Skocz do zawartości
pentliczek

Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzieki! :D

 

 

Jak by ktos chcial ten mod co pokazalem to http://mafiascene.com/modules.php?name=dow...oad&id=1277

 

kto ma konto na tej stronie mafiascene.com juz minely 24 godz na link aktywacyjny i nic ;/

 

da mi ktos jakies haslo i login?Z gory thx :)

Edytowane przez Sebcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."kto ma konto na tej stronie mafiascene.com juz minely 24 godz na link aktywacyjny i nic ;/

 

da mi ktos jakies haslo i login?Z gory thx" :)

Witam.

Po tym co napisałeś, że nie dostałeś potwierdzenia, że Twoje konto istnieje, ja też się zarejestrowałem, i też nie otrzymałem potwierdzenia... więc ... coś jest nie tak... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie koledzy u którego gostka we free ride extreme dostaje sie tego czerwonego hot-roda? Zależy mi na tym wozie chwilowo, a sam nie pamiętam u którego można było go wygrać. Przeszedłem już 10 misji i nie trafiłem na niego jeszcze :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie koledzy u którego gostka we free ride extreme dostaje sie tego czerwonego hot-roda? Zależy mi na tym wozie chwilowo, a sam nie pamiętam u którego można było go wygrać. Przeszedłem już 10 misji i nie trafiłem na niego jeszcze :angry:

Taki czerwony (chyba bolt thrower)? Jeśli tak, to musisz:

 

Jedzisz na West Marshall Bridge od strony salieri's bar i zatrzymujesz się obok ostatniej (bodajże) wieżyczki po lewej stronie. Strzelasz w okienko lub ramkę (szarą?) nad okienkiem - którym nie pamiętam, chyba skierowanym w stronę salieri's bar. Ekran powinien mrugnąć. Jedziesz w stronę następnego mostu (east marshall bridge), autko powinno stać w uliczce po lewej od mostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki czerwony (chyba bolt thrower)? Jeśli tak, to musisz:

 

Jedzisz na West Marshall Bridge od strony salieri's bar i zatrzymujesz się obok ostatniej (bodajże) wieżyczki po lewej stronie. Strzelasz w okienko lub ramkę (szarą?) nad okienkiem - którym nie pamiętam, chyba skierowanym w stronę salieri's bar. Ekran powinien mrugnąć. Jedziesz w stronę następnego mostu (east marshall bridge), autko powinno stać w uliczce po lewej od mostu.

O kurde niezły sposób muszę go wypróbować kiedyś :D Ale właśnie nie chodziło mi o Bolta Throwera jego już mam dostaje sie go za misje z niewidzialnym gostkiem. Ten wóz o który mi chodzi w grze nazywał sie po prostu Hot-Rod był czerwony i miał chyba żółte płomienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciagnalem IkarusMOD i musze stwierdzic, ze...

Po pierwsze: optymalizacja tego moda to tragedia, tnie sie i zwalnia.

Po drugie: cos jest zbabrane z ruchem ulicznym i fizyka samej jazdy.

Po trzecie: graficznie nie przedstawia sie zbyt rewelacyjnie.

Po czwarte: mozna pojezdzic kaszlem, trabantem, stara lada, czy jednym z kilku modeli ikarusa.

Niestety, nie ma zadnego przeguba ;]

Po piate: jest frajda, nie ma co ukrywac, gra sie milo i gdyby nie tych kilka burakow, to moglo byc jeszcze lepiej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie www.mafiascene.com nie idzie nic ściągnąć, ponieważ trzeba mieć konto... Zakładam je, ale nie dostaje odpowiedzi, czy konto jest aktywne, czy ktoś może mi pomóc?

Gdybys dobrze przeczytal ta strone tematu to wiedzialbys ze ja tez mialem taki problem i nikt nie mogl mi pomoc :(

Edytowane przez Sebcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys dobrze przeczytal ta strone tematu to wiedzialbys ze ja tez mialem taki problem i nikt nie mogl mi pomoc :(

Witam.

Gdybyś dobrze przeanalizował, to wiedziałbyś że musiałem to przeczytać, skoro jako pierwszy odpowiedziałem na Twoje pytanie. Ponowiłem je, aby więcej osób odpowiedziało i jak widzisz tak się stało.

A co do tej strony o której cały czas gadamy; wysłałem do nich wiadomość.... w każdym razie gościu napisał mi, że mają problemy z serwerem, a więc sprawa rozwiązana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I thought everyone knew it by now but it does not look like it! Just so everyone knows now, me and reddbull have decided that the beta will be public. Before you ask, there is no downloads anywhere yet. All I can say is, we are probably closer than we were earlier to have a beta release!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...