Skocz do zawartości
BiAłY

Konkurs na Tweak

Rekomendowane odpowiedzi

Więc mam takie pytanko, bo nigdzie nie widze odpowiedniego topica odnośnie konkursu, jak to jest, że do 27czerwca włącznie można było <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> udział ja wchodze sobie teraz na stronke, a tam dalej można odpowiadać, no co jest?

 

Ps: Kiedy można się spodizewać wyników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to pisałem w komentarzach, ale wiecie chłopaki jutro 18 imieniny może udało by się coś wyskrobać? Chociaż jakieś opakowanie po czymś ;) :].

Ty sie nie podlizywales, wiec nic nie dostaniesz :>

 

Eeej, ja tez mam jutro imieniny, ale fajnie :) To płyte sobie wezme :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej uwazam ten konkurs za lewy - tym bardziej ze zniknely przed chwila komentarze z podstronki na ktorej sie wypowiedzialem (tej o zakonczeniu konkursu). Panowie cos sie tu dzieje - jezeli zaprzeczacie jest spoko, zloscicie sie jest spoko, ale takie cos to juz widac ze cos jest nie tak!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej uwazam ten konkurs za lewy - tym bardziej ze zniknely przed chwila komentarze z podstronki na ktorej sie wypowiedzialem (tej o zakonczeniu konkursu). Panowie cos sie tu dzieje - jezeli zaprzeczacie jest spoko, zloscicie sie jest spoko, ale takie cos to juz widac ze cos jest nie tak!!!!!!

Oczywiscie ze komentarz zostal usuniety. Niby czemu mamy pozwalac zebys nas obrazal na stronie glownej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej uwazam ten konkurs za lewy - tym bardziej ze zniknely przed chwila komentarze z podstronki na ktorej sie wypowiedzialem (tej o zakonczeniu konkursu). Panowie cos sie tu dzieje - jezeli zaprzeczacie jest spoko, zloscicie sie jest spoko, ale takie cos to juz widac ze cos jest nie tak!!!!!!

Patrz wyżej, nagrody już są rozdzielone :lol: ;).

 

Ps: Lisku teraz się podlizałem, dostane coś? ;) :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie... na glownej pisze ze mam czekac na maila... dlugo?

No własnie ile trzeba czekać na tego e-meila ?

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe pewnie do skutku ;) listy trafiły do firm - teraz sie tym pewnie zajmują ale że się pozaczynały urlopy po firmach to mają pewnie pare innych rzeczy na głowie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe pewnie do skutku ;) listy trafiły do firm - teraz sie tym pewnie zajmują ale że się pozaczynały urlopy po firmach to mają pewnie pare innych rzeczy na głowie ...

Thx za info... :) juz myslalem ze ktos z waszych zaszyl sie z nagrodami na bermudach i testuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...