Skocz do zawartości
Kaeres

Jedni umieraja inni sie rodza

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci mowie. Nazwij go Witek. Panny go kochaja, lubiany, dobry uczen i syn ;]

Potwierdzam :) A co do imienia to chyba nie warto za bardzo kombinować ;) Postaw się w sytuacji dziecka i jego kolegów/koleżanek - te małe złośniki potrafią się nabijać ze wszystkiego co jest choćby trochę niestandardowe w ich rozumieniu. Najlepsze są proste i niewyszukane imiona, których nie da sięprzekręcić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mowie. Nazwij go Witek. Panny go kochaja, lubiany, dobry uczen i syn ;]

Potwierdzam :) A co do imienia to chyba nie warto za bardzo kombinować ;) Postaw się w sytuacji dziecka i jego kolegów/koleżanek - te małe złośniki potrafią się nabijać ze wszystkiego co jest choćby trochę niestandardowe w ich rozumieniu. Najlepsze są proste i niewyszukane imiona, których nie da sięprzekręcić ;)

Hehe, tez Wiciu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę imienia "Piotr". Nie wiem czemu, ale tak jest.

Najlepsze imię to jakieś mało wydumane i niemagiczne. Ten Tristan czy Samuel - sory gregory, psa bym tak nie nazwał. My (mła i moja Księżniczka) synka nazwiemy Szymon, a córkę Maja.

A czy prawdziwy mężczyzna powinien mieć syna, zapłodnić drzewo i zasadzić dom - słyszałem już wersję, że powinien też mieć Murzynkę (bo mają w poprzek), upolować tygrysa, bić w mordę zawsze i wszędzie, chędożyć wszystko co nie pofrunie i nie zwieje na drzewo, pić do upadłego i inne tego typu nonsensa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok. Te imiona tak jak wspominalem beda potrzebne za 8 miesiecy :)

Maja rowniez mi sie podoba wiec biore ja pod uwage.

Nawet Kaja jest sliczne. Najlepiej przeczytam jakas ksiazke, w ktorej bohater/bohaterka mi sie spodoba i bedzie najprosciej :)

Szkoda, ze nasze imiona niewiele znacza. W kulturze wschodniej jest to o tyle prostrze i piekniejsze, ze kazde imie cos przypomina, cos oznacza lub czegos dotyczy.

Poznalem pewna Chinke na ICQ i miala na imie cos w stylu "poranek wiosny" czy "wiosenny poranek" - nie wazne zreszta, wazne ze pieknie.

Ja sie nie boje wysmiewania imienia mojego dziecka. Zamierzam nauczyc dziecko sie bronic i to nie sila lecz intelektem.

Mozna nazywac sie nawet Tranzystor i miec powazanie :)

Podoba mi sie rowniez Vesna, co po serbsku znaczy po prostu wiosna. Ale nie bede prekursorem bo nazwal juz tak swoja coreczke pan Leszczyński z Idola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to czas na wybieranie imion :)

Oczywiscie to tak dla zabawy bo i tak pewnie zmienie zdanie przez te 8 miechow.

Mam typy:

Dziewczynka:

- Nadia

- Natasza

- Amelia

- Sonia

 

Chlopak:

- Beniamin

- Mateusz

- Tristan

- Samuel

- Szymon

Przede wszystkim WIELKIE gratulacje!!!

My z żoną chcemy jeszcze choć do końca mieszkanie spłacić - boprzy dzięckiu raczej ciężko coś odłożyć.

 

A co do imienia to proszę nie rób tego dziecku - wybierz jakieś "normalne" polskie imię. Z tych co podałeś to wg mnie jedynie Materusz i Szymon byłoby ok. A co do Tristana - to tak go polubiłeś tu na forum :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy.... GRATULACJE Kaeres!!!

Ale. wiesz.... na słowo, to na Tweak'u niezabałdzo....

Screena byś chociaż wrzucił, albo co... ;-)

A jeśli chodzi o imię:

XY:

Wojciech

Krzysztof

Mateusz

Jacek

XX:

Monika

Zuzanna

Agnieszka

 

Mnie się najbardziej podoba Wojtek... tak już jakoś mam (bez skojarzeń proszę!) Mojego pierworodnego nazwę Wojciech Lewenstam III :-P (mój ojciec też nosi to piękne słowiańskie imię)

 

Pozdro & wish U luck!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

Jezeli ktos jeszcze wczoraj widzial moj podpis to widnialy w nim cyfry z dopiskiem counting :D

Dzis jest 0 bez dopiska.

Jak wydedukowal GregK bylo to odliczanie do porodu (oczywiscie do planowej daty w karcie ciazy).

 

OLIWIER - 3,470 kg i 55 cm

10 pkt w skali Apgary :D

 

Youpi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

Jezeli ktos jeszcze wczoraj widzial moj podpis to widnialy w nim cyfry z dopiskiem counting :D

Dzis jest 0 bez dopiska.

Jak wydedukowal GregK bylo to odliczanie do porodu (oczywiscie do planowej daty w karcie ciazy).

 

OLIWIER - 3,470 kg i 55 cm

10 pkt w skali Apgary :D

 

Youpi !

1268066[/snapback]

 

gratulacje !!!

mój miał 3500 / 54

a teraz wygląda tak (7 mies.): IGOREK i jeszcze jedno: IGOREK next

Edytowane przez clooney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...