Skocz do zawartości
R@F@L

Cheiftec vs HuntKey vs Tagan

Rekomendowane odpowiedzi

Kto moze potwierdzic, ze tagany robi firma Topower :D

niech pisze  

 

http://www.dirkvader.de/frame.php?site=htt...agan-tg480.html

RIKER - nie trzeba nic potwierdzać, tylko przeszukać archiwum troche ponad pół roku wstecz i znalazłbyś czego szukasz :)

 

oczywiście prawde piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll:

 

ja od niedawna tez naleze (z przymusu) do wyznawcow religii TAGAN bo moj rewelacyjnie cichy Seasonic SS-300FS sobie zdechl :? a ze przed zdechnieceim napieca genereowal takie ze tragedia to go nawet nie "regeneruje" niestety nie ma dystrybutora Seasonica w Polsce a wejsc do MaxDaty teraz nie mam wiec ...

 

a co to ja chcialem - TAGAN 380 jest minimalnie glosniejszy niz moj stary Seasonic niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to jest właśnie, że dla jednych są ciche a dla drugich głośne. Ja postaram się może nakręcić cyfrakiem mały film - jak się u mnie wolno kręcą wiatraki.

wiesz jak sie mialo Seasonica z fabrycznie ustawiona kontrola obrotow wentyla to juz nic innego nie jest ciche :? no moze te zasilacze bez wentylatorow (o ile nie trafisz na taki z "cykajacym" trafo)

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym miec tak cichego kompa, zeby mi przekszadzal "ten ogromny halas" generowany przez Tagana (to nie jest aluzja do nikogo). Jak sprawdzalem glosnosc swojej zasilki, to musialem poodpinac jakie sie da wiatraki w kompie, chociaz bardzo glosny tez nie jest (moj komp), ale BOXowe chlodzenie procka wszystko psuje i troche coolerek na NB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrałem naASUS PC probe zmiany napięcia w ciągu 2h i co ciekawe :

9 razy " skok " napiecia 12V do 12,672V zawsze to samo?!?!

Pozostałe w normi ?

3,3V - 3,42 troche dużo

5V - 4,89 do 4,99V

 

To Chiftek 360-302DF

Co wy na to??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...