna te gry porownywac.

 

PozdroDarkRaven, fakt, Far Cry jest z innego swiata- technologicznie. Ale jesli mowa o grywalnosci to, imho, mozna te gry porownywac.

 

Pozdro

Wlasnie o tym mowilem porownujac te 2 gry a nie o podobienstwie bo to 2 odmienne gry ale jesliby porownywac grywalnosc to mozna porownywac (sory za stylistyke) Far Cry'a Sufferinga i PoPa bo te 3 gry narazie nie maja sobie rownych (oczywiscie nie mowie to o TR2,NfS2Se, HLu 1 oraz niektorych automatowkach bo to przeszlo juz dawno do historii jako najlepsze gry ale to nie te czasy).Hycelius - nie lubie jak ktos obraza innych na forum,za takie cos jestem bezwzgledny wobec takich jak ty :evil: :twisted: Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma cos ie denrwować HYCELIUSZ PIsze i pyta także DARKRAVEN wyluzuje nie ma cos ie denerwować :) loozik, heheh prawde mowiaccc straciłemmm sporo nerwow do SUFFERINGA :) ZWŁAszcza na wyższych poziomach.. yyyy i te dzieciaki palące sie .ojj dawały dawąły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem Suffera.Więc ostatni boss to jakaś pomyłka.Co to ma być ?Porobiłem tego leszcza jedząc kolacje.Totalna porażka.A zakonczenie?Grałem 3 ni poto żeby zostać nagrodzony jakimś dennym zakonczeniem sklladającym się z paru obrazków i oglądniecia przez pare sekund Torqua jak płynie motorówką?No co za bezsens.Pod względem zakończenia zawiodłem się całkowicie na całej linii.Totalna klapa!!.Duży minuuus za zakończenie.Służę poraami jak ktoś gdzieś utknie.od dziś męczę Manhunta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwko.Tak jakbys stal za karabinem patrząc masz w lewym górnym rogu magazynek z skrzyniami.Zapal sobie z 3 flary na podłodze.I stzrel tam w te skrzynie.Wybuchną.Szybko teraz za karabin i kiluj marksamy i te małe ze strzykawkami.Będzie ich dużo ale lepiej pokiluj ich troche i biegnij do tej dziury w scianie z której po wybuchu wyszly marksamy.tam masz dynamit cofnij sie troche i powybijaj ich w przejsciu potem pójdz sobie do karabinu i wykończ reszte.Znowu do dziury w ścianie.Za skałami jest więżień.uwolnij go.Przecuń 2 skrzynie z TNT i stzrel w nie.Potem tylko biegnij za nim i ignoruj slayerów. Polecam się na przyszłość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w drugim rozdziale (chyba).. i nie wiem co dalej.. dzrwi sie zamknely, widze goscia naprzeciwko, potworki sie rozmnazaja, i jakis koles mowi ze jak mu pomoge to mi tez pomoze.. nie wiem co zrobic!! ma ktos moze solucje calej gry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...