Skocz do zawartości
ClareS

Ati Radeon 9800 / Pro / Xt

Rekomendowane odpowiedzi

Hah, tez mam sapphire'a - od srody. W drodze juz jest ati silencer 1 rev.2. Mozecie mi polecic jakies dobre sterowniki do tej karty? Niestety, te ktore rekomendowal mi chris, wywalaja sie podczas ladowania panelu kontrolnego :<. Wentylator faktycznie szumi, ale nie wydaje jakiegos nieprzyjemnego buczenia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylator faktycznie szumi, ale nie wydaje jakiegos nieprzyjemnego buczenia :).

1536944[/snapback]

Przeciez tego nie da sie zniesc :( wyje jak odrzutowiec ja myslalem ze mam dysk glosny ale on przebija wszystko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam bo nigdy nie mialem okazji. Czy wam sie tez tak grzeje 9800 PRO ,ze az prawie parzy. Mam na mysli na standardowym chlodzeniu. Na pamiatkach to moge prawie ze jajka smazyc. Tak jest po kilku godzniach gry (zeby niebylo) Dopiero od niedawna zwrocilem na to uwage ,bo karty nic nie podkrecalem. Jest na 378/678 podczs normalnej pracy sa zaledwie cieple :D

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem radiatory na pamieci. Rozumiem, ze mocowane sa one stosownym klejem. Czy nie bedzie w takim razie problemu z ich usunieciem na wypadek uszkodzenia karty? Z pewnoscia producent by sie przyczepil do tego, ze cos grzebalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no karta parzy moze trzeba ja jeszcze peltem potraktowac :D

 

klej mozna ladnie usunac np zmywaczem do paznokci pod wartunkiem ze radiatory bede mialy cos wlasnie do klejania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mialem kiedys Medionka 9800PRO i nawet na chlodzonku z procka parzyla niemilosiernie, a co dopiero jak podkrecilem na 450Mhz rdzen to juz myslalem, ze mi przy 3DMarku wystrzeli w powietrze :D Ale naszczescie przeszla i zyje :-P Tylko, ze juz nie umnie, sprzedana :)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@quartzXXI

ja na Twoim miejscu bym w psu zaintestowal bo ta nazwa nie kojarzy mi sie dobrze ;]

 

btw nie wiem jak Wam ale mnie te mediony wygladaja na jakies kastraty .... i do tego jeszcze tez zanizone taktowania ....

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jeżli było to sorka ,ale ja jakoś nie mogę tego znaleźć a mianowicie chodzi o pcb XT a pcb normal do radka9800 pro szafira . Jak to rozróżnić / czytałem o ilości kondensatorów..... miałem fot 9800xt /ale tam wszystko przysłaniał ogromniasty radiator/ lub czymś podobnym ,ale czarna magia ;-) najlepiej jakby ktosik zapodał fotki lub linki żeby zobaczć jak one wyglądają pcb XT i pcb nie XT. thx za jakąkolwiek odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx

no to mam tak jak mam czyli pro ;-( ale przynajmniej się kręci jak XT ;-) nic to i tak nie jestem załamany i tak jest super .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z "czego" można "zrobić" kartę graficzną ? Jak jakąś zrobisz to może kiedyś kupię, byle byłaby szybka ? Aha, najlepiej gdyby karta nazywała się "quartzlinoqe" ale tylko wtedy gdy będzie rzeczywiście dobra, jeżeli nie będzie wystarczy sama nazwa "linoqe" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linoge ;)

 

jak sie dalo z 955o zrobic 9600 by Linoge ( 250@500 / 200@300 ) i da sie cos wycisnac z takiego radka ;]

Chcesz przepis ? Prosze bardzo ...

Bedze nam potrzebny:

-instruktarz do moda jakies fotki

-odpowiednie poty dokladne

-lutownica (najlepiej z regulacja temp i cienkim grotem )

-2 browary

-r9800 pro by sapphire .... reszta wydaje mi sie oczywista :)

 

u mnie za chlodzenie mam nadzieje bedzie robic wc i troche radiatorow ;) no i troche wlasnej inwencji :) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje rady, mam dość dziwny efekt - w czasie grania (dokładnie World of Warcraft) czasami obraz "zamraża się", ale można ruszać kursorem, raz nawet udalo mi sie po długich próbach wyjść do Windows (wciskanie wielokrotnie "3 klawiszy")

 

Mam Radeon 9800Pro, wcześniej miałem 8500LE i mi sie tak nie robiło.

Sterowniki karty to ostatnie omegi - doinstalowane po zamontowaniu karty, zaktualizowałem też sterowniki płyty głownej i directX.

 

 

Czy to może być wina karty? Bo dopiero co ją kupiłem i moge wymienić...

 

Dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - juz podaje:

Płyta Epox 8RDA+

Pamieć Twinmos 1Gb (2x 256 + 512)

Zasilacz Enlight 300W (HTP-300-202 bodajże)

Proc: Barton 2600+

 

Co do innych gier....hmmm... musze jakies demko ściagnąc, bo nic innego nie mam :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Krissos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze gdzie mozna nabyc te kolki mocujace oryginalny radiator do grafy ?:)

1545394[/snapback]

 

Moze ja pomoge ;)

 

WooX Serwis

 

Mam kupe tych radiatorow itd. po serwisie ;)

 

 

Forum Zapraszam

 

Napiszcie i zapodajcie zdjecia na forum u mnie to wam pomoge ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linoge ;)

 

jak sie dalo z 955o zrobic 9600 by Linoge ( 250@500 / 200@300 ) i da sie cos wycisnac z takiego radka ;]

Chcesz przepis ? Prosze bardzo ...

Bedze nam potrzebny:

-instruktarz do moda jakies fotki

-odpowiednie poty dokladne

-lutownica (najlepiej z regulacja temp i cienkim grotem )

-2 browary

-r9800 pro by sapphire ....  reszta wydaje mi sie oczywista :)

 

u mnie za chlodzenie mam nadzieje bedzie robic wc i troche radiatorow ;) no i troche wlasnej inwencji :) :twisted:

1540700[/snapback]

A nie łatwiej pencil moda zrobić?? Wiem ze pocik to pocik ale olowek mozna zmazac latwo:P a z potami czasem moze byc lipa w razie zakatowania karty i oddania na gwarancji.

 

Acha mam prosbe ogólna taką do vmodowców którzy sobie założyli właśnie takie cudo. Miałem vmoda na gf5900xt i dużo on nie dał. Z 6100 z groszami w 3dmarku03 podnioslo sie do 6500 z groszami. Jak sie ma sprawa w radku?? Obecnie mam 6700 z groszami i zastanawiam sie czy po wmodzie załóżmy na zegarze 450 mhz na gpu złamie sie wkoncu te 7k pkt. w 3dmarku03???

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha mam prosbe ogólna taką do vmodowców którzy sobie założyli właśnie takie cudo. Miałem vmoda na gf5900xt i dużo on nie dał. Z 6100 z groszami w 3dmarku03 podnioslo sie do 6500 z groszami.

1546817[/snapback]

400 pkt wiecej w smarku 03 to nie jest mało, jakby tyle samo dal vmod na radku to jak najbardziej dobry wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...