Skocz do zawartości
NoSF

Nowa buda Tracera - klon Chiefteca?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio natknąłem się na nową budę Tracera - model Diablo

Dołączona grafika

Wersja SILVER

Dołączona grafika

Wersja BLACK

TRO-888 Diablo Black Gaming

 

Obudowa komputerowa:

4 x 5.25''

2 x 3.5''

6 x 3.5'' (ukryte)

duplikator portu USB

duplikator portu Audio

transparetna ściana boczna

kolor czarny

 

Stylistyka bardzo Chieftec/Antec`owska a cena - w najsłynniejszym sklepie z kompami w Kraku o nazwie trzyliterowej na B jest za 155 zł.

Szkoda, że nie dali fotek boku budy, IMHO niezłego moda można z niej wydusić !

 

Pozdrawiam,

NoSF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seen

 

powiedzialbym ze to raczej kopia Xaesera

 

poza tym tracery nie sa zbyt solidnie wykonane ;)

 

jeszcze tracer wypuscil budy "quake" :

Dołączona grafika

przypomina tez jedna ze znanych bud , ale nie wiem jak sie ona nazywa

 

edit:

poza tym nie zgadzam sie z autorem topicu jako by mozna z takiej budy niezlego moda wydusic...

taka obudowa sama w sobie jest juz zmodowana

imho najelepsze sa proste budy, gdzie sami mozemy pokazac co umiemy

no chyba ze chcesz wstawic tylko szybke i katode :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jak wygląda w środku - brak danych. Pewnie to nie alu...

Dałem topic ze względu na stylistykę - mi bardzo chiefteca przypomina. Może ktoś ją już ma albo widział na żywca? W sumie to ten Tracer raczej cacek nie robi, ale też swoim łap sobie nie pociąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta obudowa nawez z zewnatrz nie wyglada chocby w połowie tak dobrze jak obudowy chiefteca czy anteca ... dla mnie wygląda nawet tandetnie ... a jeśłi ktośnie widzi różnic to znaczy, ze jest albo slepy albo widziec nie chce ... a moze mu ktoś za "NIEWIDZENIE" płaci?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE: Radek_BVB, ten "kłejk" to zdaje się ma udawać Chenbro.

no wlasnie :] mialem na koncu jezyka :D

ten tracer cos w kulki leci... kopiuje obudowy zeby lepiej sie sprzedawac... na pewno im to wyjdzie bo ludzie patrzac w sklepie wybiora na pewno dla swoich pociech takie odpustowki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak wczoraj miałem donaczynia :wink: z tą budą (Diablo Black). Odpustówa IMO. Blaszka cieniutka (oczywista stal), "elementy chromowane"- hyhy- plastyk pomalowany srebrzanką, ogólnie szpary, niedoróbki. No i zasilacz- 350W- maleństwo- jakiś nowy "standard"- obudowa wielkości około połowy typowego atxa. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. KRETYN - nikt mi nie płaci, różnicę widzę, ale widzę też zrzynkę stylistyki. Jak wygląda w tej sytuacji "moralność" firmy, która miast wymyślić coś nowego kopiuje dobre wzorce - nie rozstrzygam. Chciałem tylko zauważyć tą kopię - moim zdaniem nienajgorszą wizualnie, ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonas z tym 30 zeta to zleksza przesadziłeś, co do bud to z wyglądu nawet ładne, zwłaszcza te dwie pierwsze i jakbym je widział na żywca, a w środku byłyby w miare to bym ją wzioł bo mnie też nie stać na bude za 300 i wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak wczoraj miałem donaczynia  :wink:  z tą budą (Diablo Black). Odpustówa IMO. Blaszka cieniutka (oczywista stal), "elementy chromowane"- hyhy- plastyk pomalowany srebrzanką, ogólnie szpary, niedoróbki. No i zasilacz- 350W- maleństwo- jakiś nowy "standard"- obudowa wielkości około połowy typowego atxa. Nie polecam.

chodzi ci o cala obudowe czy o obudowe zasilacza??

wszystkie wymiary sa normalne u mnie...

kupilem ta odpustówe bo mi sie podobaja drzwiczki, a ten badziew z nich wyrzucam i wstawiam co innego. Niestety sie lekko nacialem bo nie wiedzialem ze ma z boku okienko :( kupowalem wysylkowo...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26983152

tu mascie zdjecia, jak ja kupowalem to jeszcze nie bylo...

nic specyjalnego w niej nie ma, ale byla mi jakas potrzebna nie mam kasy na nic lepszego wiec wzialem jakos strasznie nie zaluje bo sie nie nastawialem na nic super...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o wielkość zasilacza- widać są różne "wariacje".

Ano ma buda "stylowe" okienko z wentylem na środku- prawdopodobnie świecącym (prawdopodobnie, bo oglądałem ją offline).

u mnie ma normalnego megabajta 350W (spokojnie... nie uzywam go:))

wentylatora nie ma, w standarcie jest tylko dziura z siateczka...

musze cos z ta scianka wykombinowac tez bo mi sie nie podoba. Moze ktos ma taki bok bez okna i sie chce zamienic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Tracer ma już też prototyp kopii Lian-Li z blachy ocynkowanej.

mówisz, masz... :D

 

Dołączona grafika

 

z tym, że naprawde alamaniowa, za... ponad 500zl :lol: chyba dali sobie już siana z tymi budami, nie wytrzymali konkurencji przede wszystkim jakościowej i zaraz potem cenowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile tracerowy lianli kosztuje i moze ktos ma fotke. oryginalnego liana za 600-700pln nie kupie, ale jakby ten tracer nie byl mocno tandetny, wygladal przyzwoicie to moze bym sie skusil zwlaszcza, ze mialbym mozliwosc kupic bez zasilki to z 80pln odpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Tracer ma już też prototyp kopii Lian-Li z blachy ocynkowanej.

mówisz, masz... :D

 

http://www.warnet2.pl/img/zdjecie/tracer%2...0one%204875.jpg

 

z tym, że naprawde alamaniowa, za... ponad 500zl :lol: chyba dali sobie już siana z tymi budami, nie wytrzymali konkurencji przede wszystkim jakościowej i zaraz potem cenowej

Fucktycznie było coś takiego (sudden :idea: on my mind) i rzeczywiście jakby zniknęło toto w czeluściach zapomnienia. Nawet na http://www.tracer.pl/ już jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze zobaczyć coś dokładnie ! Thx Luizyt!

Skoro masz tą budę to chciałbym zapytać do czego służy to świecące kółko i to nad nim na froncie budy? To przycisk włączający czy co? czy taki "wodotrysk"? Widzę, że nawet materiały nie za fajne. Plastik faktycznie wygląda tandetnie a i blacha w środku - mi się już bardziej podobała ta ocynkowana, którą mam np. w swojej budzie. Aspekt ekonomiczny - ładnie odbja światło. A i przy "klapce" te przewody można by chyba jakoś zamaskować.

 

Okno w sumie spoko, tylko niepotrzebnie kosze widać. A ta kratka na wentyl to przeciwkurzowa czy taki pic? Fajnie wycięte otwory na wentylatorki, ale i tak bardziej mi się podoba patent a`la plaster miodu.

 

Pozdrowienia,

NoSF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze zobaczyć coś dokładnie ! Thx Luizyt!

Skoro masz tą budę to chciałbym zapytać do czego służy to świecące kółko i to nad nim na froncie budy? To przycisk włączający czy co? czy taki "wodotrysk"? Widzę, że nawet materiały nie za fajne. Plastik faktycznie wygląda tandetnie a i blacha w środku - mi się już bardziej podobała ta ocynkowana, którą mam np. w swojej budzie. Aspekt ekonomiczny - ładnie odbja światło. A i przy "klapce" te przewody można by chyba jakoś zamaskować.

 

Okno w sumie spoko, tylko niepotrzebnie kosze widać. A ta kratka na wentyl to przeciwkurzowa czy taki pic? Fajnie wycięte otwory na wentylatorki, ale i tak bardziej mi się podoba patent a`la plaster miodu.

 

Pozdrowienia, 

NoSF

:)

w tym duzym badziewiu na srodku swieci sie na niebiesko a te mniejsze maja czerwone diody niby od HDD i pod spodem takie odblaski jeszcze zeby sie lepiej rozchodzilo swiatlo...

(u mnie sie nie swieci...:))

ta siatka to taka normalna siateczka metalowa z malymi dziurkami...

jak dla mnie w srodku nie jest az tak zle, jakosc raczej lepsza nic w codegenech. Wszyskie krawedzie pozawijane i nie ma raczej o co sie skaleczyc...

jasne ze te ozdobki na drzwiczkach to tandeta, ale tak to spoko, taka normalna obudowa...

a to okno nie jest dla mnie spoko bo ja chcialem wytlumic calutka obudowe matami, i ono mi troche przeszkadza, ale juz mam pomysl na nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...