Skocz do zawartości
metal

Ford GT40 2002 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

... Ale ten twoj mam fajny silnik :) Tylko dlatego mi sie podoba :) Bo wizualnie to taki sobie :)

to jak masz czas to poszukaj w necie Jehle Saphier albo Jehle Super Saphier - ten dopiero mial poje..na bude 8O

 

BTW Super Saphier mial silinik o mocy 1200 KM 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khem, wygląda trochę jak karawan pogrzebowy... zwłaszca jeśli by zakryć tył... - ale może to zdjęcie jest troche

eh jaki karawan :) Chlopie to sportowe autko !

 

chcesz karawan ?

Dołączona grafika

 

Zreszta to altko ktore tez mi sie mazy :) narazie jezdze takim z bratem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro chcecie sie przekrzykiwac to prosze :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

ENGINE

Configuration: V12 turbo

Displacment: 5987 cmł

Power: 1200 hp @ 6800 rpm

Torque: 1320 Nm @ 3400 rpm

Weight: 1280 kg

Weight-Ratio: 1.07 kg/hp

Top-Speed: 400 km/h

0-100 km/h: 3.3 s

0-200 km/h: 7.8 s

 

Ladny i szybki :D sory za rozmiary fotek :P

P.S To jest LOTEC SIRIUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz cos co zapiera dech w piersiach :)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

TVR Speed 12

 

ENGINE

Configuration: V12

Displacment: 7700 cmł

Power: 800 HP @ 7.250 RPM

Torque: 882 Nm @ 5750 RPM

 

Predkosci nie ma ale napewno ponad 350 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz cos co zapiera dech w piersiach   

To zalezy jakie kto ma piersi :D

Jeden i drugi ochydny ! Ale coz teraz sie tak robi samochody kupa plastiku , bajerow , i mocny silnik nie wiadomo po co ? bo gdzie pojedziesz 350 ? eh i ludzie sie tym jaraja :(

 

wiesz jak by mi ktos zaproponowal lotec'a albo tego merca to wybor byl by prosty ! Raz ze nie jest taki plastikowy , dwa ze to kawal histori , trzy ze jest piekny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale ford czy inne marki co ze sportem maja niewiele wspolnego to syf :) 

...

gdzies Ty sie uchowal - Ford ma malo wspolnego ze sportem :lol: a kto dostarczal przez wiele sezonow silniki do Mc Laren'a w formule 1, a zkim podpisala obecnie kontrakt "stajna" Jordan'a, a jaki sportowy samochod (z tych fabrycznych) byl jednym z najlepszych na przelomie lat '80 i '90 (dla ulatwienia dodam ze nazywal Sierra XR-4

ze nie wspomne IMHO o najladniejszym samochodzie fabrycznym czyli Fordzie Mustangu z lat '60 i '70 (przy nim te Twoje Saaby to tandeta - zabawka dla zblazowanych burzujow)

___

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Masz rację Chłopie tylko, powiadam jeszcze raz TYLKO,...

FORD MUSTANG :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D

Prawdziwa Uczta dla wszelkich ludzkich zmysłów, no wiecie oczy czyli wzrok itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mowie ze te auta sa najpiekniejsze i wogole najlepsze??

To bylo w kategorii pojazdow najmocniejszych i najszybszych.

Aut pieknych jest wiele tyle ile gustow - swoja droga mi sie ten TVR bardzo podoba , stary merc 300 sl tez tak samo jak chevy z 68r :)

 

http://www.supercars.net/PicFetch?pic=1955_mercedes-benz_300sl-3.jpg

 

http://www.supercars.net/PicFetch?pic=1955_mercedes-benz_300sl-1.jpg

 

http://www.supercars.net/PicFetch?pic=1968_chevrolet_corvette_l88_coupe-1.jpg

 

Lub tez takie autko

 

http://www.supercars.net/PicFetch?pic=1970_ford_mustang_boss_429-1.jpg

 

Przyklady mozna mnozyc w nieskonczonosc :) Na hdd mam prawie 2gb fotek roznych aut :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA to bym sobei sprawil Cadillaca Eldorado (z lat 70), Saaba 900 gdziez z 97 roku, albo 9-3. Moze byc tez Ford Mustang, albo jakis Mercury(z lat 70). Tak od biedy mozna sie zmiescic w 35000 zl. A jak drozej, to oczywiscie Corvetta z 63.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA to bym sobei sprawil Cadillaca Eldorado (z lat 70), Saaba 900 gdziez z 97 roku, albo 9-3. Moze byc tez Ford Mustang, albo jakis Mercury(z lat 70). Tak od biedy mozna sie zmiescic w 35000 zl. A jak drozej, to oczywiscie Corvetta z 63.

Szymoon dobrze gadasz :) ale jak saab 900 to max 92 potem byly 900s chyba do 95 ale moge sie mylic i potem juz 9-3 :) i tak 900 convertible rulez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA to bym sobei sprawil Cadillaca Eldorado (z lat 70), Saaba 900 gdziez z 97 roku, albo 9-3. Moze byc tez Ford Mustang, albo jakis Mercury(z lat 70). Tak od biedy mozna sie zmiescic w 35000 zl. A jak drozej, to oczywiscie Corvetta z 63.

Szymoon dobrze gadasz :) ale jak saab 900 to max 92 potem byly 900s chyba do 95 ale moge sie mylic i potem juz 9-3 :) i tak 900 convertible rulez :)

Dobrze mowisz, byl jeszcze 900S coupe produkowany do 98. Tylko co chcesz od wersji S ? gorsze ? Tak cyz siak, jak sie spojrzy na takie 9-3 i jego wyposazenie... za taka cene ouuuuu jezuuu, chce takiego.

 

 

Benek:

Pbawmy sie w zgadywanke, pierwszy to napewno Chevrolet Bel Air. Drugi to Citroen CV chyba.. Trzeci to skladanka, kto zgadnie z czego sie sklada, to ma medal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie gorsze :)

Saab to saab :) wszystkie extra od sonetow przez 92, 96 99 900 i dalej :)

Mnie osobiscie z 900 najbardzej sie podoba 900 z max 92 roku :)

Po za tym ma extra wyposarzenie i dobra cene ! Taki jak wzucilem fotke ta druga cabrio jest do kupienia w polsce za 23tys :) a na ebayu od 3-5tys $ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi by stykło - tylko drobny tunning musaiłbym zrobić

 

1. Czarny lakier - zólte paski

2. Czarne szyby

3. Inne felgi

4. Jakieś skórzane czarno- zółte foteliki

5. Troche go obniżyć jeszcze :):)

 

Ale ogólnie może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tuning jest jedyna szansa na dalsze zycie tego autka ? 

NIE 

Mozna je doprowadzic do orginalnego wygladu ! 

A Tuning mi sie nie podoba osobiscie.  Ale coz ruzni ludzie ruzne gusta :) 

 

 

A tuning czegos takiego jak seicento to dla mnie nie porozumienie :) 

No ale wiesz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :) hehe

Tunning obecnie dla takich aut jak np. kadet coupe wspomniany wczesniej to własciwie jedyna szansa, w inym wypadku będzie pełnil role kurnika, tudziez ...

 

tunning czegos takiego jak seiczento to może i troszke dziwne, ale jakby ktos chcial zobaczyc to autko to zapraszam do AutoSwiata z poprzedniego miesiąca (Zlot w toruniu)

 

Tunning trzeba "kochac", jak nie zalapiesz bakcyla tunning, to klapa będzie nadal dla ciebie to "nieporozumienie'. To tak jak z modyfikacjaobudow w kompie, podkręcaniem kompa, grafy, dokładanie radiatorów itd..

 

Każde autko można tunningować.. Profesjonalnie wykonany tunning to jak najbardziej super sprawa , nie mówie tutaj o polonezach albo maluchach które poobwiesane są maxymalną ilości spojlerów itd...

 

oczywści że tunniki np. starej SL z 195xx roku to by było "przestepstwo" :D ale tunning aut dla ludu moim zdaniem jet jak najbardziej OK.

 

tunning to nie obwieszaie auta maxymalną ilości spojlerów, to poprawianie niedoróbek w aucie, głowicy,silniku, wydechu (nie mylic z zakladaniem puszki po piwe na wydech :D ), kształty, to poprawa bezpieczeństwa auta , przez zastosowanie niższego , twardszego zawieszenia, itd..

 

Gdyby nie tunning to wiel garbusow dawno leżaloby na szchrocie.. ostatnio byl zjazd gdzieś pod kaliszem garbusów, "ogórków" w poprzednia sobote , jadą do Lodzi widzialem ich sporo...

 

hehe prawda i ja takze tak twierdze :D hehe poczekajcie jak stuniniguje Moje CinqueCento to bedzie odjazd :D tera zaczynam myslec na spojlerach na progi :D potem modyfikacja maski :D xsenony mosze lampki z innej fury :D hehe (widzialem u qmpla corse z lampami od Golfa 4 i powiem ze jest extra :D ) potem jakis spojlerik na tylnom szybe :D no i w koncu zakup tej dziurawej DWURURKI :( aha :D wiecie ze wlasneie w CC wycisnieto 146 db ??? hehe :D i co ??? male ale jak daje ?? i wogle w autach da sie frytko zmienic nawet w FRYTKE :lol: aaaa co wy nato siedzicie sobie na lawce :D a tu taki bialy TUNINIG jedzie z neonem :D niebieski :D co za efekt ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehheeh a tak wogle cza miec akse a marzenia som za darmo :D wiec witak USA za nie dlugo i przyjezdzam do Polski z Low-riderem :D

 

LOW RIDER RULEZZZZZ hehehe

 

maybe jak bedzie jakis lan party @ tweak to postaram sie przyjechac moim CC :D wiec w tedy bedziecie kcieli przynajmniej dotkanac :D go :)

 

hehe a widzieliscie Golfa I po tuningu ???

 

oczywiscie jusz frytko zmienione :D

 

hehe pod macha zero szarego metalu frytko jak na szycy i wsciekli :twisted: bosze CUDO hehs czekac mnie bedzie czyscznie silnika za nie dlugo :( i wogle frytko :( hihih stara sie mnie dzisaj pytala czy nie wypadniemy :D heeh chodzi jej ze cza bedzie do spawac troche metalu od spodu karoserii :D hehe jak mila kiedys FIata UNO to jak oddala do warsztatu to kolesie nie mogli uwierzyc ze nie machalismy jak we flinstonach nogami :)

 

hehes ale to bylo kiedys :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez nie wiem jak mozesz  mitsubishi porownywac do ferrari :lol: Gwarantuje ci ze jakby staly obok siebie  to evo 7 i powiedzmy ferrari 360 modena ( obecnie  " najtanszy " i najslabszy model :D ) to nawet bys nie spojzal na to evo.. Choc ono tez jest fajne -- ale nie w porownaniu z ferrari.

BTW ostatni model ferrari - ENZO jest nie do <span style="color:red;">[ciach!]</span>nia .. http://www.fast-autos.net/ferrari/enzopics.html

Przykladow  super aut jest naprawde  duuuzo i raczej maly jest sens spierania sie co lepsze :)

Zgadzam się w 100 procentach :) Nie ma nic piekniejszego niz czerwone ferrari 8) Zwłaszcza Enzo :)

http://www.supercars.net/Pic?s=1&id=1934&i...=Ferrari&o=Enzo

Kto chce sobie powzdychać zapraszam tu

www.supercars.net

 

Mercedesiki SLK i CLKGTR tez są odjechane (zwłaszcza ten drugi- eh...)

 

http://www.supercars.net/Pic?s=1&id=1260&i...=SLK%2032%20AMG

http://www.supercars.net/Pic?s=1&id=1235&i...enz&o=CLK%20GTR

http://www.supercars.net/Pic?s=1&id=1237&i...-Benz&o=CLK-DTM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne są stare bryczki, ale mnie kręci :twisted: Subaru Impreza :twisted: .

subaru impreza rulz :twisted: - ale nie ten najnowszy model( paskudne

okrągłe reflektory)

co do forda gt40 - jest to nowa wersja starego forda gt40, który dobrze się

spisywał na torze w Le Mans swego czasu i robił na 1. biegu 144km :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę tuning silnika i robienie z samochodów "śpiochów" ,

które pokazują na światłach , co potrafią , a nie wyglądają jak choinki :P

Tuning - jak najbardziej , ale jak parę razy widziałem takie potworki

na 4 kołach , że skóra cierpnie...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

)

ja tam nie lubie mercedresikow - ja lubie ople - i mi wystarczy rasowana omega z silnikiem 5 litrow i 600 koni - tez fajne i duze...................

he he ja myślałem i czasami nadal zastanawiam sie nad kadetem 2.0 16 V , który ma 150 PS . Jak ktos sobie policzy stosunek wagi auta do mocy to wsołczynnik wychodzi spox... 0-100 km/h <8 s i teraz niech ktoś mi pokaże auto z nowszych które tak przyspiesza?? (jest kilka, ale więkeszość nazywanych u nas sport, GT itd, jest daleko w tyle za tym kadetem).. BArdzo często jeźdzę też Vektrą 2.0 8v (115 ps) i auto naprwde nieźle zasuwa..Ma przejechane 230 000 km (jesli nikt nie cofnąl licznika :lol: ) i nawet pod maskę nie zaglądam, jedyie aby dolac wode do sprzyskiwaczy, bo olej to zapomniałem że się dolewa, bo praktycznie nic nie bierze... A tak w ogóle to uważam że stara 2.0 16 V jest lepsza od ECOTECA.. Eciteca wypuścili aby spełnial normy spalinowe w UE... Ale jak porównuje ECOTECA 2.0 16 V (136 PS) do starego 2.0 16V (150 PS) to róznica jest wyczuwalna, i nie chodzi tutaj o te 14 PS .

Taki kadecik z taki silnikiem to po prostu "diabel na drodze" :twisted: .. To autko jak staruje to jest wrażenie że bez wciskania gazu z miejsca jakby mialo 60 km/h :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fordzik niczego sobie, duzo ciekawszy od GT90... :)

No a skoro juz wszyscy sie pochwalili o czym marza to i ja tez to zrobie.

Wiec z tych nieprzyzwoicie drogich autek podoba mi sie Bentley Arnage Red Label 6.9 litre :)

 

Dołączona grafika

 

Ale jak wiadomo 1 150 000 zl piechota nie chodzi wiec schodzac troche nizej (troche, cholera, dziesieciokrotnie nizej!) typuje Maserati Quatroporte lub Cadillac'a Seville STS.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Ze ultraszybkich autek sportowych zdecydowanie Dauer 962 LeMans

 

Dołączona grafika

 

a ze milion dolcuff tez z drzewa mi nie spadnie zadowolil bym sie chociaz Ferrari F355 Berlinetta (bron Boze Modena :!: )

 

Dołączona grafika

 

No doooobraaa, kto by nie chcial takich autek... wiec zejdzmy na ziemie i sie rozejrzyjmy wokolo. W okolicach 50 000 zl widze tylko Fiata Coupe 20V Turbo (no cooo, osiagi lepsze jak Porsche Boxster!)

 

Dołączona grafika

 

a jako ze student najczesciej nawet tyle nie ma pozostaje mi tylko marzyc o Uno Turbo... :lol:

 

Dołączona grafika

 

Chociaz gdyby moje plany przeprowadzki do Australii wypalily... kto wie, moze odbudowal bym Interceptora Mad Max'a? 8)

 

Dołączona grafika

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co wy o bugatti eb costam ustanowilo kiedys rekord jazdy po lodzie, sa jeszcze diabelki i aston had made tez jest super ale pany i panny jak kogos fantazja poniesie to jak moj kumpel opowiadal koles mial nowke m3 i wchodzil na recznym w zakret w wawie i mu tramwaj wszedl na maske to tez bylo fajnie, btw poznam corke wlasciciela rafinerii coby mi kupil bryke o jakich tu w wiekszosci byla mowa co bym mial gdzie tankowac. ford mustang rocks a amerykancy maja jeszcze ciezarowke przerobiona na vipera gts dzizus co za auto pali kapcia na 6 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co wy o bugatti eb ......ciezarowke przerobiona na vipera gts dzizus co za auto pali kapcia na 6 8)

może bugatti eb 110 (nazwa milo mi się kojarzy :lol: )

 

a viperek ma piękne drzwi (i oczywiscie nie tylko) , piekne grube drzwi.. tylko podbno ....ooojowo się wsiada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...