Skocz do zawartości
pentliczek

Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z misją z FRE , a dokładnie z tą , w której trzeba jechać z Hoboken do Works Quater samochodem w którym bardzo szybko kończy się paliwo .

Udaje mi się dojechać do stacji paliw w Down Town a dalej nie wiem co i jak ...

Czy może ktoś podać "sposób" w jaki sposób ukończyć tą misję ?

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją z FRE , a dokładnie z tą , w której trzeba jechać z Hoboken do Works Quater samochodem w którym bardzo szybko kończy się paliwo ....

Wrzucasz bieg na luz , wysiadasz , bierzesz inny samochod i pchasz nim tego drugiego do celu :)

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z misją z FRE , a dokładnie z tą , w której trzeba jechać z Hoboken do Works Quater samochodem w którym bardzo szybko kończy się paliwo .

Udaje mi się dojechać do stacji paliw w Down Town a dalej nie wiem co i jak ...

Czy może ktoś podać "sposób" w jaki sposób ukończyć tą misję ?

 

PZDR

Rozpędzasz się do pewnej prędkości, wrzucasz najwyższy bieg i puszczasz gaz, wtedy samochód traci niewiele paliwa. Mi udało się to w taki sposób przejść, bez żadnego pchania go innym samochodem na luzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie lapalem (juz nie wiem czy przy 8 czy 10 razem) ze gdy przechodzilem dana misje to robilem to po kilka razy na rozne sposoby.

Ba, po skonczonej misji jezdzilem bezcelowo po miescie.

Przerywalem gre aby pojezdzic freeride.

Najdluzej przechodzilem wlasnie gre nie za pierwszym czy drugim/trzecim razem ale wlasnie im dalej tym dluzej zajelo mi przejscie gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście Mafię przeszedłem już siedem razy , ale dopiero teraz zabrałem się za FRE , przy okazji wielkie dzięki za pomoc przy mojej zagwozdce - sposoby przejścia tak banalne że aż genialne :D

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że znowu męczę ale znowu mam zagwozdkę ...

 

Ukończyłem próbę z wrzucaniem taksówek do wody , pokazał się komunikat że nowe auto odblokowane i nic ...

 

Objechałem mało co całe Lost Heaven i nigdzie go nie znalazłem .

 

Pomożecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem próbę z wrzucaniem taksówek do wody , pokazał się komunikat że nowe auto odblokowane i nic ...

Objechałem mało co całe Lost Heaven i nigdzie go nie znalazłem .

Bonus car stoi zaparkowany pod mostem łączącym Central Island i Work quarter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progress is coming quite well, even though we think that we may not attend the august release. However, the beta testing will be held in August. If you are interested in joining, just prove it that you can become a beta tester! Reddbull is currently redoing the GUI(Graphical user interface) and our memory hacker(arcdragon) is almost done with finding handbrakes addresses. We are currently on version 0.6 but after the GUI and the handbrakes are done, we will move into version 0.7! I would also like to thank everyone who is supporting us! Oh and, for those wondering when a video will come… we wanted to record a new video this week so… let’s see what happens!

 

Also, don’t forget to vote for us!

 

Thank you,

 

MMP-MadKilla

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie mi gdzie dokladnie jest ta miniaturowa budka telefoniczna, obok kosciola w Oakwood, w misji free ride extreme, gdzie trzeba telefony odbierac. Slysze jak dzwoni ale za cholere jej nie moge znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie ciekawostki ze swiata MAFII.

1. MAFII 2 nie bedzie to jest juz 99,99% pewne - chyba, ze jakis inny developer wykupi prawa i sobie stworzy takowa gre. z IS pod patronem Take 2 nie ma szans.

Oto potwierdzenie od jednego z testerow gry GTA4.

 

Hello,

 

I have a bad news for you:

 

I working for the french GTA4 community now, that's why I'm not on MafiaScene everyday.

 

Some months ago I discovered the e-mail of a guy who works at Take2 Interactive (T2), now this guy are like a "contact" or a friend, we discussed about GTA4 and yesterday I asked him if there will be a Mafia 2.

He said me than Illusion Softworks canceled the project some months ago and Take2 don't want to works on Mafia 2 because they works too much on the famous GTA4.

Well, he said me than the Mafia 2 project is finally canceled !

 

So, don't wait for a Mafia 2 because there will no Mafia 2 in the following years.

 

2. Po wielu latach pisania e-maili do Illusion Softworks jeden czlowiek na ziemii otrzymal odpowiedz.

Oto cala korespondencja :D

 

Dear Sirs

 

I know it is customary for you to totally ignore any emails regarding questions on whether you will be making a second game of Mafia or a follow-up.

 

I for one will not accept no reply and I would deem it discourteous of you not to do so. Therefore please are you going to be doing another game similar to what has been one of the best games ever and one which has a good fan base. I myself am a member of what is probably the best Mafia fansite around www.mafiascene.com

 

We really love this game and it would be such a pity if it where just to remain the one game. I would like to take this time actually to thank you for making and developing Mafia and if may be so bold to encourage you to think of a sequel.

 

Yours

 

Tim Collinson AKA Mugshot of Mafia Scene.

 

Odp.

i've seen you fan site and it looks really good. If you want to be on http://www.mafia-game.com/indexnews.htm website

and in "links" section please send me banner up to

112x39 pixels size (jpg).

 

Best Regards

 

 

Libor Kvasnicka

assistant producer, Illusion Softworks a.s.

 

Co prawda za taka odpowiedz to z checia dalbym Liborowi w morde no ale Muggy jest wyrozniony :)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol troche go zlał ale zawsze coś

 

 

 

 

EDIT:

MAFIA multiplayer mod oficjalnie zapowiedziany na WRZESIEŃ, beta testy w SIERPNIU (taką dostałem odpowiedź na forum od twórców), może się załapie na testy :D

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAFIA MULTIPLAYER

 

Sometime in September we will have a closed betatest. In the last weeks I have rewritten much of the MMP sourcecode and it is running more stable than ever. There are however some critical things I have left for the first beta, and I hope I can finish them before September.

Memory addresses for player velocity and vehicle handbrake

“Unlagging” the networking code

 

And there are some other stuff that is not so important:

A startmenu for MMP (currently we just use the “Free Ride Extreme” button as a “Multiplayer” button)

A server browser

A spectator mode

 

The last ones can always be added later, but the memory addresses are crucial for the looks of MMP.

 

If you want to help, you can help by joining our team as a memory hacker to find those memory addresses. So if you are already a good memory hacker, please join!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dobrą wiadomosc...Mafia2 będzie!!!! :D a o to dowody :)

 

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,35...CFtCsBZ9GeE8%3D

 

i 5 screenów xD

 

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;slideshow,19,...-1,-1;core.html

 

ale po screenach widać że bedzie miala spore wymagania :/

Edytowane przez Sebcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on już powstał ;) obecnie jest wersja 0.7.9.6 pobrać będzie można od 1.0

Ciekawe kiedy to 1.0 bedzie, oby przed Mafia 2.

 

 

Sebcia

 

To zes sie obudzil kilk.

Wybaczamy Ci bo nowy jestes :D

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...